Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Zwycięzki turniej

598861_408084409245027_1358323159_n.jpeg 561717_408084372578364_1965413283_n.jpeg 550611_408084585911676_860334131_n.jpeg

548848_408084435911691_1901479024_n.jpeg 408886_408084662578335_920586674_n.jpeg 184062_408084315911703_1968816705_n.jpeg

 

Komunkat z turnieju Orlik Basketmania 2012

Kategoria starsza -1998-1999

I. Adres ORLIKA na którym był rozgrywany turniej:

  49-300 BRZEG, ul. ZSZ nr 1 SŁOWIAŃSKA 18, opolskie
 

II. Organizator turnieju:PAWEŁ ROSŁAN
 

III. Data turnieju: 14.09.2012 godz:14:00

IV. Drużyny startujące w turnieju:
 

1. BLACK TEAM

2. OSiR Niemodlin

3. LIONS  DOBRZEŃ WIELKI


VI. Klasyfikacja końcowa:

I miejsce “ OSiR Niemodlin
w składzie:
1 MAX RZYCHAN -
2 STANISŁAW CEPA -
3 DOMINIK OSTROWSKI -
4 KAMIL PORA -
5 MICHAŁ OPALONY -
6 GRZEGORZ SZKLARSKI -
7 BARTOSZ ROMANOWSKI -
8 SZYMON ANKIEWICZ -
9 TOMASZ PIETRASZKO-
10 MICHAŁ PIENIACHA -

Opiekun KRAWIEC RAFAŁ


II miejsce  BLACK TEAM
w składzie:
1 JAN WYRZYKOWSKI -
2 KAMIL BOGDAN -
3 MARIUSZ BEDNARZ -
4 KACPER GĄSIOR -
5 SZYMON PUSZKIEWICZ -
6 ADAM PROKOP -
7 AREK FEDOROWICZ-
8 MARCIN SIKORA -
9 SZYMON KOLANOWSKI
10 _____________________________

Opiekun PAWEŁ ROSŁAN

III miejsce  LIONS  DOBRZEŃ WIELKI
w składzie:
1 JAKUB MOŁAJŁO -
2 MARCIN SCHWIERZ -
3 DOMINIK KUBICZ -
4 OSKAR KULIG -
5 WIKTOR NAJBAR -
6 PAWEL OLEJNIK -
7 [PIOTR WASZCZUK -
 

Opiekun ZDZUJ MARTA


Kategoria młodsza 2000-2001


I. Adres ORLIKA na którym był rozgrywany turniej:

  49-300 BRZEG, ul. ZSZ nr 1 SŁOWIAŃSKA 18, opolskie
 

II. Organizator turnieju:PAWEŁ ROSŁAN
 

III. Data turnieju: 14.09.2012 godz:14:00

IV. Drużyny startujące w turnieju:
 

1. PSP 3

 

Opiekun Marek Szulczewski

2. PSP 5

    kontakt: Robotnicza

Opiekun Jacek Wojnarowski

3. PSP 1


Opiekun Mirosław Kołodziejczyk -


4. OSiR Niemodlin
kontakt: Ul. Reymonta 11, 49-100 Niemodlin

Opiekun KRAWIEC RAFAŁ
 

Mecze każdy z każdym.

OSir Niemodlin 0 : 14 PSP 3
PSP 1 2 : 12 PSP 5
PSP 3 8 : 4 PSP 1
PSP 5 8 : 0 OsiR Niemodlin
PSP 3 10 : 6 PSP 5
Osir Niemodlin 20 : 0 PSP 1
 

I miejsce “ PSP 3
w składzie:
1 MATEUSZ BANIK -
2 JAKUB KOZŁOWSKI -
3 MARIUSZ MEDYK -
4 TOBIASZ BEDNAREK
5 MICHAŁ SANETRA
6 KACPER MIAZEK
7 GRZEGORZ DEMSKI
8 ADRIAN LIPIŃSKI -
9 JAKUB SZYCHASKI
10 KRZYSZTOF POPŁOŃSKI

Opiekun SZULCZEWSKI MAREK
 


II miejsce PSP 5
w składzie:
1 MICHAŁ TĘCZAR -
2 PAWEŁBUJAKIEWICZ-
3 JAKUB MASZKOWSKI-
4 MATEUSZ DYCHUS-
5 KACPER STROJEC-
 

Opiekun Jacek Wojnarowski

III miejsce  Osir Niemodlin
w składzie:
1 MARCIN MROŻEK
2 KACPER PAWLIK -
3 MIŁOSZ CYMBAŁA-
4 DOMINIK CYMBAŁA
5 MIESZKO PALUCH
6 MICHAŁ BOCHNIAK-
7 SEBASTIAN JANIK -

opiekun Rafał Krawiec