Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wielki mecz w Niemodlnie ZAKSA Kędzierzyn Koźle - Stal Nysa

11272_5964.jpeg

Paweł Zagumny, Marcin Możdżonek, Michał Ruciak i Piotr Gacek, reprezentant Francji Antonin Rouzier, reprezentant Brazylii Felipe Fonteles, reprezentant Dominikany Elvi Contreras, trenerzy  Daniel Castellani i Sebastian Świderski..

 Szanowni Państwo to nie jest żart i jest nam  miło poinformować, że zostaliśmy gospodarzem wielkiego wydarzenia jakim jest organizacja meczu pomiędzy dwoma wielkimi zespołami jakimi są niewątpliwie popularna ZAKSA  i nie mniej zasłużona dla polskiej i opolskiej siatkówki Stal Nysa.
Dziś  na topie jest zespół z Kędzierzyna i jak donosi wikipedia  jest to jeden z najbardziej  zasłużonych klubów w historii polskiej siatkówki. Pięciokrotny Mistrz Polski, trzykrotny zdobywca Pucharu Polski, dwukrotny finalista Ligi Mistrzów (brązowy medal i czwarte miejsce) , srebrny i brązowy medalista Pucharu CEV to największe sukcesy klubu. Dziś w składzie ZAKSY występuje czterech reprezentantów Polski Paweł Zagumny, Marcin Możdżonek, Michał Ruciak i Piotr Gacek, reprezentant Francji Antonin Rouzier, reprezentant Brazyli Felipe Fonteles, reprezentant Dominikany Elvi Contreras a trenerami zespołu są Daniel Castellani i Sebastian Świderski. Stal Nysa to czołowa drużyna lat 90-tych  dwukrotny wicemistrz Polski, zdobywca Puchar Polski i aktualny mistrz I Ligi mężczyzn. W sezonie 2011/2012 popularna "Stalówka", powróciła do dobrych czasów "nyskiej siatkówki" zdobyła mistrzostwo swojej ligi i  tylko surowe wymogi licencyjne uniemożliwiły tej drużynie udział w rozgrywkach Plus Ligi. Ekipa z Nysy  w swoim składzie ma również wiele znanych nazwisk np. były reprezentant Jarosław Stancelewski i Piotr Łuka, oraz zdolną młodzież.  Tak więc mamy wielki mecz dwóch najlepszych drużyn Opolszczyzny i gwarantujemy świetną oprawę i sportowe emocje.

Bilety

Informujemy również że przedsprzedaż biletów rozpoczniemy w dniu 24 września 2012r.  ceny biletów oraz możliwości ich zakupienia podamy w następnej wiadomości. Zapraszamy również do skorzystania z powierzchni reklamowej w naszej hali, bo spotkanie obu ekip na pewno będzie cieszyć się wielkim zainteresowanie  ze strony mediów i kibiców.

To początek informacji o meczu i obu zespołach.

 


Data publikacji: 18-09-2012 07:59
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 19-09-2012 07:42
Modyfikował: Marcin Janik