Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Futsal szkolny

DSCN8040.jpeg

15.12.2016 r. w Hali Widowiskowo-Sportowej OSiR w Niemodlinie został rozegrany Turniej Halowej Piłki Nożnej klas gimnazjalnych Zespołu Szkół im. Bolesława Chrobrego w Niemodlinie.                                               

Do gry zgłosiło się 9 drużyn reprezentujących następujące klasy: Ia, Ib, Ic, Id, IIb, IIc, IId, IIIb i IIIc. Mecze odbywały się w trzech grupach, z których do półfinałów awansowały po dwa zespoły. W pierwszym półfinale IIIb pokonała po rzutach karnych IIIc 3:2, w drugim IIb, też po rzutach karnych, wygrała z IId 4:2, w trzecim Id zwyciężyła z Ia 3:0.                                         

W finale zmierzyły się trzy zespoły, które rozegrały ze sobą mecze systemem „każdy z każdym”. W pierwszym meczu klasa IIIb pokonała IIb 2:1, w drugim IIIb wygrała z Id 4:1, w trzecim między klasą Id a IIb był remis 1:1 i o drugim miejscu zdecydowały rzuty karne, w którym lepsza okazała się klasa Id wygrywając z IIb 4:3. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła klasa IIIb, drugie Id a trzecie IIb. Królem strzelców turnieju został Michał Kaczkowski z kl. IIIb, który zdobył 13 bramek.Zdobywcy miejsc I – III otrzymali medale a król strzelców statuetkę ufundowaną przez Radę Rodziców.

Zawody zorganizował i przeprowadził Ryszard Donajski.

                                                                                                            Opracował Ryszard Donajski

Administrator Marcin Janik 


Data publikacji: 03-01-2017 09:04
Opublikował: Marcin Janik