Linki
×

Wyszukaj w serwisie

BSF Bochnia – OSiR Jedynka Niemodlin 7:4

19.jpeg

Przedostatnie spotkanie sezonu odbyło się w Bochni, z wiceliderem pierwszej ligi, w spotkaniu nie brakowało bramek i emocji. Gospodarze z ambicjami  na awans do ekstraklasy, przed meczem zapowiadali szturm na naszą bramkę, chcieli podreperować konto bramkowe ponieważ lider Gwiazda Ruda Śląska (w sobotę pauzował), przed tym spotkaniem miał trzy punkty przewagi, a w bezpośrednich pojedynkach oba zespoły mają taki sam bilans punktowy i bramkowy,  i o awansie zadecyduje najprawdopodobniej lepszy bilans bramkowy obu ekip.  Nasza drużyna zawiesiła wysoko poprzeczkę. Niestety z upływem czasu,  gospodarze uzyskali przewagę, ostatecznie zwyciężając 7:4. Po meczu gospodarze komplementowali nasz zespół, ale niestety  porażka definitywnie zdegradowała nas w szeregi drugoligowców.  Dziękujemy zawodnikom i trenerowi za ambitna postawę w Bochni.

Premierowy sezon dobiega końca, ostatnia kolejka odbędzie się 19 kwietnia w wielką sobotę w hali OSiR w Niemodlinie prawdopodobnie o godzinie 17.00.

Skład UKS OSiR Jedyna  Niemodlin: Mateusz Szymków, Andrzej Sapa, P,atryk Kilian, Kamil Haracz, Dariusz Lubczyński, Jakub Gola, trener Dariusz Lubczyński

Bramki: K. Haracz, P. Kilian, M. Szymków i D. Lubczyński

Pełna relacja ze strony lajfy.com http://www.lajfy.com/match/index/date/2014-04-12/id/101082

Relacja video https://www.youtube.com/watch?v=0NRSx09JSmk


Data publikacji: 15-04-2014 09:24
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 15-04-2014 09:28
Modyfikował: Marcin Janik