Linki
×

Wyszukaj w serwisie

O Puchar Burmistrz Niemodlina

DSCN3850.jpeg

Komunikat nr 3.

 z III Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

za rok 2017.

 

W dniu 26.03.2017r. w Niemodlinie rozegrano III Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2017 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”.  Wyniki turnieju:

1.

Kolman Marcin

Niemodlin

80

pkt.

2.

Jędrzejak Patryk

Opole

70

pkt.

3.

Trojak Dawid

Nysa

60

pkt.

4.

Kotylak Paweł

Nysa

55

pkt.

5.

Wala Krzysztof

Nysa

50

pkt.

6.

Piasecki Marek

Opole

49

pkt.

7.

Piasecki Piotr

Opole

48

pkt.

8.

Bega Krystian

Zdzieszpwice

47

pkt.

9.

Salata Jacek

Niemodlin

46

pkt.

10.

Izydorczyk Jan

Opole

45

pkt.

11.

Machoń Radosław

Opole

44

pkt.

12.

Wodniak Michał

Krapkowice

43

pkt.

13.

Rogoziński Szymon

Nysa

42

pkt.

14.

Skorodzień Tadeusz

Bodzanów

41

pkt.

15.

Fościak Wiesław

Nysa

40

pkt.

16.

Wateha Robert

Brzeg

39

pkt.

17.

Nalepa Dariusz

Nysa

38

pkt.

18.

Lepich Marcin

Gogolin

37

pkt.

19.

Wodniak Ireneusz

Krapkowice

36

pkt.

20.

Gumuliński Paweł

Opole

35

pkt.

21.

Gajownik Janusz

Nysa

34

pkt.

22.

Data Paweł

Krapkowice

33

pkt.

23.

Multan Jacek

Łosiów

32

pkt.

24.

Jarecka Malwina

Jelcz-Laskowice

31

pkt.

25.

Wicher Patryk

Żywocice

30

pkt.

26.

Gargol Tomasz

Charbielin

29

pkt.

27.

Gumuliński Piotr

Opole

28

pkt.

28.

Patrzałek Mateusz

Skarbimierz Osiedle

27

pkt.

29.

Kurowski Mariusz

Nysa

26

pkt.

30.

Strączek Krzysztof

Niemodlin

25

pkt.

31.

Adaszyński Mateusz

Niemodlin

24

pkt.

32.

Paluszkiewicz Jakub

Niemodlin

23

pkt.

33.

Jarecki Gerard

Jelcz-Laskowice

22

pkt.

34.

Nossol Józef

Walce

21

pkt.

35.

Kędra Ireneusz

Brzeg

20

pkt.

36.

Bagiński Michał

Wierzbie

19

pkt.

37.

Szymczak Adam

Górażdże

18

pkt.

38.

Łazor Agnieszka

Brzeg

17

pkt.

39.

Walicki Damian

Górażdże

16

pkt.

40.

Zborowski Maciej

Opole

15

pkt.

41.

Gurgul Janusz

Górażdże

14

pkt.

42.

Basowski Piotr

Niemodlin

13

pkt.

 

 

Po trzech turniejach:

 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

1.

Kolman Marcin

70

80

80

 

 

 

 

 

 

230

2.

Piasecki Piotr

80

70

48

 

 

 

 

 

 

198

3.

Kotylak Paweł

46

55

55

 

 

 

 

 

 

156

4.

Machoń Radosław

50

50

44

 

 

 

 

 

 

144

5.

Rogoziński Szymon

49

43

42

 

 

 

 

 

 

134

6.

Skorodzień Tadeusz

42

49

41

 

 

 

 

 

 

132

7.

Jędrzejak Patryk

60

 

70

 

 

 

 

 

 

130

8.

Wodniak Michał

43

35

43

 

 

 

 

 

 

121

9.

Kurowski Mariusz

38

45

26

 

 

 

 

 

 

109

10.

Wodniak Ireneusz

41

30

36

 

 

 

 

 

 

107

11.

Wateha Robert

21

42

39

 

 

 

 

 

 

102

12.

Gargol Tomasz

35

37

29

 

 

 

 

 

 

101

13.

Piasecki Marek

48

 

49

 

 

 

 

 

 

97

14.

Salata Jacek

 

46

46

 

 

 

 

 

 

92

15.

Multan Jacek

20

39

32

 

 

 

 

 

 

91

16.

Swałtek Bogusław

45

44

 

 

 

 

 

 

 

89

17.

Strączek Krzysztof

31

32

25

 

 

 

 

 

 

88

18.

Patrzałek Mateusz

26

34

27

 

 

 

 

 

 

87

19.

Nalepa Dariusz

 

48

38

 

 

 

 

 

 

86

20.

Izydorczyk Jan

40

 

45

 

 

 

 

 

 

85

21.

Lepich Marcin

47

 

37

 

 

 

 

 

 

84

22.

Helbin Lesław

44

36

 

 

 

 

 

 

 

80

23.

Fościak Wiesław

34

 

40

 

 

 

 

 

 

74

24.

Baziak Hubert

32

40

 

 

 

 

 

 

 

72

25.

Adaszyński Mateusz

14

33

24

 

 

 

 

 

 

71

26.

Humieniecki Stanisław

29

41

 

 

 

 

 

 

 

70

27.

Data Paweł

36

 

33

 

 

 

 

 

 

69

28.

Paluszkiewicz Jakub

12

27

23

 

 

 

 

 

 

62

29-30.

Trojak Dawid

 

 

60

 

 

 

 

 

 

60

 

Grubiak Tymoteusz

 

60

 

 

 

 

 

 

 

60

31.

Gumuliński Paweł

24

 

35

 

 

 

 

 

 

59

32.

Jabłoński Paweł

55

 

 

 

 

 

 

 

 

55

33.

Kędra Ireneusz

33

 

20

 

 

 

 

 

 

53

34.

Basowski Piotr

7

31

13

 

 

 

 

 

 

51

35.

Wala Krzysztof

 

 

50

 

 

 

 

 

 

50

36.

Nossol Józef

28

 

21

 

 

 

 

 

 

49

37-39.

Bega Krystian

 

 

47

 

 

 

 

 

 

47

 

Wicher Patryk

17

 

30

 

 

 

 

 

 

47

 

Gołębioeski Zygmunt

 

47

 

 

 

 

 

 

 

47

40.

Jarecka Malwina

9

 

31

 

 

 

 

 

 

40

41-42.

Walicki Damian

23

 

16

 

 

 

 

 

 

39

 

Zaremba Marcin

39

 

 

 

 

 

 

 

 

39

43.

Szczepanek Błażej

 

38

 

 

 

 

 

 

 

38

44.

Orzeł Marek

37

 

 

 

 

 

 

 

 

37

45.

Gajownik Janusz

 

 

34

 

 

 

 

 

 

34

46-47.

Łazor Agnieszka

13

 

17

 

 

 

 

 

 

30

 

Jarecka Marcelina

30

 

 

 

 

 

 

 

 

30

48.

Kanarski Paweł

 

29

 

 

 

 

 

 

 

29

49-50.

Gumuliński Piotr

 

 

28

 

 

 

 

 

 

28

 

Szmitowicz Edward

 

28

 

 

 

 

 

 

 

28

51.

Chruścicki Kacper

27

 

 

 

 

 

 

 

 

27

52.

Krzyżanowski Wojciech

25

 

 

 

 

 

 

 

 

25

53.

Szymczak Adam

6

 

18

 

 

 

 

 

 

24

54-55.

Jarecki Gerard

 

 

22

 

 

 

 

 

 

22

 

Linek Adam

22

 

 

 

 

 

 

 

 

22

56-57.

Bagiński Michał

 

 

19

 

 

 

 

 

 

19

 

Wicher Robert

19

 

 

 

 

 

 

 

 

19

58.

Mikietyn Krzysztof

18

 

 

 

 

 

 

 

 

18

59.

Synowiec Andrzej

16

 

 

 

 

 

 

 

 

16

60-61.

Zborowski Maciej

 

 

15

 

 

 

 

 

 

15

 

Bartkiewicz Zbigniew

15

 

 

 

 

 

 

 

 

15

62.

Gurgul Janusz

 

 

14

 

 

 

 

 

 

14

63.

Dussa Robert

11

 

 

 

 

 

 

 

 

11

64.

Baron Krzysztof

10

 

 

 

 

 

 

 

 

10

65.

Hołek Andrzej

8

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

 

 

Czwarty turniej zostanie rozegrany w dniu 30.04.2017r. w hali sportowej                                                                                                                                                                               MOSiR w Niemodlinie  przy ul. Reymonta o godz. 9.00

 
 
         
 

Sędzia Turnieju

   
         
 

Zdzisław Grobelski

   

Administrator Marcin Janik.