Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Umowa na stadion podpisana !!!

umowa stadion.jpeg

W dniu 22 stycznia 2014r. po upływie połowy wieku doczekaliśmy się remontu, a w zasadzie przebudowy naszego stadionu. Zadanie pod nazwą  "Rewitalizacja Niemodlina - przebudowa stadionu miejskiego w Niemodlinie", stała się faktem. Wczoraj Burmistrz Niemodlina Mirosław Stankiewicz w obecności Zastępcy Burmistrza Niemodlina Bartłomieja Kostrzewy, Dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie Krzysztofa Kubiaka, oraz przedstawicieli wykonawcy Firmy MORIS-SPORT Sp. z o. o. z Warszawy,  podpisał umowę na realizację powyższego zadania.  Długo oczekiwana inwestycja to wielki sukces, z którego cieszy się cała brać sportowa.

 

Całkowity koszt wykonania tego przedsięwzięcia to 1 946 707,42 zł. Kwota dofinansowania wynosi 950 508,00 zł. W wyniku realizacji operacji zrewitalizowany zostanie obszar miasta Niemodlina w obrębie stadionu miejskiego. Powstanie nowy dwukondygnacyjny obiekt zaplecza sportowego o łącznej powierzchni 385 m2. Przebudowane zostaną również trybuny stadionu, które ostatecznie będą mogły pomieścić ok. 350 widzów. Wokół całego obiektu powstanie nowe ogrodzenie o łącznej długości 585 m2. Nad bezpieczeństwem sportowców i widzów będzie czuwał system alarmu i monitoringu.

Zakończenie zadania przewidziano na koniec sierpnia 2014r., a wykonawca tuż po podpisaniu umowy przejął plac budowy i obiecał natychmiastowe rozpoczęcie prac.

 


Data publikacji: 23-01-2014 08:16
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 23-01-2014 09:57
Modyfikował: Marcin Janik