Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowe Mikołajki

DSCN8152.jpeg

Szanowni Państwo za nami Sportowe Mikołajki 2015, przez 4 dni byliśmy świadkami wielu wspaniałych sportowych emocji i imprez dla dzieci.

Rozpoczęliśmy już w czwartek 3 grudnia turniejem piłki siatkowej dziewcząt z udziałem drużyn APS Opolanka Opole, UKS Sukces Komprachcice i UKS Jedynka Niemodlin, następnie również w czwartek o godzinie 14.00 odbyły się gry i zabawy dla najmłodszej grupy koszykarzy działającej przy UKS Jedynka Niemodlin.
 

W piątek 4 grudnia w hali OSiR odbył się turniej koszykówki chłopców rocznika 2005 z udziałem MKS Otmuchów, Smyk Prudnik i UKS Jedynka Niemodlin, a w sali PSP nr 1 również o godzinie 9.00 rozegraliśmy turniej tenisa stołowego sekcji tenisowej UKS Sokolik Niemodlin.

 

W sobotę 5 grudnia o godzinie 9.00 odbył się turniej piłki nożnej Orlików z udziałem 10 drużyn z całego województwa w którym uczestniczyły zespoły: Zryw Opole, Stal Osowiec, Skalnik Gracze, FA Opole, Gwardia Opole, OKIS Prószków, Małapanew Ozimek, KS Krasiejów, Polonia Karłowice i gospodarze UKS Jedynka Niemodlin.

W niedzielę 6 grudnia odbył się kolejny turniej piłki nożnej „Żaków” z udziałem 4 drużyn.

 

Nad wszystkimi turniejami Patronat objęła Burmistrz Niemodlina Pani Dorota Koncewicz. Podczas turniejów, sportowców odwiedzał Święty Mikołaj Sportowiec, który nagradzał wszystkich uczestników medalami i częstował słodkościami, a zwycięzców okolicznościowymi pucharami. Wyniki sportowe nie były najważniejsze, bo liczyła się dobra zabawa i podsumowanie roku sportowego przez wszystkie Uczniowskie Kluby Sportowe działające w Gminie Niemodlin, oraz zaprezentowanie się szerszej publiczności. Cztery dni to udział 367 zawodników i zawodniczek, którzy rywalizowali w 4 dyscyplinach sportowych, od rana tętniące życiem hale sportowe, radość rodziców, trenerów i organizatorów, promocja sportowego trybu życia i pokazanie swoich umiejętności, tak można krótko podsumować Sportowe Mikołajki 2015.

 

Wyniki turniejów 

 

Piłka siatkowa

Turniej rozegrany w 3 kategoriach: dwójek, trójek i czwórek

Kategoria dwójek

1 m-ce APS Opolanka Opole 3,

2 m-ce APS Opolanka Opole 1,

3 m-ce APS Opolanka Opole 4,

4 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 1,

5 m-ce APS Opolanka Opole 5,

6 m-ce APS Opolanka Opole 2,

7 m-ce UKS Sukces Komprachcice 1,

8 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 2,

9 m-ce UKS Sukces Komprachcice 2,

 

Kategoria trójek

1 m-ce APS Opolanka Opole 1,

2 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 3,

3 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 1,

4 m-ce APS Opolanka Opole 3,

5 m-ce APS Opolanka Opole 2,

6 m-ce UKS Jedynka Niemodlin 2,

7 m-ce UKS Sukces Komprachcice,

 

Kategoria czwórek

1 m-ce APS Opolanka Opole 1,

2 m-ce UKS Sukces Komprachcice 2,

3 m-ce APS Opolanka Opole 3,

4 m-ce APS Opolanka Opole 2,

5 m-ce UKS Sukces Komprachcice 1,

6 m-ce UKS Jedynka Niemodlin,

 

Narody indywidualne:

MVP w kat. dwójek Marta Madziała,

MVP w kat. trójek Angelika Gawlik,

MVP w kat. czwórek Nadia Dydzik,

 

Koszykówka rocznik 2005

Turniej rozgrywany systemem „każdy z każdym”

UKS Jedynka Niemodlin - MKS Otmuchów 28:35

Wyniki poszczególnych kwart oraz punkty zdobyte przez zawodników

1 Kwarta 4:8
2 Kwarta 0:9
3 Kwarta 13:4
4 Kwarta 11:14

UKS Jedynka Niemodlin:

#19 Szklarski Bartosz 16, #4 Miklaszewski Marcin 4, #9 Litwin Konrad 4, #15 Walkowicz Mateusz 2, #13 Czop Patryk 1, #5 Chodaniecki Łukasz, #6 Olejnik Łukasz, #7 Nawrocki Nikodem, #8 Przybylski Ryszard, #10 Pieniacha Kacper, 11 Hajtałowicz Aleksander, #12 Jarocki Igor, #14 Martynowicz Konstanty, #16 Brukało Szymon, 17 Broś Patryk, #18 Dura Dominik

MKS Otmuchów:

#7 Federowski Andrzej 12, #11 Plizga Igor 8, #6 Bracichowicz Kornel 6, #5 Zychowicz Konrad 3, #9 Kozłowski Szymon, #4 Bednarz Nikodem, # 10 Zaremba Gracjan, # 13 Wróbel Patryk.

 

MKS Otmuchów - MKS SMYK Prudnik 59:15

Wyniki poszczególnych kwart oraz punkty zdobyte przez zawodników

1 Kwarta 1:19
2 Kwarta 8: 13
3 Kwarta 6:11
4 Kwarta 0:16

MKS Otmuchów

#7 Federowski Andrzej 24, #6 Bracichowicz Kornel 18, #5 Zychowicz Konrad 12, # 10 Zaremba Gracjan 2, #11 Plizga Igor 2, #9 Kozłowski Szymon 1

MKS SMYK Prudnik

#7 Trytek Jakub 6, #15 Kraszewski Marcel 3, #6 Jaśkowiec Piotr 2, #0 Kociuga Mikołaj 2, #8 Kubicki Adrian 2, #5 Petrykanin Patrym, #9 Christ Wiktor, #10 Lewandowski Piotr, #11 Rogowski Jakub, #12 Mazepa Łukasz, #13 Gaj Krzysztof, #14 Pyra Michał, #00 Rudecko Alek

 

UKS Jedynka Niemodlin - MKS SMYK Prudnik 40: 27

Wyniki poszczególnych kwart oraz punkty zdobyte przez zawodników

UKS Jedynka Niemodlin

#15 Walkowicz Mateusz 15, #18 Dura Dominik 11, #4 Miklaszewski Marcin 8, # 19 Szklarski Bartosz 8, # 13 Czop Patryk 2

MKS SMYK Prudnik

#7 Trytek Jakub 11, #5 Petrykanin Patryk 6, #12 Mazepa Łukasz 4, #15 Kraszewski Marcel 3, # 14 Pyra Michał 2, #9 Christ Wiktor 1

 

Wyróżnienia indywidualne

MVP #5 Zychowicz Konrad- MKS Otmuchów,


Król Strzelców #7 Federowski Andrzej – MKS Otmuchów,


Najlepszy Obrońca #4 Miklaszewki Marcin- UKS Jedynka Niemodlin

 

Piłka nożna

Turniej rozgrywany był w 2 grupach po 5 zespołów, dwa najlepsze zespoły z grupy awansowały do półfinałów, pozostałe drużyny odpadały z turnieju.

1 m-ce FA Opole,

2 m-ce Zryw Opole,

3 m-ce Gwardia Opole,

4 m-ce OkiS Prószków

miejsca 5-10

UKS Jedynka Niemodlin, Skalnik Gracze, Stal Osowiec, KS Krasiejów, Małapanew Ozimek, Polonia Karłowice

Skład UKS Jedynka Niemodlin: Daniel Gerula, Konrad Litwin, Mateusz Walkowicz, Dominik Dąbrowicz, Patryk Skaza, Marcin Kliś, Piotr Banaś, Karol Popowicz, Karol Kozakiewicz, Igor Bielecki,

 

Tenis stołowy

Turniej tenis stołowego rozgrywany był w 3 kategoriach wiekowych, skrzaty, żaczki i młodzicy.

Skrzaty

1 m-ce Iga Browarska,

2 m-ce Jan Knosala,

3 m-ce Miłosz Olszewski,

4 m-ce Magda Romanowska,

Żaki

1 m-ce Kacper Mleczek,

2 m-ce Aleksandra Kutyła,

3 m-ce Patryk Mleczek,

4 m-ce Emilia Wacyra,

Młodzicy

1 m-ce Jakub Paluszkiewicz,

2 m-ce Martyna Mucharska,

3 m-ce Joanna Paluszkiewicz,

4 m-ce Adrian Telatyński,

 

Trzy strony galerii zdjęć