Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowe wakacje dzień 6 i 7

DSCN5955.jpeg

W poniedziałek rozegrano  dwa turnieje piłkarskie w dwóch kategoriach. Pierwsza kategoria klas 1-4 wygrał zespół „Włoch” który w finale pokonał drużynę Hiszpanii . W kategorii starszej wystartowały trzy  zespoły „Niemo” pierwsze miejsce w turnieju, „Krasna”  drugie miejsce i „Tarnica” trzecie miejsce.

Skład zwycięzców „Niemo” Michał Kaczkowski, Michał Kolman, Maciej Oleksyn, Adam Skorupa, Maciej Gut, Olaf Adamowicz, Bartek Martynus, Kacper Grin, Marcin Kolman, Mikołaj Łyszczarczyk,

 

We wtorek turniej piłkarski odbywał się na piaskowym boisku na basenie w Lipnie. W turnieju uczestniczyły cztery zespoły,  „Krasna”, „ Reszta Świata”, „Araby’ i „Anansy”. Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny „Araby”, która grała w składzie  Muszalski Patryk, Arcab Paweł i  Arcab Mateusz.

Poniedziałkowe gry i zabawy siatkarskie rozegrano w dwóch kategoriach młodszej szkoły podstawowe i starszej gimnazja i szkoła średnia. W kategorii młodszej rozegrano mecz-rzucankę siatkarską w którym „Szybcy i zwinni’ ulegli drużynie „Wściekłe psy”.  1:2.

Skład zwycięzców „Wściekłe psy”:  P. Mickiewicz, A. Arcab, J. Misztal., A. Gut, A. Duda

W kategorii drużyn starszych rozegrano turniej z udziałem 4 zespołów „Jabłuszka”, „Zielonki” , „Zaksa’ i „Laski”, turniej z kompletem zwycięstw wygrały „Zielonki” z Graczy.

Skład „Zielonki”: Wiktor Białecki, Szymon Czubak, Bartłomiej Piksa, Ewa Szurgut, Marta Pochwat,

 

 


Data publikacji: 09-07-2014 08:39
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 09-07-2014 09:30
Modyfikował: Marcin Janik