Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Nowa strona podstrona

W dniu 6 listopada 2010 roku,  po wielu latach oczekiwań została oddana do użytku hala widowiskowo sportowa w Niemodlinie, przy ul. Reymonta 11. W dniu 1 marca 2011 roku  decyzją Rady Miejskiej w Niemodlinie z dnia 27 stycznia br. powołana została jednostka budżetowa Gminy Niemodlin  pod nazwą Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie do głównych zadań OSiR  należy: zarządzanie i gospodarowanie gminnymi obiektami sportowymi i rekreacyjnymi, organizacja zawodów, turniejów oraz zajęć sportowo rekreacyjnych, prowadzenie działalności reklamowej w zakresie działania ośrodka, wynajmowanie i wydzierżawianie obiektów sportowych dla potrzeb organizacji szkoleń sportowych oraz imprez sportowych i rekreacyjnych. W związku z powyższym wychodząc Państwu na przeciw chcemy zaproponować  kilka propozycji z szerokiego wachlarza naszych możliwości, oto one

Na wyposażeniu hali znajduje się sprzęt do badmintona, 10 profesjonalnych stołów do tenisa stołowego i profesjonalne nagłośnienie.  Dodatkowym atutem naszych obiektów jest fakt że trzy z nich (hala, orlik i stadion) znajdują się w bezpośrednim sąsiedztwie, a malowniczo położony basen na skraju lasu na którym znajduje się Park Linowym. Basen otoczony jest wieloma oznaczonymi szlakami pieszymi i rowerowymi doskonałymi do uprawiania sportu.

   OFERTA OSIR

Na bazie powyższych obiektów sportowych  proponujemy Państwu udział w życiu sportowo- rekreacyjnym wykorzystując nasze obiekty w postaci:

Wynajmu hali sportowo- widowiskowej wg załączonego cennika
w godz. 16,00-22,00 w dni powszednie. Zgłoszenia drużyn do organizowanych przez OSiR Niemodlin lig halowych w piłce nożnej, siatkówce  i koszykówce  rozgrywanych na naszej hali sportowej w okresie zimowym.
Zajęcia sportowo rekreacyjne dla pań (aerobik, ćwiczenia siłowe, i inne)
Cykliczne zajęcia z instruktorem Nordic Walking.
Aerobik dla pań w dwóch grupach grupa zaawansowana i  grupa dla początkujaca. Organizujemy obozy sportowe. Organizujemy imprezy sportowe i sportowo rekreacyjne dla firm zapewniając catering i dodatkowe atrakcje (PAINTBALL, Park Linowy i inne).


Data publikacji: 07-01-2016 13:54
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 08-01-2016 14:42
Modyfikował: Marcin Janik