Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki 7 kolejki NLF

17.jpeg

FC Niemodlin nie zwalnia tempa i po 7 kolejkach pewnie prowadzi w NFL. Wyniki spotkań, zdjecia i tabela ponoiżej.

 

Godz. 17.30  KGKS KRASNA GÓRA v FC MAŁE 2:4 (1:1)

FC Małe drużyna składająca się z dość dobrych zawodników tym razem  troszkę nas rozczarowała. Choć mecz został wygrany to chłopaków z Tułowic stać było na więcej strzelonych bramek. Natomiast drużyna z Krasnej nie zagrała tak słabego meczu. Gracze z KGKS-u gdyby wykorzystali dwa przedłużone karne to końcówka byłaby jeszcze bardziej emocjonująca i być może nerwowa niż była. Pierwsza połowa zakończyła się remisowym wynikiem po bramkach Kamila Muraszko (Harry) i Dawida Dulskiego. Druga połowa wyglądała już nie ciekawie tak do 29’ ale gdy w 31’ bramkę na 2:3 dla Krasnej Góry strzelił Piotr Malicki można było liczyć również na remisowy wynik końcowy a może nawet i na trzy punkty gdyby parę minut później drużyna wykorzystała drugi podyktowany przedłużony karny ale cóż Paweł Paradowski był w bardzo dobrej formie i oba karne udało mu się wybronić a FC Małe wykorzystały jeszcze szansę przed syreną i podwyższyły wynik na 2:4. 

Godz. 18.20 SPARTA NIEMODLIN v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI 2:3 (1:3)

Cztery minuty gry i prowadzenie Sparty. Szał ten trwał do 15’ gdy z karnego na 1:1 trafia Krystian Szczotka i gra się odmienia. Smakosze wychodzą na prowadzenie po bramce Macieja Morawskiego a minutę później podwyższają swoją przewagę do dwóch bramek. Sparta jedenaście minut przed końcem dostaje „werwy” i przewaga Osieka maleje do jednej bramki ale moc miejscowych chłopaków coś słabnie i nie stać ich już na remisowy wynik końcowy. Bramkę w 29’ na 2:3 strzelił Bartek Kłosiński (Messi).

Godz. 19.10 HURAGAN GRABIN v KS OPOLE 1:2 (1:0)

Zacięta walka o punkty i niewykorzystane sytuacje towarzyszyły obu zespołom. Dopiero 33 sekundy przed końcem pierwszej partii piłka po strzale Dariusza Wardaka przekroczyła linię bramkową i dała prowadzenie Sędziom. Huragan nie pozostał bez odpowiedzi i w 21’ Sebastian Dolot strzela bramkę wyrównującą. Wiele nerwów i kłótni po obu stronach parkietu oraz kilka symulowanych fauli można były zaobserwować w drugiej partii meczu. Kropkę nad i postawił radny Łukasz Sowada, który przez cały mecz mobilizował swoich zawodników do lepszej gry. 

Godz. 20.00 OLDBOJE NIEMODLIN v FC NIEMODLIN 4:9 (1:3)

Lider tabeli z każdym meczem ucieka z punktami. Tym razem FC Niemodlin pewnie pokonało Mistrzów IV edycji NHLP. Bramkę na 1:3 dla Oldboji strzelił Grzegorz Kutyła. Druga odsłona spotkania wyglądała trochę lepiej w wykonaniu Mistrzów, ale to chłopaki z FC zaczęli strzelać bramki i zasłużenie wygrali tan pojedynek.

Godz. 20.50 UEG GRODKÓW v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA 2:5 (1:2)

Mecz również pełen emocji i chwil nerwówki. Komboje lepsi od UEG. Zespół UEG słynący z dobrych zawodników coś w tym starciu troszkę popłynął. Dobry początek chłopaków z Grodkowa zaowocował dobrym końcem Krwawej Zemsty. Choć wynik pierwszej połowy nie przewidywał, że grodkowianie mogą przegrać aż trzema bramkami to w drugiej połowie gdy piłka w większości była w posiadaniu Łosiowa można było po trochę prognozować, że to Komboje zyskają w tym meczu trzy punkty. Bramkę na 2:5 w 40’ strzelił Krystian Kuśmiruk natomiast bramki dla KZK Łosiów strzelali R. Mączyński 1, K. Szewerniak 1i M. Maj 1 oraz G. Hraca 2.    

Opracowała 

Sandra Dec

Tabela ligowa

Niemodlińska Liga Futsalu

P Nazwa klubu M Pkt B
1 FC Niemodlin 7 18 28
2 FC Małe 7 16 13
3 KZK Łosiów 7 13 14
4 UEG Grodków 7 13 12
5 KS Opole 7 12 3
6 OLDBOJE Niemodlin 7 10 6
7 Huragan Grabin 7 9 -4
8 SMAKOSZE Osiek Grod. 7 9 -14
9 KGKS Krasna Góra 7 3 -24
10 SPARTA Niemodlin 7 0 -34

 


Data publikacji: 17-12-2014 08:31
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 22-12-2014 10:24
Modyfikował: Marcin Janik