Linki
×

Wyszukaj w serwisie

III PIKNIK RODZINNY

piknik1.jpegpiknik2.jpeg

       Dnia 30.08.2015 na stawach Sady odbył się trzeci wędkarski piknik rodzinny. W tym roku ze względu na udział koła PZW Niemodlin w programie” działaj lokalnie hasło przewodnie pikniku brzmiało poczuj mięte do miętusa”.

O godzinie 7.00 do startu w zawodach stawiło się 18 drużyn (45 zawodników) Prezes koła Łukasz Pałasz przywitał serdecznie uczestników zawodów ,po czym przedstawił wszystkim na czym będzie polegało uczestnictwo osób pracujących w projekcie i zaprosił do współpracy. Kilka osób zaoferowało swoją pomoc przy realizacji zadania za co serdecznie dziękujemy.

Następnie został przedstawiony regulamin zawodów i kolega Lesław Kokowski zaprosił zawodników do losowania stanowisk.

O godzinie 8.30 w upalnym słońcu drużyny chwyciły za wędki i rozpoczęły zmagania z trudnymi do przechytrzenia tego dnia rybami. Rywalizacja początkowo była bardzo wyrównana ponieważ rano ryby brały zdecydowanie lepiej lecz w końcowej fazie zawodów trzeba było wyłowić każdą rybkę.

O godzinie 11.30 rozbrzmiał sygnał kończący zawody, a sędziowie przystąpili do ważenia złowionych ryb. Następnie wszyscy udali się na obiadek, a sędziowie przystąpili do ustalenia kolejności zajętych miejsc w zawodach. Wszyscy czekali z niecierpliwością na ogłoszenie wyników oraz wręczenie nagród. Najlepiej tego dnia poradzili sobie Bartosz Kamaryk i Michał Pieniacha łowiąc w zawodach ryby o łącznej wadze 3280 gram. Dalej uplasowali się Aleksandra Błasiak, Grzegorz Błasiak,  Zuzanna Błasiak przed Jarosławem Łyszczarczykiem i Mikołajem Łyszczarczykiem. Dzięki pomocy osób oraz  instytucji wszystkie drużyny otrzymały nagrody bez względu na zajęte miejsce w zawodach.

Serdecznie chcemy podziękować wszystkim którzy pomogli przy organizacji pikniku, a przede wszystkim dla: Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodline oraz Gminy Niemodlin.

Serdecznie zapraszamy na kolejny piknik rodzinny za rok Zarząd Koła PZW Niemodlin.

Opracował 

Marcin Olszewski 


Data publikacji: 17-09-2015 08:20
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 17-09-2015 08:24
Modyfikował: Marcin Janik