Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki piłkarzy

DSC07139.jpeg

Sobotnio niedzielne potyczki naszych drużyn, bilans 2 zwycięstwa i 3 porażki. 

III Liga 

herb_mini.png  

Skalnik Gracze - Skra Częstochowa 0-5 (0-2)
0-1 Rogan - 17. (samobójcza); 0-2 Majsner - 37., 0-3 Piwiński - 58; 0-4 Woldan - 65., 0-5 Niedbała - 75.
Skalnik: P. Kowalczyk - Kozłowski, Ficoń, Rogan, T. Kowalczyk (68. Parada) - Lenkiewicz, Sukiennik, D. Płaza (46. Stępień), Gibała (75. Wawrzyniak), Mroziński, Z. Bąk (68. Czajkowski). Trener Grzegorz Kutyła.
Skra: Kiepura - Mastalerz, Woldan, Szwarga, Abramowicz - Łęszczak (69. Polak), Piwiński, Musiał (59. Czupryna), Tomczyk (59. Niedbała), Sobala (69. Czerwiński) - Majsner. Trener Piotr Mrozek. 
Sędziował Sebastian Grzebski (Nysa). Żółte kartki: Musiał, Tomczyk, Czupryna. Widzów 100.

http://www.nto.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141019/PILKANOZNA02/141019333

Klasa W

22af7a71784f9926d3b88b9c26a07d1a.jpeg

 Fortuna Głogówek - Sokół Niemodlin 0:5 (0:2)

Skład: Szymków, Jarosz, Chodorski, Kraska, Witek, Kilian / Rozwadowski/, Jackiewicz / Janiak /, Ruciński, Gola, Zieliński, Żyłka.

Trener Andrzej Szolc

Rezerwowi: Zieliński, Paradowski, Węgliński.  

http://mksniemodlin.futbolowo.pl/news,2531834,w-glogowku-na-piatke-.html

Klasa A

KGKS Krasna Góra - Inter Mechnica 3:0 (1:0)

Bramki: Hacz B. 2× Dec A.

Sklad kgksu:
Br. Wąchała P.- Kloc M.-Osiński D.-Zieliński B. (46' Szremski A.)- Szremski M.-Błasiak W. (82' Szremski T.)-Hacz B.(84' Dec M.)- Dolot S.-Szremski W.(58' Malicki B.)-Dec A. -Dec P.

Rezerwa: Kramczyński Ł., Bernacki M.
Bramki: Hacz B. 2× Dec A.
Kartki.: żółtą kartę otrzymał Dec A. 

 

 

Materiał i zdjecia opracowała Sandra Dec. 

III Liga trampkarzy

22af7a71784f9926d3b88b9c26a07d1a.jpeg

Sokól Niemodlin - Unia Tułowice 0:7 (0:3)

http://www.liga.net.pl/pilkanozna-mlodziez/trampkarze/3liga.html

III Liga juniorów młodszych 

herb_mini.png

Skalnik Gracze - Polonia Pogórze 3:4 (0:3)

http://www.liga.net.pl/pilkanozna-mlodziez/juniorzy-mlodsi/iii-liga.html