Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki sportowego weekendu

b9a0aa708b7ba7da3cdb00fcbdc7e4c0.jpeg

Wyniki sportowej soboty i niedzieli 

III Liga 

herb_mini.png  

Pniówek Pawłowice - Skalnik Gracze 5-0 (2-0)
1-0 Zyzak - 13., 2-0 Lalko - 40., 3-0 Przybyła - 58., 4-0 Kostecki - 90., 5-0 Sobczak - 90. 
Pniówek: Podolak - Halama, Lalko, Kukla, Stramski - Benauer, Ciuberek, Przybyła (60. Sobczak), Szczyrba (69. Kostecki), Kucharski (73. Gać) - Zyzak (72. Mozler). Trener Jarosław Skrobacz.
Skalnik: Klimisz - Kozłowski, Ficoń, Parada, T. Kowalczyk (54. Wasilewski) - Lenkiewicz, Sukiennik (46. Paciorek), Gibała, Płaza (46. Wawrzyniak), Mroziński - Szypuła (62. Czajkowski). Trener Grzegorz Kutyła. Sędziował Miłosz Widlarz (Żywiec). Żółte kartki: Ciuberek - Mroziński, Gibała. Widzów 100.

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141026/PILKANOZNA02/141029531

Klasa W

22af7a71784f9926d3b88b9c26a07d1a.jpeg

Sokół Niemodlin - LZS Racławiczki 4:5 (3:2)

Skład wyjściowy Sokoła : Mateusz Szymków - Witek, Dawid KraskaJakub GolaAdam Jarosz - Ruciński, Patryk Kilian, Żyłka, Michał Wojciechowski -Maciej RozwadowskiWojciech Zieliński

https://www.facebook.com/profile.php?id=100005450177650&fref=ts

Klasa A

LUKS Mańkowice - KGKS Krasna Góra 3:1 (0:2)

Bramki:

0:1- Hacz B.

0:2- Dec A.

0:3- Zieliński B  

Skład drużyny KGKS-u:

Br. Wąchała P., Kloc M., Osiński D., Wąchała G., Szremski M., Szremski A (70’ Malicki B), Toruński T., Hacz B., Zieliński B., Dec A., Szremski W (86’ Szremski T)

Rezerwa: Błasiak W., Dec M.

Kartki: Dec A- żółta

 

 

https://www.facebook.com/profile.php?id=100007852544677&fref=ts

Materiał i zdjecia opracowała Sandra Dec. 

III Liga trampkarzy

22af7a71784f9926d3b88b9c26a07d1a.jpeg

Zryw Opole - Sokól Niemodlin 2:8 (0:3)

http://www.liga.net.pl/pilkanozna-mlodziez/trampkarze/3liga.html

http://mksniemodlin.futbolowo.pl/news,2537705,dobry-mecz-trampkarzy-.html

III Liga juniorów młodszych 

herb_mini.png

 AGFA Prusinowice - Skalnik Gracze  2:2 (0:0)

http://www.opolskizpn.pl/content/2-liga-junior%C3%B3w-m%C5%82odszych-gr2#quicktabs-ii_liga_junior_w_m_gr_2=0

osir_logo1_03.png

Wyniki VIII Rundy IV edycji Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów o Puchar Burmistrza Niemodlina

Wyniki VIII Rundy (pierwsza dziesiątka): 

1. Patrys Jan   Tułowice   80 pkt.

2. Gall Sebastian   Jankowice Wielkie   70 pkt.

3. Banik Andrzej   Brzeg   60 pkt.

4. Kubica Jarosław   Brynica   55 pkt.

5. Salata Jacek   Niemodlin   50 pkt.

6. Micuń Edward   Niemodlin   49 pkt.

7. Bulkiewicz Krzysztof   Opole   48 pkt.

8. Kurowski Mariusz   Nysa   47 pkt.

9. Paradowski Zbigniew   Tułowice   46 pkt.

10. Sobolewski Dariusz   Opole   45 pkt.

Klasyfikacja po VIII Rundzie (pierwsza dziesiątka):

1 Banik Andrzej  550 pkt.

2 Salata Jacek  408 pkt.

3 Patrys Jan  408 pkt.

4 Jabłoński Paweł  399 pkt.

5 Łojek Bogusław  396 pkt.

6 Micuń Edward  354 pkt.

7 Pacek Marek  334 pkt.

8 Bulkiewicz Krzysztof  297 pkt.

9 Swałtek Bogusław  284 pkt.

10 Kaleta Piotr 34  274 pkt.

Po ośmiu rundach sklasyfikowano łącznie 107 zawodników.