Linki
×

Wyszukaj w serwisie

7 kolejka NLF

DSCN8951.jpeg

FC Niemodlin niezawalania tempa, tym razem odprawiła z kwitkiem wicelidera ANJ Ząbkowski, Sędziowie zapikowali 4 bramki KGKS-sowi stracili przy tym 1 i pewnie ograli ekipę z Krasnej Góry, 13 bramek KZK zafundowali zawodnikom Cenrtrum, drugi zespół Sokoła pokonał 7:3 Smakoszy i na koniec remis Oldbojów z Sokołem. Mamy pierwsze wykluczenie w sezonie 2 czerwone kartki zanotowaliśmy w meczu na szczycie, a jak są wykluczenia to muszą być kary i tak:
1) Za wybitnie niesportowe zachowanie zawodnika FC Niemodlin Damiana Babicza kara odsunięcia na 5 meczów (pięć meczów),
2)  kara za rażący faul zawodnik ANJ Ząbkowski Rafał Bury kara odsunięcia na 2 mecze (dwa mecze).
Informujemy również że nie będziemy tolerować takiego zachowania podczas naszych rozgrywek i jak widać kary będą bardzo surowe.

Po konsultacji z szefami wszystkich ekip zdecydowaliśmy się również na zmianę godzin rozgrywania meczów 11 i 12 kolejki NLF w terminach 6 stycznia i 9 stycznia (sobota) którą przedstawiamy poniżej:

Kolejka 11

06.01.2016 godz.11.00 Sokół 2 Niemodlin - ANJ Ząbkowski Grodków

06.01.2016 godz.11.50 KZK z Okolic - KGKS Krasna Góra

06.01.2016 godz.12.40 Smakosze Osiek Gr. - Sokół Niemodlin

06.01.2016 godz.13.30 FC Niemodlin - Oldboje Niemodlin

06.01.2016 godz.14.20 KS Opole - Centrum Niemodlin

Kolejka 12

09.01.2016 godz.11.00 Sokół 2 Niemodlin - FC Niemodlin

09.01.2016 godz.11.50 Sokół Niemodlin - Centrum Niemodlin

09.01.2016 godz.12.40 Oldboje Niemodlin - KGKS Krasna Góra

09.01.2016 godz.13.30 KS Opole- ANJ Ząbkowski Grodków

09.01.2016 godz.14.20 Smakosze Osiek Gr. - KZK z Okolic

 

Nowy poprawiony terminarz do pobrania jest tutaj: PDFterminarz NLF 10 2015 2016.pdf ODTterminarz NLF 10 2015 2016.odt 

Wyniki bramki itd.

Sokół 2 Niemodlin – Smakosze Osiek GR. 7:3
Sokół 2 Niemodlin: Kacper Pietrzak, Jakub Ruciński , Przemysław Janiak , Dawid Płaza 5, Paweł Dec 1, Kamil Malinowski 1, Michał Kaczkowski, Maciek Oleksy,
Smakosze Osiek Grodkowski: Bartosz Tokarski, Maciej Podlas 1, Michał Porzeżyński, Marcin Zawada, Tomasz Mierzwa, Damian Sumara 1, Krystian Szczotka,

 

Centrum Niemodlin - KZK z Okolic 4:13
Centrum Niemodlin: Dawid Kuratnik, Grzegorz Rak, Łukasz Chruścicki 1, Dawid Głowacki, Miłosz Bołoński, Maciej Miller, Bartosz Trzmielewski1, Patryk Grochowski, Patryk Słodkowski 2,
KZK z Okolic: Mateusz Woszczyk 2, Robert Mączyński 3, Marcin Woszczyk 1, Grzegorz Misiołek 1, Maksym Węgłowski 1, Michał Dąbrowski, , Jarosław Hraca 5,

 

FC Niemodlin - ANJ Ząbkowski 4:1
FC Niemodlin: Szymków Mateusz ż.k., Stencel Grzegorz 2, Babicz Paweł 1 c.k., Gola Jakub 1, Wojtyła Dariusz,
ANJ Ząbkowski: Krzysztof Śleziak, Dawid Dulski, Tomasz Witkowski 1, Marek Urbański,, Artur Kwiatkowski , Klaudiusz Szczepańczyk, Kacper Bury c.k., Michał Bartosiak, Maciej Śleziak,

 

KS Opole - KGKS Krasna Góra 4:1
KS Opole: Łukasz Jacyniuk, Łukasz Sowada ż.k., , Patryk Stasiak 1, Wojciech Białowąs 2, Łukasz Martyna, Marcel Jagiełło, Dariusz Kochanek 1, Bartosz Owsiany, Radosław Kowalczyk,
KGKS Krasna Góra: Przemysław Maciejwski, Przemysław Dec, Mirosław Dec, Bartek Hacz, Wojciech Szremski, Witek Majewicz, Bartłomiej Malicki, Mateusz Leja

 

Oldboje Niemodlin - MKS Sokół Niemodlin 4:4
Oldboje Niemodlin: Grzegorz Bąk, Dec Henryk 1, Mariusz Pełechaty, Janik Marcin, Piotr Kramczyński, Andrzej Korba, Kutyła Grzegorz 2, Zygmunt Bąk 1, Rafał Kozakiewicz
MKS Sokół Niemodlin: Dariusz Zawalniak, Kamil Stupak, Kamil Stępień 1, Michał Niemirowski, Zieliński Wojciech, Mateusz Zieliński 3, Tomasz Dura,

 

 

Lp. Nazwa drużyny M. Pkt. W. R. P. Br. Bil.
1.
herb
bz 7 21 7 0 0 38 - 8 +30
2.
bz 7 16 5 1 1 47 - 18 +29
3.
herb
bz 7 13 4 1 2 48 - 28 +20
4.
herb
plus 7 12 4 0 3 30 - 22 +8
5.
herb
minus 7 10 3 1 3 45 - 22 +23
6.
herb
bz 6 9 3 0 3 42 - 37 +5
7.
plus 5 7 2 1 2 25 - 22 +3
8.
herb
minus 6 6 2 0 4 17 - 37 -20
9.
bz 7 3 1 0 6 13 - 88 -75
10.
herb
bz 7 0 0 0 7 20 - 43 -23