Awans do finału PSP nr 1 w Niemodlinie
W poniedziałek 27 stycznia, w naszej hali rozegrano wojewódzki półfinał unihokeja chłopców i dziewczyn w kategorii szkół podstawowych. W turnieju udział wzięło sześć zespołów, trzy zespoły chłopców i trzy zespoły dziewczyn. W turnieju chłopców nasz reprezentant PSP nr 1 w Niemodlinie z kompletem zwycięstw awansował do finału wojewódzkiego tych rozgrywek. Gratulujemy. W turnieju dziewczynek nie mieliśmy naszego przedstawiciela, a turniej wygrała drużyna PSP Łambinowice.
Wyniki turnieju chłopców
- PSP nr 5 Kędzierzyn Koźle – PSP nr 1 Niemodlin 1:7,
- PSP nr 5 Kędzierzyn Koźle – ZS nr 1 Brzeg 1:1,
- PSP nr 1 Niemodlin - ZS nr 1 Brzeg 2:1,
Tabela
- PSP nr 1 w Niemodlinie 6 pkt.,
- ZS nr 1 Brzeg 1 pkt.,
- PSP nr 5 Kędzierzyn Koźle 1 pkt.,
Skład PSP nr 1 Niemodlin:
Adam Skorupa, Michał Kolman, Michał Kaczkowski, Jakub Szmitowicz, Barosz Martynus, Michał Niemirowski, Olaf Adamowicz, Trener Jan Janik
Data publikacji: 28-01-2014 09:38
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 28-01-2014 10:12
Modyfikował: Marcin Janik








