Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Tenis stołowy, finał wojewódzki

DSCN2986.jpeg

7 lutego w naszej hali odbył się zwody finałowe o mistrzostwo województw opolskiego w tenisie stołowym szkół podstawowych. Miło nam Państwa poinformować, że mistrzynią naszego województwa została uczennica PSP nr 2 w Niemodlinie Patrycja Białowąs, gratulujemy. 

Wyniki i 

galeria   

 

 

K O M U N I K A T

Z INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA

SZKÓŁ PODSTAWOWYCH W TENISIE STOŁOWY

Niemodlin 04.02.2015r.

 

SZKOŁY PODSTAWOWE - dziewczęta

 

 

 

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Powiat

1.

Białowąs Patrycja

SP nr 2 Niemodlin

opolski-ziemski

2.

Zgorzelska Maria

PSP Chocianowice

kluczborski

3.

Zając Aleksandra

PSP Dalachów

oleski

4.

Skirzewska Laura

SP nr 2 Niemodlin

opolski-ziemski

5.

Stefanowska Dominika

PSP Racławiczki

krapkowicki

6.

Zając Natalia

PSP nr 3 Nysa

nyski

7.

Skirzewska Ksenia

SP nr 2 Niemodlin

opolsko-ziemski

8.

Turke Linda

PSP Lubrza

prudnicki

9 – 12.

Świderska Klaudia

PSP Łosiów

brzeski

 

Krzysztoń Jagoda

PSP nr 3 Nysa

nyski

 

Zemlik Agnieszka

NSP Dytmarów

prudnicki

 

Dygnos Anna

ZGSP Polska Cerekiew

kędzierzyńsko-kozielski

13 – 16.

Aleksandrowicz Julia

PSP Kowale

oleski

 

Antoszczyszyn Karolina

PSP Łosiów

brzeski

 

Gwóźdź Monika

PSP Łany

kędzierzyńsko-kozielski

 

Krawczyk Sandra

PSP Chocianowice

kluczborski

17 – 24.

Malecha Jenifer

PSP Kozłowice

oleski

 

Kusiek Jessika

PSP Racławiczki

krapkowicki

 

Prochota Wiktoria

PSP Chudoba

kluczborski

 

Grela Karolina

ZGSP Polska Cerekiew

kędzierzyńsko-kozielski

 

Sieradzka Barbara

PSP Cieciułów

oleski

 

Głombik Katarzyna

PSP Łany

kędzierzyńsko-kozielski

 

Lechowicz Natalia

TAK Opole

opolski-miejski

 

Olszyna Wiktoria

PSP nr 1 Głubczyce

głubczycki

25 – 32.

Wosiewicz Martyna

PSP Kowale

oleski

 

Dziagacz Julia

PSP Chocianowice

kluczborski

 

Tomasiak Julia

PSP Chocianowice

kluczborski

 

Gajda Wiktoria

SP Stradunia

krapkowicki

 

Solawa Alicja

PSP Racławiczki

krapkowicki

 

Rygoł Anna

PSP Krępna

krapkowicki

 

Marciniak Hanna

PSP Łosiów

brzeski

 

Ramota Amelia

PSP nr 3 Nysa

nyski

33 – 38.

Bajsarowicz Anna

TAK Opole

opolski-miejski

 

Stefańska Aleksandra

PSP nr 3 Nysa

nyski

 

Wojnarowska Ewa

PSP Łosiów

brzeski

 

Andrzejewska Nikola

PSP nr 11 Opole

opolski-miejski

 

Kosowska Wiktoria

PSP nr 1 Głubczyce

głubczycki

 

Janicka Emilia

NSP Dytmarów

prudnicki

 

SZKOŁY PODSTAWOWE - chłopcy

 

Miejsce

Nazwisko i imię

Szkoła

Powiat

1.

Kunaszewski Leon

PSP nr 1 Wołczyn

kluczborski

2.

Szczepanek Błażej

PSP Stradunia

krapkowicki

3.

Zaremba Marcin

PSP nr 11 Opole

opolski-miejski

4.

Chyrzyński Dominik

PSP Łosiów

brzeski

5.

Dobruk Marek

PSP nr 1 Nysa

nyski

6.

Borkowski Bartosz

ZS nr 1 z OS Brzeg

brzeski

7.

Dudek Sebastian

PSP Łosiów

brzeski

8.

Rogoziński Szymon

PSP nr 3 Nysa

nyski

9 – 12.

Langner Dominik

PSP Bogacica

kluczborski

 

Paprotny Jakub

PSP Kozłowice

oleski

 

Baziak Hubert

PSP nr 3 Nysa

nyski

 

Mróz Filip

SP nr 2 Niemodlin

opolski-ziemski

13 – 16.

Kulczycki Tymoteusz

PSP Łosiów

brzeski

 

Grzebiński Stanisław

PSP Szemrowice

oleski

 

Małyjurek Mateusz

PSP nr 1 Głubczyce

głubczycki

 

Droś Wojciech

PSP Cieciułów

oleski

17 – 24.

Labisz Piotr

SP Stradunia

krapkowicki

 

Woźny Rafał

PSP Chocianowice

kluczborski

 

Mykicki Kamil

PSP nr 11 Opole

opolski-miejski

 

Niedziela Tomasz

PSP Racławiczki

krapkowicki

 

Waliduda Maciej

ZSP Kietrz

głubczycki

 

Piegsa Marcel

ZSP Ostrożnica

kędzierzyńsko-kozielski

 

Król Szymon

SP Stradunia

krapkowicki

 

Langner Mateusz

PSP Łany

kędzierzyńsko-kozielski

25 – 32.

Kocik Igor

PSP Murów

opolski-ziemski

 

Kostuś Michał

PSP nr 2 Kluczbork

kluczborski

 

Dzialuk Łukasz

PSP Maciowakrze

kędzierzyńsko-kozielski

 

Królikowski Kamil

PSP Dalachów

oleski

 

Mielnik Jakub

PSP nr 1 Głubczyce

głubczycki

 

Czelnik Marcel

PSP Murów

opolski-ziemski

 

Matyjasek Maciej

PSP nr 19 Kędzierzyn-K.

kędzierzyńsko-kozielski

 

Furmański Przemysław

PSP Dalachów

oleski

33 – 40.

Skowronek Martin

PSP Kozłowice

oleski

 

Janus Mateusz

PSP Murów

opolski-ziemski

 

Szandarowski Michał

PSP nr 10 Nysa

nyski

 

Linek Adam

PSP nr 4 Krapkowice

krapkowicki

 

Włóka Jan

PSP Dalachów

oleski

 

Baracz Kacper

NSP Dytmarów

prudnicki

 

Muzyka Mateusz

NSP Dytmarów

prudnicki

 

Joniak Bartosz

PSP nr 2 Opole

opolski-miejski

 

 

                                                                S Ę D Z I A

                                                                 Grobelski Zdzisław