Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Pierwsze zwycięstwo w I lidze

Mamy pierwsze zwycięstwo w lidze i to zwycięstwo z dotychczasowym wiceliderem z Mikołowa. Dwie bramki naszego najlepszego snajpera "Sapera'  Andrzeja  Sapy i dwa powracającego po kontuzji "Krecika" Patryka Kiliana, pozwoliły wywieźć, pierwsze długo oczekiwane punkty w I Lidze. Mogło być jeszcze lepiej, bo mieliśmy  przedłożony rzuty karny, niestety po raz kolejny niewykorzystany. Do przerwy skromne prowadzenie 1:0, po przerwie podwyższenie wyniku 2:0, pogoń gospodarzy i mamy remis 2:2, ale finisz należał o nas 36 minuta 3:2. Po stracie trzeciej bramki,  gospodarze wycofują bramkarza, mamy kilka okazji  i w końcu jedna z kontr w 39 minucie kończy się bramką 4:2. Koniec meczu.  Wielkie gratulacje.