Linki
×

Wyszukaj w serwisie

FINAŁ WOJEWÓDZKI SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

DSCN3844.jpeg

K O M U N I K A T

Z DRUŻYNOWEGO FINAŁU WOJEWÓDZKIEGO SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWYM

Niemodlin 27.03.2017r.

 

Dziewczęta:

 

1.

PSP Dalachów

Jurczyk Julia, Olszowa Dominika, Sobera Julia, Zając Katarzyna

 

opiekun:

pan Roman Pinkosz

2.

PSP Kowale

Jachymczyk Julia, Hawryluk Kinga, Koziołek Julia, Trawińska Paulina

 

opiekun:

pan Rafał  Grzebiela

3.

SP Stradunia

Gajda Wiktoria, Ryczyrz Maria

 

opiekun:

pan Henryk Drescher

4

PSP Łosiów

Antoszczyszyn Karolina, Piekoszewska Laura, Strona Oliwia

 

opiekun:

pan Piotr Barszcz

5 – 8.

SP Chocianowice

Woźnik Laura, Respondek Wioletta

 

opiekun:

pan Andrzej Lis

 

SP nr 3 Nysa

Krzysztoń Jagoda, Ramota Amelia, Zając Natalia

 

opiekun:

pani Beata Zdobylak - Zabłotni

 

SP nr 1 Głubczyce

Juzwiszyn Anita, Kinal Oliwia, Kowarska Angelika

 

opiekun:

pan Tomasz Małyjurek

 

PSP nr 2 Kluczbork

Hołyńska Malwina, Podyma Amelia, Poprawa Klaudia

 

opiekun:

pan Marek Mazur

9 – 12.

PSP Rozmierka

Kapica Julia, Mróz Dominika, Sikorska Patrycja

 

opiekun:

pan Klaudiusz Radziej

 

PSP Chróścice

Lisowska Karolina, Matros Izabela

 

opiekun:

pan Marcin Kondziela

 

PSP nr 25 Opole

Glanowska Maja, Hajnberger Izabela, Kukurowska Martyna

 

opiekun:

pan Bartłomiej Działowski

 

PSP nr 1 Zdzieszowice

Szkotek Julia, Woźniak Weronika

 

opiekun:

pan Dariusz Polewski

13.

PSP nr 10 Kędzierzyn-Koźle

Baranek Anna, Hornicka Marzena

 

opiekun:

pani Ewa Sobiesierska

 

Chłopcy:

 

1.

SP nr 3 Nysa

Rogoziński Szymon, Baziak Hubert, Kurowski Jakub

 

opiekun:

pan Paweł Satora

2.

PSP nr 4 Krapkowice

Linek Adam, Dziekan Mateusz

 

opiekun:

Małgorzata Burkat

3.

SP nr 10 Nysa

Skirzewski Oskar, Szandarowski Michał

 

opiekun:

pan Piotr Łyko

4.

PSP nr 2 Strzelce Opolskie

Stobierski Filip, Wiatrowski Maciej

 

opiekun:

pan Grzegorz Sierka

5 – 8.

PSP Kup

Mikoś Mikołaj, Wiesner Mateusz

 

opiekun:

pan Radosław Brylak

 

PSP Górażdże

Gniża Maksymilian, Walicki Damian

 

opiekun:

pan Jerzy Koteluk

 

PSP Łosiów

Kulczycki Tymoteusz, Dudek Kacper

 

opiekun:

pan Piotr Barszcz

 

PSP Bogacica

Dmytruszyński Paweł, Langner Łukasz, Kuchtyn Paweł

 

opiekun:

pan Janusz Poprawa

     

9 – 12.

PSP Kowale

Kuliberda Jakub, Skóra Julian, Wiktorek Daniel, Zajączkowski Michał

 

opiekun:

pan Rafał Grzebiela

 

PSP nr 11 Opole

Piaseczny Wojciech, Wójtowicz Wojciech

 

opiekun:

pan Jacek Cieśliński

 

PSP Olszowa

Janota Marcin, Piela Roland, Wiśnia Paweł

 

opiekun:

pani Grażyna Łupak

 

PSP nr 6 Kędzierzyn-Koźle

Bartosik Dominik, Biernacki Leszek, Nurski Patryk

 

opiekun:

pani Ewa Stolarek

13.

SP nr 1 Głubczyce

Chmura Filip, Siekierzyński Aleksander, Ślosarczyk Paweł

 

opiekun:

pan Tomasz Małyjurek

 

 

 

                                                                                                                                             S Ę D Z I A

                                                                                                                                    Zdzisław Grobelski

Administrator Marcin Janik.