Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki naszych drużyn

2 kibice (Kopiowanie) (Kopiowanie).jpeg

Szanowni  Państwo sezon piłkarski na dobre się rozpoczął, a więc rozpoczynamy publikacje wyników naszych drużyn. Prosimy o pomoc w uzyskaniu informacji na temat występów naszych wszystkich ekip,  piłkarskich, siatkarskich, koszykówki, tenisa stołowego oraz innych wyników we wszystkich sportach. Przesyłajcie nam krótkie opisy meczów, oraz wszystkie niezbędne informacje tj.  składy, strzelców bramek, napomnienia itp. .  Wyniki prosimy przesyłać na adres .   

Dziś podajemy pierwszą informację, w której zanotowaliśmy  zmienne szczęście naszych drużyn.

IV Liga

5 KOLEJKA

LKS SKALNIK GRACZE - MKS GOGOLIN 0:1

84' Patryk Nikołajczyk

Skalnik Gracze - MKS Gogolin 0-1 (0-0) 0-1 P. Nikołajczyk - 84.

Skalnik: Hornik - Kozłowski, Ficoń, Zajączkowski, Skorupa - Mroziński, Parada, Fabijaniak (46. Paciorek), Fogel (70. Sierakowski), M. Płaza (46. D. Płaza) - Paczek (85. Schwarz ). Trener Grzegorz Kutyła.

Sędziował Łukasz Kulesa (Opole). Żółte kartki: Kozłowski, Zajączkowski, Schwarz, Parada - P. Nikołajczyk, Wymysłowski. Widzów 100 

Czytaj więcej: http://www.nto.pl/sport/pilka-nozna/iv-liga/art/6494196,saltex-4-liga-skalnik-gracze-mks-gogolin-01,id,t.html

AKTUALNA TABELA: IV LIGA "SALTEX" SEZON 2015/2016

V liga Opole
1. Stal Brzeg 5 13 9 - 2
2. LZS Starowice (b) 5 10 13 - 3
3. MKS Gogolin (b) 5 10 6 - 3
4. TOR Dobrzeń 5 9 9 - 4
5. LZS Kup (b) 5 9 5 - 6
  Śląsk Łubniany 5 9 5 - 6
7. Polonia Głubczyce 5 8 9 - 6
8. Pogoń Prudnik 5 7 4 - 4
9. OKS Olesno 5 7 5 - 6
10. KS Krasiejów (b) 5 7 11 - 10
11. Skalnik Gracze (s) 5 7 4 - 4
12. Chemik Kędzierzyn 5 7 6 - 6
13. Małapanew Ozimek (s) 5 6 3 - 2
14. Porawie Większyce 5 6 7 - 13
15. Olimpia Lewin Brzeski 5 5 3 - 6
16. Sparta Paczków 5 3 3 - 9
17. Czarni Otmuchów 5 2 5 - 8
18. Start Namysłów 5 1 1 - 10
 
Terminarz i wyniki

 

Klasa Okręgowa gr 1

3 KOLEJKA

 

LZS VICTORIA CHRÓŚCICE MKS SOKÓŁ NIEMODLIN 5:2

Marcin Rogowski 17'

Dominik Dora 22'

Bartłomiej Jacek 26'

Dominik Dora 50'

Bartłomiej Jacek 79'

31' Andrzej Korba

50' Patryk Kondys

AKTUALNA TABELA: KLASA OKRĘGOWA GRUPA 1 SEZON 2015/2016

Klasa W Opole gr. 1
1. LZS Mechnice (s) 3 9 11 - 4
2. LZS Głuszyna (b) 3 7 6 - 0
3. Burza Lipki 3 7 6 - 4
4. Swornica Czarnowąsy (s) 3 6 12 - 8
5. Victoria Chrościce (s) 3 6 15 - 9
6. LZS Chrząstowice 3 6 8 - 10
7. Źródło Krośnica 3 4 5 - 7
8. LZS Gronowice (b) 3 4 4 - 5
9. Unia Kolonowskie 3 3 4 - 5
10. LZS Kotórz 3 3 12 - 12
11. Sokół Niemodlin 3 3 5 - 9
12. LZS Proślice 3 3 2 - 5
13. Żubry Smarchowice 3 2 4 - 5
14. Stal Osowiec (b) 3 2 1 - 2
15. LZS Michałów 3 1 4 - 7
16. GKS Starościn 3 1 3 - 10
 
Terminarz i wyniki

 

Klasa B gr. 5

2 KOLEJKA

UKS WIKING RODŁO II OPOLE - LZS SPARTA GRODZIEC GM. NIEMODLIN 3:10

Mateusz Kucharski 20'

Ryszard Jaskuła 51'

Bartosz Wojnarowski 65'

26' Bartosz Trzciński

27' Jacek Czajka

33' Szymon Mierzwiak

40' Maciej Kochman

55' Krzysztof Grela

59' Szymon Mierzwiak

61' Jacek Czajka

76' Krzysztof Grela

85' Szymon Mierzwiak

 

AKTUALNA TABELA: KLASA B GRUPA 5 SEZON 2015/2016

   

Klasa B Opole 2 (gr. 5)
1. Sparta Grodziec k. Niemodlina (b) 2 6 14 - 4
2. FC Żelazna 2 6 8 - 2
3. Victoria II Chrościce 2 6 7 - 3
4. LZS Skarbiszów 2 4 3 - 2
5. LZS Sławice 1 3 6 - 1
6. Unia Tułowice (b) 2 3 5 - 5
  Zieloni Ligota Tułowicka 2 3 5 - 5
8. GKS Komprachcice 2 3 4 - 4
9. Unia Murów (s) 2 3 2 - 4
10. KS Dąbrowa (b) 2 1 2 - 3
11. LKS Chmielowice 1 0 1 - 4
12. LZS Niewodniki 2 0 2 - 6
13. Grom Świerkle 2 0 2 - 8
14. Rodło II Opole (b) 2 0 3 - 13

 

 

Klasa B grupa 8

2 KOLEJKA

 LZS SPARTAN WÓJTOWICE - KGKS KRASNA GÓRA 1:0

 

AKTUALNA TABELA: KLASA B GRUPA 8 SEZON 2015/2016

Klasa B Opole 4 (gr. 8)
1. LZS II Michałów 2 6 16 - 0
2. LZS II Starowice 2 6 14 - 3
3. LZS II Kopice 2 6 8 - 2
4. LZS Wójtowice 2 6 2 - 0
5. Ogrodnik Chrościna Nyska 2 3 4 - 7
6. KGKS Krasna Góra (s) 2 3 1 - 1
7. LZS Wojsław 2 3 1 - 2
8. LZS Przylesie D. 2 3 3 - 8
9. LZS Jankowice 2 3 3 - 2
10. LZS Gałążczyce 2 3 5 - 4
11. LZS Kolnica 2 0 0 - 2
12. LZS Wierzbnik 2 0 2 - 7
13. Alfa Żelazna 2 0 1 - 9
14. LZS Młodoszowice 2 0 1 - 14

 

II LIGA WOJEWÓDZKA B1 JUNIOR MŁODSZY GRUPA 2 - ROZGRYWKI MĘŻCZYZN

1 KOLEJKA

 MKS SOKÓŁ NIEMODLIN - KS METALOWIEC ŁAMBINOWICE    8:3                        

Paweł Dec 4'

Krzysztof Leszczuk 10'

Marcel Cichecki 13'

Miłosz Błoński 30' (samobójcza)

Michał Kaczkowski 40'

Paweł Dec 44'

Paweł Dec 51'

Marcel Cichecki 58'

Paweł Dec 79'

39' Fabian Sobek

78' Patryk Hajczuk
 

LKS SKALNIK GRACZE - LKS PLON SKOROSZYCE 0:0