Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Lider poza zasięgiem

DSCN2189.jpeg

Porażeni Gwiazdą, wynik 1:10.

W niedzielę 26 stycznia, Jedynka, rozegrała mecz z gatunku, który musiał się odbyć. Do Niemodlina przejechał lider tabeli i zdecydowany faworyt tegoż spotkania, oraz główny pretendent do awansu zespół  Gwiazdy Ruda Śląska.

Mecz liderem a zarazem ze spadkowiczem z ekstraklasy, był dobrą lekcja futsalu. Nie mięliśmy nic do powiedzenia. W naszej ekipie brak  trzech zawodników, którzy w  poprzednich meczach stanowili o sile ofensywnej naszej drużyny, był bardzo widoczny. Gwiazda to zespół, który w swoich szerach zrzesza zawodników, którzy wyłącznie grają w hali i poważnie myśli o powrocie do ekstraklasy, a styl gry  na pewno upoważnia ją aby tak myśleć, bo był to najlepszy zespół który mieliśmy okazję oglądać w naszej hali. Postawa naszej drużyny , była ambitna do końca i w tym należy upatrywać że w następnych meczach, pokusimy się o zdobycz punktową.  

Skład

OSiR Jedynka : 12 PARADOWSKI PAWEŁ, 10 KRAMCZYŃSKI PIOTR K, 11 LUBCZYŃSKI DARIUSZ,  14 SKRZYPCZYK TOMASZ,6 GOLA JAKUB, 16 HARACZ KAMIL,  20 KILIAN PATRYK, 5 MIGA MACIEJ ,17 SZPALA DAMIAN ,

 


Data publikacji: 28-01-2014 08:57
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 28-01-2014 09:37
Modyfikował: Marcin Janik