Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Piąty sezon ligi futsalu

55.jpeg

Przedstawiamy Państwu terminarz sezonu 2014/2015 Niemodlińskiej Ligi Futsalu (NLF). Jak widać odświeżyliśmy i skróciliśmy nazwę naszej ligi. Zmieniła się nazwa, ale nie zmieniliśmy idei naszych rozgrywek. W Lidze wystartuje 10 zespołów. Mamy dwie nowe ekip, pierwsza to paczka  o nazwie KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA, jest to drużyna z Lewina Brzeskiego, o której niewiele więcej wiemy, ale po pierwszej kolejce na pewno wszystko się wyjaśni. Druga ekipa to KS Opole, skład tej drużyny zrzesza, sędziów piłkarskich, na co dzień rozstrzygających,  nasze ligowe rozgrywki  od Klasy B do III Ligi włącznie. Pozostałe drużyny to stali bywalcy naszych rozgrywek, czyli zespoły z Niemodlina, Grodkowa, Krasnej Góry, Osieka Grodkowskiego i Grabina. 
Zapinamy pasy i zaczynamy w najbliższy wtorek 28 października, ostatni mecz sezonu rozegramy w ostatni wtorek lutego 2015 roku. Przed nami cztery miesiące zimowych zmagań, które nieprzerwania trwają od 5 lat i na stałe wpisały się w kalendarz sportowy naszej Gminy. Patronat nad NLF, jak zawsze objął Burmistrz Niemodlina Mirosław Stankiewicz, a organizatorem rozgrywek jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie.Tytułu mistrzowskiego bronić będą Oldboje, którzy od 3 lata dzierżą mino mistrzów ligi. Zapraszamy do hali przy Reymonta 11. 

Do pobrania: 

DOCXNIEMODLIŃSKA LIGA FUTSALU terminarz.docx
PDFNIEMODLIŃSKA LIGA FUTSALU terminarz.pdf
ODTregulamin 2014 2015.odt
PDFregulamin 2014 2015.pdf
 

TERMINARZ SEZONU 2014/2015

NIEMODLIŃSKIEJ  LIGI FUTSALU

Kolejka 1 wtorek 28.10.2014r.

Godz. 17.30  KGKS KRASNA GÓRA v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 18.20 KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v KS OPOLE .........

Godz. 19.10 UEG GRODKÓW v FC MAŁE .........

Godz. 20.00 OLDBOJE NIEMODLIN v HURAGAN GRABIN .........

Godz. 20.50 FC NIEMODLIN v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI .........
 

Kolejka 2 wtorek 4.11.2014r.

Godz. 17.30   HURAGAN GRABIN v FC MAŁE .........

Godz. 18.20 KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 19.10 SPARTA NIEMODLIN v KS OPOLE .........

Godz. 20.00 OLDBOJE NIEMODLIN v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI .........

Godz. 20.50 UEG GRODKÓW v FC NIEMODLIN .........
 

Kolejka 3 wtorek 18.11.2014r.

Godz. 17.30   SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v HURAGAN GRABIN .........

Godz. 18.20 KGKS KRASNA GÓRA v UEG GRODKÓW .........

Godz. 19.10 KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v OLDBOJE NIEMODLIN .........

Godz. 20.00 FC NIEMODLIN v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 20.50 KS OPOLE v FC MAŁE .........
 

Kolejka 4 wtorek 25.11.2014r.

Godz. 17.30   SPARTA NIEMODLIN v UEG GRODKÓW .........

Godz. 18.20 OLDBOJE NIEMODLIN v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 19.10 HURAGAN GRABIN v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA .........

Godz. 20.00 FC MAŁE v FC NIEMODLIN .........

Godz. 20.50 KS OPOLE v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI .........
 

Kolejka 5 wtorek 2.12.2014r.

Godz. 17.30   SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA

Godz. 18.20 HURAGAN GRABIN v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 19.10 KS OPOLE v UEG GRODKÓW .........

Godz. 20.00 FC MAŁE v OLDBOJE NIEMODLIN .........

Godz. 20.50 KGKS KRASNA GÓRA v FC NIEMODLIN .........
 

Kolejka 6 wtorek 9.12.2014r.

Godz. 17.30  FC NIEMODLIN v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA .........

Godz. 18.20 HURAGAN GRABIN v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 19.10 KS OPOLE v OLDBOJE NIEMODLIN .........

Godz. 20.00 FC MAŁE v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 20.50 SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v UEG GRODKÓW .........
 

Kolejka 7 wtorek 16.12.2014r.

Godz. 17.30  KGKS KRASNA GÓRA v FC MAŁE .........

Godz. 18.20 SPARTA NIEMODLIN v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI .........

Godz. 19.10 HURAGAN GRABIN v KS OPOLE .........

Godz. 20.00 OLDBOJE NIEMODLIN v FC NIEMODLIN .........

Godz. 20.50 UEG GRODKÓW v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA .........
 

Kolejka 8 wtorek 23.12.2014r.

Godz. 17.30  KS OPOLE v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 18.20 SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v FC MAŁE .........

Godz. 19.10 FC NIEMODLIN v HURAGAN GRABIN .........

Godz. 20.00 KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 20.50 UEG GRODKÓW v OLDBOJE NIEMODLIN .........
 

Kolejka 9 wtorek 30.12.2014r.

Godz. 17.30   SPARTA NIEMODLIN v OLDBOJE NIEMODLIN .........

Godz. 18.20 KS OPOLE v FC NIEMODLIN .........

Godz. 19.10 HURAGAN GRABIN v UEG GRODKÓW .........

Godz. 20.00 KGKS KRASNA GÓRA v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI .........

Godz. 20.50 FC MAŁE v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA .........
 

 

 

Kolejka 10 poniedziałek 5.01.2015r.

Godz. 17.30  HURAGAN GRABIN v OLDBOJE NIEMODLIN .........

Godz. 18.20 SPARTA NIEMODLIN v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 19.10 FC MAŁE v UEG GRODKÓW .........

Godz. 20.00 KS OPOLE v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA .........

Godz. 20.50 SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v FC NIEMODLIN .........

Kolejka 11 niedziela 11.01.2015r. (kolejka rozegrana w dniu 23 Finału WOŚP)

Godz. 10.00   SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v OLDBOJE NIEMODLIN .........

Godz. 10.50 FC NIEMODLIN v UEG GRODKÓW .........

Godz. 11.40 KGKS KRASNA GÓRA v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA .........

Godz. 12.30 KS OPOLE v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 13.20 FC MAŁE v HURAGAN GRABIN .........
 

Kolejka 12 wtorek 13.01.2015r.

Godz. 17.30  FC MAŁE v KS OPOLE .........

Godz. 18.20 OLDBOJE NIEMODLIN v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA .........

Godz. 19.10 UEG GRODKÓW v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 20.00 SPARTA NIEMODLIN v FC NIEMODLIN .........

Godz. 20.50 HURAGAN GRABIN v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI .........
 

Kolejka 13 wtorek 20.01.2015r.

Godz. 17.30   UEG GRODKÓW v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 18.20 KGKS KRASNA GÓRA v OLDBOJE NIEMODLIN .........

Godz. 19.10 KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v HURAGAN GRABIN .........

Godz. 20.00 FC NIEMODLIN v FC MAŁE .........

Godz. 20.50 SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v KS OPOLE .........
 

Kolejka 14 wtorek 27.01.2015r.

Godz. 17.30  UEG GRODKÓW v KS OPOLE .........

Godz. 18.20 FC NIEMODLIN v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 19.10 KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI

Godz. 20.00 OLDBOJE NIEMODLIN v FC MAŁE .........

Godz. 20.50 SPARTA NIEMODLIN v HURAGAN GRABIN .........
 

Kolejka 15 wtorek 3.02.2015r.

Godz. 17.30   KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v FC NIEMODLIN .........

Godz. 18.20 SPARTA NIEMODLIN v FC MAŁE .........

Godz. 19.10 KGKS KRASNA GÓRA v HURAGAN GRABIN .........

Godz. 20.00 OLDBOJE NIEMODLIN v KS OPOLE .........

Godz. 20.50 UEG GRODKÓW v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI .........
 

Kolejka 16 wtorek 10.02.2015r.

Godz. 17.30   KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v UEG GRODKÓW .........

Godz. 18.20 SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 19.10 FC MAŁE v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 20.00 KS OPOLE v HURAGAN GRABIN .........

Godz. 20.50 FC NIEMODLIN v OLDBOJE NIEMODLIN .........
 

Kolejka 17 wtorek 17.02.2015r.

Godz. 17.30   HURAGAN GRABIN v FC NIEMODLIN .........

Godz. 18.20 KGKS KRASNA GÓRA v KS OPOLE .........

Godz. 19.10 FC MAŁE v SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI .........

Godz. 20.00 SPARTA NIEMODLIN v KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA .........

Godz. 20.50 OLDBOJE NIEMODLIN v UEG GRODKÓW .........

Kolejka 18 wtorek 24.02.2015r.

Godz. 17.30  SMAKOSZE OSIEK GORDKOWSKI v KGKS KRASNA GÓRA .........

Godz. 18.20 FC NIEMODLIN v KS OPOLE .........

Godz. 19.10 KRWAWA ZEMSTA KOMBOJA v FC MAŁE .........

Godz. 20.00 OLDBOJE NIEMODLIN v SPARTA NIEMODLIN .........

Godz. 20.50 UEG GRODKÓW v HURAGAN GRABIN .........