Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Mistrz FC Niemodlin

21 (Kopiowanie).jpeg

Zakończyła się piata edycja Niemodlińskiej Ligi Futsalu, w której udział wzięło 10 drużyn, Mistrzem NLF została ekipa FC Niemodlin, która była bezapelacyjnie najlepszą drużyną ligi, gratulujemy . Warto podkreślić, że  FC Niemodlin to nie dość że najlepsza drużyna ligi, ale również najmłodsza drużyna naszej ligi, co napawa nas optymizmem na przyszłość. Drugie miejsce to duża niespodzianka, bo jest to drużyna debiutująca w naszych rozgrywkach, a więc Krwawa Zemsta Komboja z Łosiowa. KZK Łosiów cały czas plasowała się w górnej połówce tabeli, a na  finiszu rozgrywek nie zanotował żadnej wpadki co pozwoliło tej drużynie zostać wicemistrzem NLF. Ostatnie miejsce na „pudle” zajęli dotychczasowi Mistrzowie ligi Oldboje, którzy 3 lata z rzędu wygrywali te rozgrywki. Dalsze miejsca czyli czwarte i piąte przypadło odpowiednia UEG Grodków i FC Małe, te dwie ekipy zawsze plasowały się w czołówce NLF, niestety w tym roku są na niższych miejscach. Dalej na szóstym miejscu uplasował się kolejny debiutant  naszej ligi, czyli Opolscy Sędziowie, którzy pokusili się o kilka niespodzianek, ogrywając czołowe drużyny. Siódma lokata KGKS Krasna Góra, która z roku na rok poprawia swoją pozycję.  Ósme miejsce zanotowali Smakosze Osiek Grodkowski,  21 oczek,  to dobry wynik solidnej ekipy z Osieka.  Dziewiąte miejsce zanotowali zawodnicy Huraganu Grabin, którzy nieco obniżyli swoje loty. Dziesiąta lokata dla Sparty, która  rok w rok dzielnie walczy o poprawienie swojej lokaty.

To krótka charakterystyka drużyn które uczestniczyły w rozgrywkach NLF sezonu 2014/2015. Cztery miesiące halowych potyczek dobiegły końca, cieszy nas fakt, że wszystkie ekipy dograły sezon do końca, a poziom naszej ligi stale rośnie.  Na zakończenie pozostał nam do rozegrania „Puchar Ligi”, który rozegrany zostanie 8 marca o godz.12.00, oraz uroczyste zakończenie sezonu również w niedzielę około godziny piętnastej. Podczas zakończenia nagrodzimy wszystkie ekipy NLF, rozdamy również wyróżnienia indywidualne zawodników, oraz nagrody otrzyma najlepsza  „piątka sezonu”.

Już dziś zapraszamy na kolejną edycję NLF, drużynie FC Niemodlin jeszcze raz gratulujemy zwycięstwa, pozostałym ekipom, sukcesów i do zobaczenia w październiku na  VI edycji Niemodlińskiej Ligi Futsalu.

Tabela ligowa

Niemodlińska Liga Futsalu

P

Nazwa klubu

M

Pkt

B

1

FC Niemodlin

18

46

92

2

KZK Łosiów

18

40

45

3

OLDBOJE Niemodlin

18

38

44

4

UEG Grodków

18

37

63

5

FC Małe

18

28

7

6

KS Opole

18

23

-22

7

KGKS Krasna Góra

18

22

-9

8

SMAKOSZE Osiek Grod.

18

21

-40

9

Huragan Grabin

18

13

-49

10

SPARTA Niemodlin

18

0

-121

 


Data publikacji: 02-03-2015 10:22
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 02-03-2015 11:09
Modyfikował: Marcin Janik