Linki
×

Wyszukaj w serwisie

NHLP czas zacząć

NHLP l logo l 01 l 600.jpeg

Terminarz rozgrywek NHLP 2012/2013

Kolejka 1 wtorek 23.10.2012r.

  1. Godz. 17.30 FC Niemodlin v KGKS Krasna Góra
  2. Godz. 18.30 EuroTam Tułowice v Olimpia Lewin Brzeski
  3. Godz.19.30  Sparta Niemodlin v Ekipa Joja
  4. Godz.20.30  Oldboje v FC Małe
  5. Godz.21.30  Covebo Grodków v LZS Tłustoręby
     

Kolejka 2 wtorek 30.10.2012r.
 

  1. Godz. 17.30 Olimpia Lewin Brzeski v Sparta Niemodlin
  2. Godz. 18.30 KGKS Krasna Góra v Ekipa Joja
  3.  Godz.19.30  FC  Małe v EuroTam Tułowice
  4. Godz.20.30  LZS Tłustoręby v FC Niemodlin
  5. Godz.21.30  Covebo Grodków v Oldboje
     

Kolejka 3 wtorek 6.11.2012r.
 

  1. Godz. 17.30 Sparta Niemodlin v KGKS Krasna Góra
  2. Godz. 18.30 Olimpia Lewin Brzeski v FC Małe
  3. Godz.19.30  Ekipa Joja v LZS Tłustoręby
  4. Godz.20.30  EuroTam Tułowice v Covebo Grodków
  5. Godz.21.30  FC Niemodlin v Oldboje
     

Kolejka 4 wtorek 13.11.2012r.
 

  1. Godz. 17.30 FC Niemodlin v EuroTam Tułowice
  2. Godz. 18.30 FC Małe v Sparta Niemodlin
  3. Godz.19.30  Covebo Grodków v Olimpia Lewin Brzeski
  4. Godz.20.30  Oldboje v Ekipa Joja
  5. Godz.21.30  LZS Tłustoręby v KGKS Krasna Góra
     

 

Kolejka 5 wtorek 20.11.2012r.
 

  1. Godz. 17.30 FC Małe v Covebo Grodków
  2. Godz. 18.30 KGKS Krasna Góra v Oldboje
  3. Godz.19.30  Sparta Niemodlin v LZS Tłustoręby
  4. Godz.20.30  Olimpia Lewin Brzeski v FC Niemodlin
  5. Godz.21.30  Ekipa Joja v EuroTam Tułowice

    Kolejka 6 wtorek 27.11.2012r.
     
  6. Godz. 17.30 Oldboje v LZS Tłustoręby
  7. Godz. 18.30 Covebo Grodków v Sparta Niemodlin
  8. Godz.19.30  FC Niemodlin v FC Małe
  9. Godz.20.30  EuroTam Tułowice v KGKS Krasna Góra
  10. Godz.21.30  Ekipa Joja v Olimpia Lewin Brzeski


     

Kolejka 7 wtorek 4.12.2012r.
 

  1. Godz. 17.30 Sparta Niemodlin v Oldboje
  2. Godz. 18.30 Covebo Grodków v FC Niemodlin
  3. Godz.19.30  LZS Tłustoręby v EuroTam Tułowice
  4. Godz.20.30  FC Małe v Ekipa Joja
  5. Godz.21.30  KGKS Krasna Góra v Olimpia Lewin Brzeski
     

Kolejka 8 wtorek 11.12.2012r.
 

  1. Godz. 17.30 EuroTam Tułowice v Oldboje
  2. Godz. 18.30 Ekipa Joja v Covebo Grodków
  3. Godz.19.30  KGKS Krasna Góra v FC Małe
  4. Godz.20.30  FC Niemodlin v Sparta Niemodlin
  5. Godz.21.30  Olimpia Lewin Brzeski v LZS Tłustoręby


 

Kolejka 9 wtorek 18.12.2012r.
 

  1. Godz. 17.30 FC Niemodlin v Ekipa Joja
  2. Godz. 18.30 Sparta Niemodlin v EuroTam Tułowice
  3. Godz.19.30  Oldboje v Olimpia Lewin Brzeski
  4. Godz.20.30  Covebo Grodków v KGKS Krasna Góra
  5. Godz.21.30  LZS Tłustoręby v FC Małe
     

Kolejka 10  wtorek 8.01.2013r.
 

  1. Godz. 17.30 Ekipa Joja v Sparta Niemodlin
  2. Godz. 18.30 Olimpia Lewin Brzeski v EuroTam Tułowice
  3. Godz.19.30  KGKS Krasna Góra v FC Niemodlin
  4. Godz.20.30  FC Małe v Oldboje
  5. Godz.21.30  LZS Tłustoręby v Covebo Grodków

     

Kolejka 11 wtorek 15.01.2013r.
 

  1. Godz. 17.30 Sparta Niemodlin v Olimpia Lewin Brzeski
  2. Godz. 18.30 Ekipa Joja v KGKS Krasna Góra
  3. Godz.19.30  EuroTam Tułowice v FC Małe
  4. Godz.20.30  FC Niemodlin v LZS Tłustoręby
  5. Godz.21.30  Oldboje v Covebo Grodków
     

Kolejka 12 wtorek 22.01.2013r.
 

  1. Godz. 17.30 KGKS Krasna Góra v Sparta Niemodlin
  2. Godz. 18.30 FC Małe v Olimpia Lewin Brzeski
  3. Godz.19.30  LZS Tłustoręby v Ekipa Joja
  4. Godz.20.30  Covebo Grodków v EuroTam Tułowice
  5. Godz.21.30  Oldboje v FC Niemodlin
     

Kolejka 13 wtorek 29.01.2013r.

 

  1. Godz. 17.30 Sparta Niemodlin v FC Małe
  2. Godz. 18.30 KGKS Krasna Góra v LZS Tłustoręby
  3. Godz.19.30  Olimpia Lewin Brzeski v Covebo Grodków
  4. Godz.20.30  Ekipa Joja v Oldboje
  5. Godz.21.30  EuroTam Tułowice v FC Niemodlin
     

Kolejka 14 wtorek  5.0.2.2013r.
 

  1. Godz. 17.30 LZS Tłustoręby v Sparta Niemodlin
  2. Godz. 18.30 Covebo Grodków v FC Małe
  3. Godz.19.30  Oldboje v KGKS Krasna Góra
  4. Godz.20.30  FC Niemodlin v Olimpia Lewin Brzeski
  5. Godz.21.30  EuroTam Tułowice v Ekipa Joja
     

Kolejka 15 wtorek  12.02.2013r.
 

  1. Godz. 17.30 Sparta Niemodlin v Covebo Grodków
  2. Godz. 18.30 LZS Tłustoręby v Oldboje
  3. Godz.19.30  FC Małe v FC Niemodlin
  4. Godz.20.30  KGKS Krasna Góra v EuroTam Tułowice
  5. Godz.21.30  Olimpia Lewin Brzeski v Ekipa Joja


 

Kolejka 15 wtorek  19.02.2013r.
 

  1. Godz. 17.30 Oldboje v Sparta Niemodlin
  2. Godz. 18.30 FC Niemodlin v Covebo Grodków .
  3. Godz.19.30  EuroTam Tułowice v LZS Tłustoręby
  4. Godz.20.30  Ekipa Joja v FC Małe
  5. Godz.21.30  Olimpia Lewin Brzeski v KGKS Krasna Góra


Kolejka wtorek 26.02.2013r.
 

  1. Godz. 17.30 Sparta Niemodlin v FC Niemodlin
  2. Godz. 18.30 Oldboje v EuroTam Tułowice
  3. Godz.19.30  Covebo Grodków v Ekipa Joja
  4. Godz.20.30  LZS Tłustoręby v Olimpia Lewin Brzeski
  5. Godz.21.30  FC Małe v KGKS Krasna Góra
     

Kolejka 18 wtorek 5.03.2013r.
 

  1. Godz. 17.30 EuroTam Tułowice v Sparta Niemodlin
  2. Godz. 18.30 Ekipa Joja v FC Niemodlin
  3. Godz. 19.30  Olimpia Lewin Brzeski v Oldboje
  4. Godz. 20.30  KGKS Krasna Góra v Covebo Grodków
  5. Godz. 21.30  FC Małe v LZS Tłustoręby

DOCXterminarz NHLP 2013.docx

PDFterminarz NHLP 2013.pdf