Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowe Dni Niemodlina - wyniki

Zdjęcie0433.jpeg

Dni Niemodlina

16 i 17 czerwiec to czas sportowych emocji  w pięciu turniejach sportowcy walczyli o zwycięstwa. W sobotni poranek o godzinie 10.10 po uroczystym rozpoczęciu  na „Orliku” rywalizację rozpoczęli koszykarze – w „XIV  Mistrzostwach Opolszczyzny  w  Streetballu” 8 zespołów podzielono na dwie grupy po cztery zespoły wśród tej stawki nie zabrakło oczywiście broniącej Mistrzostwa Opolszczyzny ekipy „Grupa Trzymająca Wagę” . Na dużym boisku  również o godzinie 10.10  rozpoczęła się rywalizacja w  „IV MIĘDZYNARODOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ O PUCHAR BURMISTRZA NIEMODLINA” 6 zespołów z Polski, Niemiec i Czech rywalizowało o okazałe puchary , a w hali rozpoczął się „IV MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA NIEMODLINA” z udziałem 2 drużyn UKS Sokolik Niemodlin i 1 drużyny Sokoła Stity. O  godzinie 12.00 rywalizację rozpoczęli koszykarze  4 zespoły Pogoń Prudnik, MOS Opole, Słowiańska Brzeg i OSiR Niemodlin rywalizowali w  „I TURNIEJU KOSZYKÓWKI o Puchar Burmistrza Niemodlina”. Na deser w hali „zaserwowaliśmy” wspólne oglądanie meczu EURO2012 Polska – Czechy który zgromadził prawie komplet publiczności. W niedzielę o godzinie dziewiątej wystartował „I Mini Triathlon Niemodliński” którego zwycięzcą został Ryszard Donajski. W południe rywalizację rozpoczęli siatkarze i siatkarki 11 drużyn podzielonych na dwie kategorie mężczyzn i kobiet rywalizowało  w „ I Amatorskich otwartych Mistrzostw Niemodlina w siatkówce plażowej”.

W każdym  turnieju trwała pasjonująca rywalizacja  i jak w każdym turnieju wyłoniony zwycięzców. W turnieju streetballa obrońcy tytułu GTW nie dali szans pozostałym zespołom i  obronili tytuł,  w turnieju piłki nożnej najlepsi okazali się piłkarze PSP nr 1 w Niemodlinie,  w turnieju tenisa gospodarze  Sokolik Niemodlin pewnie wygrali rywalizację z Czechami, a w turnieju koszykówki losy zwycięstwa ważyły się do „ostatniej syreny” ostatecznie najlepsi okazali się gracze Pogoni Prudnik a zadecydowała o tym różnica małych punktów. W niedzielnym turnieju plażówki wśród kobiet zwycięstwo odniosły „Wilczyce” z Niemodlina,  a u panów Domino Gusta z Opola.

Poniżej wyniki turniejów i wyróżnienia indywidualne.

                                              

S P R A W O Z D A N I E   XIV  Mistrzostwa  Opolszczyzny  w  Streetballu

 

GRUPA  I

GTW   - HOODTOWN  PL   15 – 6

GTW  - ZJEM  CI  PIŁKĘ  12  -  10

GTW  -  ROLNICY      15   -  7

HOODTOWN PL   -   ROLNICY  5  -  11

HOODTOWN PL   -   ZJEM  CI  PIŁKĘ  11  -  9

ROLNICY   -   ZJEM  CI  PIŁKĘ    11  -  4

 Kolejność  w grupie:

  1. GTW    3   6 
  2. ROLNICY  3  5
  3. HOODTOWN PL  3  4
  4. ZJEM  CI  PIŁKĘ   3  3

GRUPA  II

PŁONĄCY  BANAN    -   EMERYCI   9  -  12

PŁONĄCY  BANAN   -  DTR     11   -   10

PŁONĄCY  BANAN   -   2400    12   -  7

EMERYCI   -   DTR   14   -   15

EMERYCI  -  2400   14  -  6

DTR    -    2400   14  -  9

Kolejność w Grupie

  1. EMERYCI  3  5  +8
  2. DTR     3  5  +5
  3. PŁONĄCY  BANAN   3  5  +3
  4. 2400   3  3

Półfinały :

GTW   -   DTR   12   -   9

EMERYCI   -   ROLNICY   9   -   5

Mecz o III miejsce:

DTR   -   ROLNICY   10   -   9

Mecz o I  miejsce :

GTW   -   15  -  8

SKŁADY  ZESPOŁÓW :

GTW  -  KUCIA  SZYMON, ŁAKIS  MARCIN,  ŁAKIS  TOMASZ, LEPCZYŃSKI  MACIEJ

EMERYCI  -  WOJCIECHOWSKI  RAFAŁ, ZARANKIEWICZ  KRZYSZTOF,  SZYMAŃSKI  PRZEMYSŁAW,  KOSZELA  BARTOSZ

DTR  -  ZYCH  MICHAŁ,  TERENIUK  PRZEMYSŁAW,  PODRYGAJŁO  KAMIL,  PODRYGAJŁO  BARTŁOMIEJ

ROLNICY -  PAZDUR  DAWID,  TWORKOWSKI  PATRYK,  CHOROSTECKI  MIREK,  JANKOWSKI  BARTEK

PŁONĄCY  BANAN  -  CZEKAJ  MATEUSZ,  PŁATEK  MATEUSZ,  LIPIŃSKI  MICHAŁ,  DŹWILEWSKI  SŁAWOMIR

2400   -  BIRECKI  MATEUSZ,  ŻURAWSKI  KAMIL,  KSIĘŻARCZYK  WOJCIECH,  DZIUROWSKI  LESZEK

HOODTOWN   -  BIEŃ  PATRYK,  KWAŚNIEWICZ  RAFAŁ,  SZWONDER  PAWEŁ,  MATEJAK  PAWEŁ

ZJEM  CI  PIŁKĘ   -  WYWIAŁ  PAWEŁ,  OBROCA  TOMASZ,  BILDZ  MACIEJ,  WOŁOSZYN  PIOTR.

 DZIĘKUJĘ  WSZYSTKIM  ZA  UDZIAŁ I GRATULUJĘ ZWYCIĘZCĄ. ZAPRASZAM  ZA  ROK NA  JUBILEUSZOWE  XV  MISTRZOSTWA

                                                                                 

 

Wyniki  Pierwszego Turnieju Koszykówki Chłopców o Puchar Burmistrza Niemodlina -16.06.2012

Udział  wzięli:

  • Słowiańska Team Brzeg
  • UKS MOS Opole
  • Smyk Prudnik
  • OSiR Niemodlin

 

Wyniki poszczególnych meczy:

Słowiańska  Team Brzeg- Smyk Prudnik   :    8-59

Punktowali :

Brzeg- Gąsior  4, Prokop 2,  Bednarz 2

Prudnik: Jakieła 13, Górka 12, Dendewicz  11, Bochenek 11, Bartmanowicz 10, Błaszkiewicz 2

 

OSiR Niemodlin- UKS MOS Opole : 28-20

Punktowali:

Niemodlin: Pora 10, Ostrowski 6, Romanowski 4, Banaś 4, Opalony 4

Opole: Mruczyński 16, Pająk 2, Kardasiński 2

Słowiańska Team Brzeg – UKS MOS Opole : 13-48

Punktowali:

Brzeg: Wyrzykowski 5, Gąsior 2, Wojtunik 2, Bednarz 2, Bogdan 2

Opole: Mruczyński 13, Kluczniok 12, Pająk 7, Kardasiński 5, Pławszewski 4, Popiński 4, Skiba 2, Charyło 1

 

OSiR Niemodlin- Smyk Prudnik : 17-31

Punktowali:

Niemodlin: Pietraszko 5, Pora 4, Ankiewicz 3, Banaś 2, Ostrowski 2, Romanowski 1

Prudnik: Bartmanowicz 10, Bochenek 6, Leniar 5, Górka 4, Dendewicz 4, Jakieła 2

OSiR Niemodlin – Słowiańska Team Brzeg : 31-20

Punktowali :

Niemodlin: Pora 14, Ostrowski 11, Szklarski 2, Ankiewicz 2, Romanowski 2

Brzeg: Wyrzykowski 10, Fedorowicz 4, Gąsior 2, Bednarz 2, Puszkiewicz 2

 

UKS MOS Opole- Smyk Prudnik : 28-21

Punktowali:

Opole: Mruczyński 13, Pająk 11, Kluczniok 2, Charyło 1, Kardasiński 1

Prudnik : Bochenek 5, Późniak 5, Bartmanowicz 4, Jakieła 4, Błaszkiewicz 3

 

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA TURNIEJU :

  1. SMYK PRUDNIK – trener Jacek Szczepański
  2. UKS MOS  OPOLE - trener Tomasz Olbiński
  3. OSiR NIEMODLIN- trener Rafał Krawiec
  4. SŁOWIAŃSKA TEAM BRZEG – trener Paweł Rosłan

 

NAGRODY INDYWIDUALNE :

Najlepszy  obrońca- Kornel Jakieła – Smyk Prudnik

Król  Strzelców-  Patryk Mruczyński – UKS MOS Opole

Najlepszy zawodnik turnieju – Patryk Mruczyński – UKS MOS Opole

 

 

Wyniki drużynowego turnieju tenisa stołowego

1 miejsce UKS Sokolik I Niemodlin

Marcin Kolman, Angelika Czech, Patrycja Białowąs, Oktawia Walków, Karolina Janiak,

2 miejsce UKS Sokolik II Niemodlin Marek Kolman, Łukasz Nowak, Filip Mróz, Nikola Mitków, Michał Telatyński,

3 miejsce Sokół Stity Stepan Kobza, Dominik Kobza, Petr Lakomy, Jarlim Kubicek,

 

Wyniki  „IV MIĘDZYNARODOWEGO TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ i TENISA STOŁOWEGO O PUCHAR BURMISTRZA NIEMODLINA”

 

Mecz nr

Grupa

Godz.

Pomiędzy

 

Wynik

1

A

 

10.10

SP Niemodlin – Junior  Skarbimierz     

 

1:0

2

B

 

10.35

OSiR Niemodlin - Vechelde

1:2

3

A

 

11.00.17

Junior Skarbimierz - Stity

7:0

4

B

 

11.25

 Vechelde - Stal Brzeg

1:5

5

A

 

11.50

Stity - SP Niemodlin

0:6

 

6

B

 

12.15

Stal Brzeg - Niemodlin

7:0

 

7.

Półfinał

Nr 1 m

12.40

1A SP Niemodlin: 2B Vechelde

4:0

8

Półfinał

Nr 2

13.05

1B Stal Brzeg : 2B Skarbimierz

5:0

 

 

9

Mecz o 5

13.30

Stity –OSiR Niemodlin

5:2

10

Mecz o 3

13.55

Vechelde – Junior Skarbimierz

1:2


11.

Finał

14.20

SP Niemodlin – Stal Brzeg

4:3

 

Końcowa tabela turnieju

  1. PSP nr 1 w Niemodlinie,
  2. Stal Brzeg,
  3. UKS Junior Skarbimierz,
  4. Vechelde,
  5. Stity,
  6. OSiR Niemodlin,

 

Nagrody indywidualne

Najlepszy zawodnik Bartosz Białek Stal Brzeg,

Król strzelców Paweł Dec PSP nr w Niemodlinie,

Najlepszy bramkarz Paul Richard  Vechelde,

 

Skład SP nr 1 Niemodlin Jacek Jasiński, Paweł Dec, Michał Kolman, Adam Skorupa, Maciej Gut, Maciej Szpiech, Maciej Ilów,

Skałd OSiR Niemodlin: Kacper Grin, Bartłomiej Martynus, Krzysztof Chodaniecki, Miłosz Opalony, Michał Kaczkowski, Marcin Heliński, Olaf Adamowicz, Jakub Szmitowicz, Szymon Drzewiecki, Łukasz Łydka, Niemirowski Michał,

Wszystkim zawodnikom  i trenerom gratulujemy sportowej rywalizacji  i zapraszamy  do udziału w turnieju za rok.


Wkrótce galeria z wszystkich imprez.