Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Sportowe wakacje dzień 3 i 4

DSCN5836.jpeg

Środa 2 lipca  – mini turniej streetall

W turnieju zagrały cztery ekipy „FC Barca”, „Lucky Luj”, „Vimar” i „Stachu Team”,  zawodnicy walczyli na całego, a turniej stał na wysokim poziomie sportowym. Tradycyjnie wyłoniono zwycięzcę turnieju, którym została drużyna „Lucky Luj” w składzie Kamil Pora i Radek Korzonek, drugie miejsce zajęła „FC Barca” Bartek Romanowski i Kacper Grin, trzecie „Vimar” Szymon Ankiewicz i Miłosz Cymbała, a  czwarte „Stachu Team” Staszek Cepa i Jędrek Wach. Najlepszym strzelcem został Szymon Ankiewicz 27 pkt., który otrzymał pamiątkową statuetkę.  

Czwartek

W czwartek 3 lipca zaplanowano trening koszykówki – „doskonalenie techniki podań”. Trening poświęcony był doskonaleniu indywidualnej techniki podań  w dwójkach i trójkątach. Część główna poprzedziła oczywiście rozgrzewka w której zawodnicy doskonalili technikę rzut z dwutaktu z różnych pozycji, oraz rzuty do kosza z półdystansu i dystansu, a ćwiczenia przeplatane były konkursami rzutowymi z różnych pozycji.

Uczestnicy treningu

Dominik Ostrowski, Mateusz Jasiński, Wojciech Zieliński, Michał Strączek, Radosław Korzonek, Stanisław Cepa, Kamil Pora, Bartłomiej Romanowski.

Opracował
Bartosz Koszela

 


Data publikacji: 04-07-2014 08:50
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 04-07-2014 09:00
Modyfikował: Marcin Janik