Linki
×

Wyszukaj w serwisie

XI MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO PRACOWNIKÓW SAMORZĄDOWYCH

XI Mistrzostwa Województwa Samorządowców  Niemodlin 2014.jpeg

REGULAMIN

XI  MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA OPOLSKIEGO PRACOWNIKÓW SAMORZĄDOWYCH
W HALOWEJ PIŁCE NOŻNEJ

Niemodlin 2014

I   ORGANIZATOR

Burmistrz  Niemodlina i Dyrektor Ośrodka Sportu i  Rekreacji w Niemodlinie

II  TERMIN I MIEJSCE 

Mistrzostwa odbędą się w dniu 15 lutego 2014r. (SOBOTA) godzina 900 w Hali OSiR w Niemodlinie przy ul. Reymonta 11

III  UCZESTNICTWO

  1. W mistrzostwach mogą uczestniczyć tylko etatowi pracownicy samorządowi zatrudnieni na podstawie umowy przynajmniej od 30 czerwca 2013r.
  2. W drużynie dopuszcza się udział dwóch przyjaciół drużyny w wieku powyżej  40  lat

nie będącymi pracownikami urzędu

  1. W drużynie dopuszcza się udział dowolnej liczby radnych danego szczebla samorządu.
  2. Drużyny mogą być łączone, czyli składać się z pracowników np. z dwóch gmin lub dwóch dowolnych instytucji pracowników samorządowych.

IV  SYSTEM ROZGRYWEK

1. Mistrzostwa zostaną rozegrane systemem grupowym (ilość i liczebność grup uzależniona będzie od ilości zgłoszonych drużyn). 

2. Mecze punktowane będą w sposób następujący:

  • Zwycięstwo – 3pkt.
  • Remis – 1 pkt.
  • Przegrana – 0 pkt.
  • Walkower – 0 pkt. (5:0)

3. O kolejność drużyn w grupach decyduje:

                        a. większa ilość zdobytych punktów

b. korzystniejszy bilans bezpośrednich spotkań ( w przypadku co najmniej trzech drużyn z taką samą ilością punktów robi się dodatkową tabelę)

c. korzystniejsza różnica bramek

d. większa ilość zdobytych bramek

e. rzuty karne

4. Mecze trwają 1 x 10 minut . W meczu przy stykowym wyniku np. remis lub różnica 1 lub 2 bramek czas będzie zatrzymywany, przy każdej przerwie w grze.     

5. Losowanie grup odbędzie się w dniu 11 lutego 2014r. o godzinie 10.00 w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Niemodlinie.

6. Szczegółowy system rozgrywek wraz z minutowym rozkładem zawodów każdy uczestnik otrzyma przed rozegraniem pierwszego meczu.

V  SĘDZIOWIE

1. Wszyscy sędziowie zawodów posiadają uprawnienia sędziowskie

2. W trakcie rozgrywek obowiązują przepisy gry w halową piłkę nożną z wyjątkiem czasu gry  i zmianami przedstawionymi podczas odprawy kierowników drużyn w dniu turnieju.

 

VI   SPRZĘT SPORTOWY

1. Wszystkie drużyny obowiązuje posiadanie w trakcie rozgrywek:

  • obuwia do gry w hali,
  • 1 kompletu strojów,
  • opaski kapitana drużyny.

2. Ze względów organizacyjnych wymagane jest posiadanie numerów na koszulkach.

 

V WPISOWE

Wpisowe do turnieju wynosi 500 złotych od drużyny i należy je wpłacić do dnia 13 lutego 2014r. na konto: Uczniowskiego Klubu Sportowego Jedynka Niemodlin


 BS Namysłów o/ Niemodlin 25 8890 0001 0012 7055 2000 0001.

 

Organizator w ramach wpisowego zapewnia obiad i kolację dla uczestników, napoje, obsługę sędziowską oraz nagrody.

VI  UBEZPIECZENIE

Ubezpieczenie drużyny dokonuje delegujący i delegujący odpowiada za zdolność zawodników do gry       w piłkę nożną, badania lekarskie lub oświadczenia zawodników.

VII NAGRODY

Trzy najlepsze drużyny otrzymują puchary, wszystkie drużyny otrzymają dyplomy. Najlepszy strzelec          i najlepszy bramkarz i najlepszy zawodnik mistrzostw zostaną uhonorowani dyplomami i nagrodami rzeczowymi.

VIII  POSTANOWIENIA KOŃCOWE

1. Wszystkie protesty w trakcie turnieju należy wnosić formie pisemnej, nie przewiduje się kaucji            za wniesienie protestu.

2. Wszelkie uwagi dotyczące niniejszego regulaminu należy w formie pisemnej kierować do organizatora imprezy w nieprzekraczalnym terminie do dnia 13 lutego 2014r.

3. Uczestnicy podczas turnieju mają obowiązek posiadania dowodu osobistego lub innego dokumentu tożsamości.

4. Zawodnicy muszą w czasie trwania zawodów ,na prośbę organizatora okazać dowód osobisty lub inny dokument tożsamości. Sprawdzanie dokumentów tożsamości odbywa się na prośbę zainteresowanej ekipy przeciwnej, wyłącznie przed rozpoczęciem danego spotkania. Zawodnik, który nie posiada dokumentu tożsamości nie może uczestniczyć w zawodach do końca turnieju.

5 Organizator zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji regulaminu Mistrzostw.

 

Grupa A niebieska

MWOPS Niemodlin 2014r.

  1. UM Kluczbork,
  2. UM Grodków,
  3. U. Marszałkowski II Opole
  4. Starostwo Prudnik,

KOLEJNOŚĆ GIER I WYNIKI SPOTKAŃ

  1. UM Kluczbork - Starostwo Prudnik                  …. : ….     ……………….
  2. UM Grodków - U. Marszałkowski II Opole       …. : ….   …………….            
  3. Starostwo Prudnik - U. Marszałkowski II Opole      …. : ….  …………….
  4. UM Kluczbork - UM Grodków                           …. : ….  …………….
  5. UM Grodków - Starostwo Prudnik                              …. : ….  …………….
  6. U. Marszałkowski II Opole - UM Kluczbork          …. : ….   …………….

 

 

Grupa B czerwona
MWOPS Niemodlin 2014r.

  1. U. Marszałkowski I,
  2. Starostwo Kędzierzyn Koźle ,
  3. OCRM Opole
  4. Miasto Opole,

KOLEJNOŚĆ GIER I WYNIKI SPOTKAŃ

  1. U. Marszałkowski I - Miasto Opole       …. : ….             ……………….
  2. Starostwo Kędzierzyn Koźle -  OCRM Opole …. : ….   ……………….            
  3. Miasto Opole - OCRM Opole                           …. : ….   ………….
  4. U. Marszałkowski I - Starostwo Kędzierzyn Koźle  …. : ….     ………….
  5. Starostwo Kędzierzyn Koźle - Miasto Opole   …. : ….       ……………….
  6. OCRM Opole - U. Marszałkowski I                 …. : ….      ……………….

 

Grupa C – zielona

MWOPS Niemodlin 2014r.

  1. Niemodlin – Tułowice,
  2. U.G. Olszanka ,
  3. UM Głubczyce ,
  4. UM Lewin  Brzeski,

KOLEJNOŚĆ GIER I WYNIKI SPOTKAŃ

  1. Niemodlin – Tułowice - UM Lewin  Brzeski      …. : ….   ……………….
  2. U.G. Olszanka - UM Głubczyce                …. : ….    ……………….            
  3. UM Lewin  Brzeski - UM Głubczyce                  …. : ….    ……………….
  4. Niemodlin – Tułowice - U.G. Olszanka               .…. : ….       ……………….
  5. U.G. Olszanka - UM Lewin  Brzeski                   …. : ….      ……………….
  6. UM Głubczyce - Niemodlin – Tułowice              …. : ….    ……………….

 

Kolejność meczów

XI MWOPS Niemodlin 2014r.

 

Faza grupowa

  1. Godz. 9.00 UM Kluczbork - Starostwo Prudnik                …….:…….,
  2. Godz. 9.15 U. Marszałkowski I - Miasto Opole                 …….:…….,
  3. Godz. 9.30 Niemodlin – Tułowice - UM Lewin  Brzeski      …….:…….,
  4. Godz. 9.45 UM Grdków - U. Marszałkowski II Opole         …….:…….,
  5. Godz. 10.00 Starostwo Kędzierzyn Koźle -  OCRM Opole …….:…….,
  6. Godz. 10.15 U.G. Olszanka –  UM  Głubczyce                    …….:…….,
  7. Godz. 10.30 Starostwo Prudnik - U. Marszałkowski II Opole   …….:…….,
  8. Godz. 10.45   Miasto Opole - OCRM Opole                           …….:…….,
  9. Godz. 11.00  UM Lewin  Brzeski – UM Głubczyce                 …….:…….,
  10. Godz. 11.15 UM Kluczbork – UM Grodków                            …….:…….,
  11. Godz. 11.30 U. Marszałkowski I - Starostwo Kędzierzyn Koźle …….:…….,
  12. Godz. 11.45 Niemodlin – Tułowice - U.G. Olszanka                   …….:…….,
  13. Godz. 12.00 UM Grodków  - Starostwo Prudnik                         …….:…….,
  14.  Godz. 12.15 Starostwo Kędzierzyn Koźle - Miasto Opole           …….:…….,
  15. Godz. 12.30 U.G. Olszanka - UM Lewin  Brzeski                        …….:…….,
  16.  Godz. 12.45 U. Marszałkowski II Opole - UM Kluczbork             …….:…….,
  17.  Godz. 13.00    OCRM Opole - U. Marszałkowski I                      …….:…….,
  18. Godz. 13.15  UM Głubczyce - Niemodlin – Tułowice                    …….:…….,

O miejsca

Mistrzowie grupgrają o miejsca 1-3, wicemistrzowie grup miejsca 4-6, drużyny z 3 miejsc w grupach o miejsca 7-9, drużyny z miejsc 4 o miejsca 10-12.

  1. Godz. 13.30         4A .………………….:4B ………….……………….,
  2. Godz. 13.45         3A …………………..:3B …………..………………,
  3. Godz. 14.00         2A .……………….....: 2B ……….….………………,
  4. Godz. 14.15         1A …………..………: 1B …………………………..,
  5. Godz. 14.30         4B ……………………:4C  ……..…………………..,
  6. Godz. 14.45          3B ………………..….: 3C …………………..……...,
  7. Godz. 15.00          2B ……………...……: 2C…………………………..,
  8. Godz. 15.15         1B .…………….……..: 1C ………………………….,
  9. Godz. 15.30         4C ……………………:  4A ………...……………….,
  10. Godz.15.45           3C  …………….……..: 3A ………………………….,
  11. Godz. 16.00         2C ………………..…..: 2A………………….……….,
  12. Godz. 16.15         1C ..…………………..: 1A …………………………..,