Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacje na sportowo dzień 6

 

Drugi poniedziałek na Basenie w Lipnie za nami, pogoda i frekwencja dopisała, odbyły się turnieje koszykówki, siatkówki i piłki nożnej, piękna pogoda pozwoliła uczestnikom turniejów, na dłuższe kąpiele w naszym basenie, na koniec zaliczyliśmy słodki poczęstunek i odjazd autokarami do domów.  Tak wyglądał 6 dzień wakacji na sportowo. Poniżej przedstawiamy wyniki sportowych zmagań, oraz zdjęcia.

Piłka nożna

Gr. A    MŁODSI

BARCELONA – LADIES 1:0

REAL- JUVENTUS 1:2

BARCELONA- LEGIA 2:1

BARCELONA- REAL 2:0

LADIES- JUVENTUS 0:0

LEGIA – LADIES 0:2

BARCELONA- JUVENTUS 0:2

LADIES- REAL 2:1

JUVENTUS – LEGIA 0:0

LEGIA- REAL 0:0

Tabela końcowa

  1. Barcelona 9pkt.
  2. Juventus  8pkt.
  3. Ladies      7pkt.
  4. Legia        2pkt.
  5. Real          1pkt.

 

Gr. B    STARSI

IMPREZOWICZE- DISCOPLEX 2:0          3:0

KOLOROWI- FERROWCY 1:2                 0:0

IMPREZOWICZE- KOLOROWI 0:1         0:2

DISCOPLEX – FERROWCY 0:3 VO          0:3

IMPREZOWICZE- FERROWCY 1:2         0:3

DISCOPLEX- KOLOROWI 0:3 VO           0:3

Tabela końcowa

  1. Ferrowcy   16 pkt.
  2. Kolorowi    13 pkt.
  3. Imprezowicze  6 pkt.
  4. Discoplex  0pkt.

 

Koszykówka

Konkurencja „rzut z dystansu”
1.Marcin Miklaszewki
2. Mateusz Walkowicz
3. Bartek Szklarski

Konkurencja „minutka” 

                                        I Runda                       II Runda
Konrad Litwin                                 11                                13
Mateusz Walkowicz                      8                                  14
Konstanty Martynowicz               3                                  0
Bartek Szkalarski                            10                               10
Kacper Madziała                            14                               17
Marcin Miklaszewski                     12                               9
Kamil Dulski                                    4                                  2
Oskar Petka                                     16                               17

Wyniki końcowe po dwóch konkurencjach

1 miejsce Oskar Petka 33 pkt
2 miejsce Kacper Madziałą 31 pkt
3 Konrad Litwin     24 pkt

Mini gra 2x2
1Konrad Litwin, Marcin Miklaszewski
2 Oskar Petka, Konstanty Martynowicz
3 Bartek Szklarski, Mateusz Walkowicz
4 Kamil Dulski, Kacper Madziała

Tabela końcowa
1 MIEJSCE Konstatny Martynowicz Oskar Petka
2 MIEJSCE  Bartek Szklarski, Mateusz Walkowicz
3 MIEJSCE Konrad Litwin, Marcin Miklaszewski
4 MIEJSCE Kamil Dulski Kacper Madziała

 

Siatkówka

Zespoły startujące w turnieju

1.Jacek Zemlik, Patrycja Kasprzyszyn, Bartosz

2.Karolina Pawlik, Iga Rostkowska, Patrycja Górska

3.Ewa Szurgut, Marta Pochwat, Kasia Gut

4.Szymon Czubak, Patryk Kwiczala

5.Maciej Nowak, Wiktor Białecki, Asia

 

Tabela końcowa

I miejsce zespół 4 Szymon Czubak, Patryk Kwiczala punktów 8

II miejsce zespół 5 Maciej Nowak, Wiktor Białecki, Asia punktów 6

III miejsce zespół 1 Jacek Zemlik, Patrycja Kasprzyszyn, Bartosz punktów 4

IV miejsce zespół 2 Karolina Pawlik, Iga Rostkowska, Patrycja Górska punktów 2