Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Terminarz NLF- Jako Sport

Terminarz Niemodlińskiej Lig Futsalu – Jako Sport  

OSIR Niemodlin.jpeg jako logo.jpeg Logo_NFL.png

 

1. KOLEJKA 8 listopad 2016r.

     

Godz. 17.30 MKS Sokół Niemodlin2

 KGKS Krasna Góra 3:4

     
     

Godz. 18.20 Sparta Tułowice

 Smakosze Osiek Grodkowski 5:5

Godz. 19.10 ANJ Ząbkowski Niemodlin

 Raczyna Opole 23:0

Godz. 20.00 Oldboje Niemodlin

 Olimpia Lewin Brzeski 9:2

     
     
     
     

Godz. 20.50 SSPN Opole

 MKS Sokół Niemodlin 2:6

     

pauza: Unia Tułowice

2. KOLEJKA 15.11.2016r.

     

Godz. 17.30 Unia Tułowice

MKS Sokół Niemodlin 5:11 (3:4)

Godz. 18.20 KGKS Krasna Góra

Smakosze Osiek Grodkowski 5:9 (1:3)

Godz. 19.10 Olimpia Lewin Brzeski

ANJ Ząbkowski Niemodlin 3:18 (1:9)

     

Godz. 20.00 Raczyna Opole

Oldboje Niemodlin 0:5

Godz. 20.50 SSPN Opole

MKS Sokół Niemodlin 2 7:5 (3:2)

     

pauza: Sparta Tułowice

3. KOLEJKA 22.11.2016r.

Godz. 17.30 Sparta Tułowice

Raczyna Opole 3:9 (2:5)

     
     

Godz. 18.20 Unia Tułowice

KGKS Krasna Góra 11:4 (5:1)

Godz. 19.10 MKS Sokół Niemodlin 2

Olimpia Lewin Brzeski 6:3 (4:1)

     

Godz. 20.00 Oldboje Niemodlin

MKS Sokół Niemodlin 9:6 (3:2)

     

Godz. 20.50 Smakosze Osiek Grodkowski

SSPN Opole 1:6 (0:1)

pauza: ANJ Ząbkowski Niemodlin

4. KOLEJKA 27.11.2016r. niedziela

Godz. 15.00 MKS Sokół Niemodlin 2

Sparta Tułowice 4:9 (0:4)

Godz. 15.50 Raczyna Opole

MKS Sokół Niemodlin 3:7 (2:3)

Godz. 16.40 Unia Tułowice

Oldboje Niemodlin 9:12 (5:7)

Godz. 17.30 Olimpia Lewin Brzeski

SSPN Opole 0:7 (0:3)

Godz. 18.20 ANJ Ząbkowski Niemodlin

KGKS Krasna Góra 13:3 (5:1)

pauza: Smakosze Osiek Grodkowski

5. KOLEJKA 29.11.2016r.

Godz. 17.30 Sparta Tułowice

ANJ Ząbkowski Niemodlin 6:11 (2:5)

Godz. 18.20 Raczyna Opole

Olimpia Lewin Brzeski 11:7 (6:3)

Godz. 19.10 Oldboje Niemodlin

Smakosze Osiek Grodkowski 12:2 (7:1)

Godz. 20.00 Unia Tułowice

SSPN Opole 3:6 (1:1)

Godz. 20.50 MKS Sokół Niemodlin

KGKS Krasna Góra 7:2 (3:0)

pauza: MKS Sokół Niemodlin 2

6. KOLEJKA 6.12.2016r.

     

Godz. 17.30 Sparta Tułowice

MKS Sokół Niemodlin 3:9

Godz. 18.20 Raczyna Opole

KGKS Krasna Góra 3:5

Godz. 19.10 Olimpia Lewin Brzeski

Smakosze Osiek Grodkowski 1:7

Godz. 20.00 MKS Sokół Niemodlin 2

Unia Tułowice 5:7

Godz. 20.50 ANJ Ząbkowski Niemodlin

Oldboje Niemodlin 6:1

pauza: SSPN Opole

7. KOLEJKA 10.12.2016r. sobota

     

Godz. 15.00  MKS Sokół Niemodlin 2

ANJ Ząbkowski Niemodlin 7:19 (4:10)

Godz. 15.50 Olimpia Lewin Brzeski

MKS Sokół Niemodlin 0:6 (0:3)

Godz. 16.40 Oldboje Niemodlin

Sparta Tułowice 6:4 (4:3)

Godz. 17.30 KGKS Krasna Góra

SSPN Opole0:10 (0:4)

Godz. 18.20 Unia Tułowice

Smakosze Osiek Grodkowski10:6 (5:1)

pauza: Raczyna Opole

8. KOLEJKA 13.12.2016r.

Godz. 17.30 ANJ Ząbkowski Niemodlin

MKS Sokół Niemodlin 12:3 (6:1)

Godz. 18.20 Olimpia Lewin Brzeski

Sparta Tułowice 7:3 (4:1)

Godz. 19.10 MKS Sokół Niemodlin 2

Smakosze Osiek Grodkowski 4:7 (2:4)

Godz. 20.00 SSPN Opole

Oldboje Niemodlin 1:4 (1:1)

Godz. 20.50 Unia Tułowice

Raczyna Opole 15:2 (7:0)

pauza: KGKS Krasna Góra

9. KOLEJKA 18.12.2016r. niedziela

Godz. 15.00 Oldboje Niemodlin

MKS Sokół Niemodlin 2 18:2 (6:2)

Godz. 15.50 Unia Tułowice

ANJ Ząbkowski Niemodlin 6:16 (3:7)

Godz. 16.40 Smakosze Osiek Grodkowski

MKS Sokół Niemodlin 3:12 (1:3)

Godz. 17.30 SSPN Opole

Raczyna Opole 5:2 (1:1)

Godz. 18.20 Sparta Tułowice

KGKS Krasna Góra 6:5 (4:2)

pauza: Olimpia Lewin Brzeski

10. KOLEJKA 20.12.2016r.

Godz. 17.30 Olimpia Lewin Brzeski

Unia Tułowice 2:5

Godz. 18.20 ANJ Ząbkowski Niemodlin

Smakosze Osiek Grodkowski 13:3

Godz. 19.10 Raczyna Opole

MKS Sokół Niemodlin 2 5:3

Godz. 20.00 Oldboje Niemodlin

KGKS Krasna Góra 7:1

Godz. 20.50 Sparta Tułowice

SSPN Opole 4:1

pauza: MKS Sokół Niemodlin

11. KOLEJKA  27.12.2016r.

Godz. 17.30 Sparta Tułowice

Unia Tułowice  8:1 (4:0)

Godz. 18.20 Smakosze Osiek Grodkowski

Raczyna Opole  4:6 (0:1)

Godz. 19.10 Olimpia Lewin Brzeski

KGKS Krasna Góra 6:3 (2:0)

Godz. 20.00 ANJ Ząbkowski Niemodlin

SSPN Opole 8:2 (4:0)

Godz. 20.50 MKS Sokół Niemodlin 2

MKS Sokół Niemodlin 6:10 (4:2)

pauza: Oldboje Niemodlin

12. KOLEJKA 3.01.2017r.

Godz. 17.30 Olimpia Lewin Brzeski

Oldboje Niemodlin 0:10 (0:4)

Godz. 18.20 KGKS Krasna Góra

MKS Sokół Niemodlin 2 4:3 (2:2)

Godz. 19.10 Raczyna Opole

ANJ Ząbkowski Niemodlin 2:12 (0:6)

Godz. 20.00 Smakosze Osiek Grodkowski

Sparta Tułowice 8:9 (2:5)

Godz. 20.50 MKS Sokół Niemodlin

SSPN Opole 9:8 (4:4)

pauza: Unia Tułowice

13. KOLEJKA 6.01.2017r. piątek

Godz. 14.00 Oldboje Niemodlin

Raczyna Opole 5:5

Godz. 14.50 ANJ Ząbkowski Niemodlin

Olimpia Lewin Brzeski 14:0

Godz. 15.40 Smakosze Osiek Grodkowski

KGKS Krasna Góra 8:7

Godz. 16.30 MKS Sokół Niemodlin 2

SSPN Opole 6:8

Godz. 17.20 MKS Sokół Niemodlin

Unia Tułowice 8:10

pauza: Sparta Tułowice

14. KOLEJKA 10.01.2017r.

Godz. 17.30 Raczyna Opole

Sparta Tułowice 6:8

Godz. 18.20 MKS Sokół Niemodlin

Oldboje Niemodlin 6:5

Godz. 19.10 KGKS Krasna Góra

Unia Tułowice 1:9

Godz. 20.00 Olimpia Lewin Brzeski

MKS Sokół Niemodlin 2 5:8

Godz. 20.50 SSPN Opole

Smakosze Osiek Grodkowski 8:5

pauza: ANJ Ząbkowski Niemodlin

15. KOLEJKA 17.01.2017r.

Godz. 17.30 Sparta Tułowice

MKS Sokół Niemodlin 2 7:4

Godz. 18.20 MKS Sokół Niemodlin

Raczyna Opole 8:8

Godz. 19.10 Oldboje Niemodlin

Unia Tułowice 6:3

Godz. 20.00 SSPN Opole

Olimpia Lewin Brzeski 6:2

Godz. 20.50 KGKS Krasna Góra

ANJ Ząbkowski Niemodlin 0:15

pauza: Smakosze Osiek Grodkowski

16. KOLEJKA 22.01.2017r. niedziela

Godz. 15.00 ANJ Ząbkowski Niemodlin

Sparta Tułowice 14:3

Godz. 15.50 Olimpia Lewin Brzeski

Raczyna Opole 2:15

Godz. 16.40 Smakosze Osiek Grodkowski

Oldboje Niemodlin 8:10

Godz. 17.30 SSPN Opole

Unia Tułowice 6:2

Godz. 18.20 KGKS Krasna Góra

MKS Sokół Niemodlin 5:8

pauza: MKS Sokół Niemodlin 2

17. KOLEJKA 24.01.2017r.

Godz. 17.30 MKS Sokół Niemodlin

Sparta Tułowice

Godz. 18.20 KGKS Krasna Góra

Raczyna Opole

Godz. 19.10 Oldboje Niemodlin

ANJ Ząbkowski Niemodlin

Godz. 20.00 Unia Tułowice

MKS Sokół Niemodlin 2

Godz. 20.50 Smakosze Osiek Grodkowski

Olimpia Lewin Brzeski

pauza: SSPN Opole

18. KOLEJKA31.01.2017r.

Godz. 17.30 MKS Sokół Niemodlin

Olimpia Lewin Brzeski

Godz. 18.20 ANJ Ząbkowski Niemodlin

MKS Sokół Niemodlin 2

Godz. 19.10 Sparta Tułowice

Oldboje Niemodlin

Godz. 20.00 SSPN Opole

KGKS Krasna Góra

Godz. 20.50 Smakosze Osiek Grodkowski

Unia Tułowice

pauza: Raczyna Opole

19. KOLEJKA 7.02.2017r.

Godz. 17.30 Sparta Tułowice Niemodlin

Olimpia Lewin Brzeski

Godz. 18.20 Smakosze Osiek Grodkowski

MKS Sokół Niemodlin 2

Godz. 19.10 MKS Sokół Niemodlin

ANJ Ząbkowski Niemodlin

Godz. 20.00 Oldboje Niemodlin

SSPN Opole

Godz. 20.50 Raczyna Opole

Unia Tułowice

pauza: KGKS Krasna Góra

20. KOLEJKA 14.02.2017r.

Godz. 17.30 KGKS Krasna Góra

Sparta Tułowice

Godz. 18.20 ANJ Ząbkowski Niemodlin

Unia Tułowice

Godz. 19.10 MKS Sokół Niemodlin

Smakosze Osiek Grodkowski

Godz. 20.00 Raczyna Opole

SSPN Opole

Godz. 20.50 MKS Sokół Niemodlin 2

Oldboje Niemodlin

pauza: Olimpia Lewin Brzeski

21. KOLEJKA 21.02.2017r.

Godz. 17.30 Unia Tułowice

Olimpia Lewin Brzeski

Godz. 18.20 MKS Sokół Niemodlin 2

Raczyna Opole

Godz. 19.10 SSPN Opole

Sparta Tułowice

Godz. 20.00 KGKS Krasna Góra

Oldboje Niemodlin

Godz. 20.50 Smakosze Osiek Grodkowski

ANJ Ząbkowski Niemodlin

pauza: MKS Sokół Niemodlin

22. KOLEJKA 28.02.2017r.

Godz. 17.30 Unia Tułowice

Sparta Tułowice

Godz. 18.20 Raczyna Opole

Smakosze Osiek Grodkowski

Godz. 19.10 KGKS Krasna Góra

Olimpia Lewin Brzeski

Godz. 20.00 SSPN Opole

ANJ Ząbkowski Niemodlin

Godz. 20.50 MKS Sokół Niemodlin

MKS Sokół Niemodlin 2

pauza: Oldboje Niemodlin