Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Terminarz NHLP

select.jpeg

Przedstawiamy państwu terminarz Niemodlińskiej Halowej Ligi Piłkarskiej, tradycyjnie liga rozgrywana, będzie we wtorki, ale w związku z dużą ilością zgłoszonych zespołów (12)  zmuszeni jesteśmy do rozegrania  trzech kolejek w poniedziałki. Tak przedstawia sie terminarz sezonu 2013/2014. (modernizacja 15.10.2013r. godz. 13.40)

 

Terminarz NHLP 2013/2014 runda 1

 

Kolejka nr 1 22.10.2013r.

  1. Godz. 17.10 HURAGAN GRABIN v FOR FUN NIEMODLIN .........
  2. Godz. 18.00 UEG GRODKÓW v FC NIEMODLIN .........
  3. Godz. 18.50 FC Małe  v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  4. Godz. 19.40 BONGO OPOLE v KGKS KRASNA GÓRA .........
  5. Godz. 20.30 OLDBOJE NIEMDOLIN v GROM MROCZKOWA .........
  6. Godz. 21.20 SPARTA NIEMDOLIN v HESTIA KRAPKOWICE .........

Kolejka nr 2   29.10.2013r.

  1. Godz. 17.10 SMAKOSZE OSIEK GR. v KGKS KRASNA GÓRA .........
  2. Godz. 18.00 FOR FUN NIEMODLIN v GROM MROCZKOWA .........
  3. Godz. 18.50  FC Małe  v SPARTA NIEMDOLIN .........
  4. Godz. 19.40  UEG GRODKÓW v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  5. Godz. 20.30 BONGO OPOLE v HURAGAN GRABIN .........
  6. Godz. 21.20  FC NIEMODLIN v HESTIA KRAPKOWICE .........

Kolejka nr 3   5.11.2013r.

  1. Godz. 17.10 GROM MROCZKOWA v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  2. Godz. 18.00 BONGO OPOLE v UEG GRODKÓW .........
  3. Godz. 18.50  SPARTA NIEMDOLIN v FOR FUN NIEMODLIN .........
  4. Godz. 19.40  OLDBOJE NIEMDOLIN v FC NIEMODLIN .........
  5. Godz. 20.30  HURAGAN GRABIN v FC Małe  .........
  6. Godz. 21.20  HESTIA KRAPKOWICE v KGKS KRASNA GÓRA .........

Kolejka nr 4   12.11.2013r.

  1. Godz. 17.10 KGKS KRASNA GÓRA v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  2. Godz. 18.00 FOR FUN NIEMODLIN v FC Małe  .........
  3. Godz. 18.50 FC NIEMODLIN v BONGO OPOLE .........
  4. Godz. 19.40 SMAKOSZE OSIEK GR. v SPARTA NIEMDOLIN .........
  5. Godz. 20.30  UEG GRODKÓW v HURAGAN GRABIN .........
  6. Godz. 21.20 HESTIA KRAPKOWICE v GROM MROCZKOWA .........

Kolejka nr 5   19.11.2013r.

  1. Godz. 17.10 HESTIA KRAPKOWICE v UEG GRODKÓW .........
  2. Godz. 18.00  HURAGAN GRABIN v SPARTA NIEMDOLIN .........
  3. Godz. 18.50 OLDBOJE NIEMDOLIN v BONGO OPOLE .........
  4. Godz. 19.40 GROM MROCZKOWA v FC Małe  .........
  5. Godz. 20.30  KGKS KRASNA GÓRA v FOR FUN NIEMODLIN .........
  6. Godz. 21.20 SMAKOSZE OSIEK GR. v FC NIEMODLIN .........

Kolejka nr 6   26.11.2013r.

  1. Godz. 17.10 GROM MROCZKOWA v BONGO OPOLE .........
  2. Godz. 18.00  FC NIEMODLIN v HURAGAN GRABIN .........
  3. Godz. 18.50 SMAKOSZE OSIEK GR. v FOR FUN NIEMODLIN .........
  4. Godz. 19.40 KGKS KRASNA GÓRA v UEG GRODKÓW .........
  5. Godz. 20.30 HESTIA KRAPKOWICE v FC Małe  .........
  6. Godz. 21.20 OLDBOJE NIEMDOLIN v SPARTA NIEMDOLIN .........

Kolejka nr 7   3.12.2013r.

  1. Godz. 17.10  HURAGAN GRABIN v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  2. Godz. 18.00 FC NIEMODLIN v KGKS KRASNA GÓRA .........
  3. Godz. 18.50  FOR FUN NIEMODLIN v HESTIA KRAPKOWICE .........
  4. Godz. 19.40 FC Małe  v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  5. Godz. 20.30 UEG GRODKÓW v GROM MROCZKOWA .........
  6. Godz. 21.20  BONGO OPOLE v SPARTA NIEMDOLIN .........

Kolejka nr 8   10.12.2013r.

  1. Godz. 17.10 BONGO OPOLE v FC Małe  .........
  2. Godz. 18.00  KGKS KRASNA GÓRA v HURAGAN GRABIN .........
  3. Godz. 18.50 HESTIA KRAPKOWICE v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  4. Godz. 19.40 GROM MROCZKOWA v FC NIEMODLIN .........
  5. Godz. 20.30  OLDBOJE NIEMDOLIN v FOR FUN NIEMODLIN .........
  6. Godz. 21.20 SPARTA NIEMDOLIN v UEG GRODKÓW .........

Kolejka nr 9   17.12.2013r.

  1. Godz. 17.10  FC NIEMODLIN v SPARTA NIEMDOLIN .........
  2. Godz. 18.00  KGKS KRASNA GÓRA v GROM MROCZKOWA .........
  3. Godz. 18.50  SMAKOSZE OSIEK GR. v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  4. Godz. 19.40  HURAGAN GRABIN v HESTIA KRAPKOWICE .........
  5. Godz. 20.30  FOR FUN NIEMODLIN v BONGO OPOLE .........
  6. Godz. 21.20 UEG GRODKÓW v FC Małe  .........

Kolejka nr 10  23.12.2013r. poniedziałek

  1. Godz. 17.10 UEG GRODKÓW v FOR FUN NIEMODLIN .........
  2. Godz. 18.00  GROM MROCZKOWA v HURAGAN GRABIN .........
  3. Godz. 18.50  OLDBOJE NIEMDOLIN v HESTIA KRAPKOWICE .........
  4. Godz. 19.40 SPARTA NIEMDOLIN v KGKS KRASNA GÓRA .........
  5. Godz. 20.30 BONGO OPOLE v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  6. Godz. 21.20  FC Małe  v FC NIEMODLIN .........

Kolejka nr 11             30.12.2013r.  poniedziałek (zmiana w pozycji 61 i 62)

  1. Godz. 17.10 HURAGAN GRABIN v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  2. Godz. 18.00  HESTIA KRAPKOWICE v BONGO OPOLE .........
  3. Godz. 18.50  GROM MROCZKOWA v SPARTA NIEMDOLIN .........
  4. Godz. 19.40  KGKS KRASNA GÓRA v FC Małe  .........
  5. Godz. 20.30 SMAKOSZE OSIEK GR. v UEG GRODKÓW .........
  6. Godz. 21.20  FC NIEMODLIN v FOR FUN NIEMODLIN .........

 

Terminarz NHLP 2013/2014 runda 2

Kolejka nr 12             6.01.2014r.  poniedziałek

  1. Godz. 11.00 FOR FUN NIEMODLIN v HURAGAN GRABIN .........
  2. Godz. 11.50 FC NIEMODLIN v UEG GRODKÓW .........
  3. Godz. 12.40 SMAKOSZE OSIEK GR. v FC Małe  .........
  4. Godz. 13.30 KGKS KRASNA GÓRA v BONGO OPOLE .........
  5. Godz. 14.20 GROM MROCZKOWA v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  6. Godz. 15.10 HESTIA KRAPKOWICE v SPARTA NIEMDOLIN .........

Kolejka 13  7.01.2014r. 

  1. Godz. 17.10  SPARTA NIEMDOLIN v FC Małe  .........
  2. Godz. 18.00  HURAGAN GRABIN v BONGO OPOLE .........
  3. Godz. 18.50  OLDBOJE NIEMDOLIN v UEG GRODKÓW .........
  4. Godz. 19.40   GROM MROCZKOWA v FOR FUN NIEMODLIN .........
  5. Godz. 20.30  HESTIA KRAPKOWICE v FC NIEMODLIN .........
  6. Godz. 21.20   KGKS KRASNA GÓRA v SMAKOSZE OSIEK GR. .........

Kolejka 14  14.01.2014r. 

  1. Godz. 17.10  SMAKOSZE OSIEK GR. v GROM MROCZKOWA .........
  2. Godz. 18.00   UEG GRODKÓW v BONGO OPOLE .........
  3. Godz. 18.50  FC Małe  v HURAGAN GRABIN .........
  4. Godz. 19.40  FC NIEMODLIN v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  5. Godz. 20.30  FOR FUN NIEMODLIN v SPARTA NIEMDOLIN .........
  6. Godz. 21.20   KGKS KRASNA GÓRA v HESTIA KRAPKOWICE .........

Kolejka 15 21.01.2014r. 

  1. Godz. 17.10  OLDBOJE NIEMDOLIN v KGKS KRASNA GÓRA .........
  2. Godz. 18.00   FC Małe  v FOR FUN NIEMODLIN .........
  3. Godz. 18.50  BONGO OPOLE v FC NIEMODLIN .........
  4. Godz. 19.40  SPARTA NIEMDOLIN v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  5. Godz. 20.30  HURAGAN GRABIN v UEG GRODKÓW .........
  6. Godz. 21.20  GROM MROCZKOWA v HESTIA KRAPKOWICE .........

Kolejka 16    28.01.2014r. 

  1. Godz. 17.10  FC Małe  v GROM MROCZKOWA .........
  2. Godz. 18.00   UEG GRODKÓW v HESTIA KRAPKOWICE .........
  3. Godz. 18.50   BONGO OPOLE v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  4. Godz. 19.40   SPARTA NIEMDOLIN v HURAGAN GRABIN .........
  5. Godz. 20.30 FOR FUN NIEMODLIN v KGKS KRASNA GÓRA .........
  6. Godz. 21.20   FC NIEMODLIN v SMAKOSZE OSIEK GR. .........

Kolejka 17   4.02.2014r. 

  1. Godz. 17.10  FC Małe  v HESTIA KRAPKOWICE .........
  2. Godz. 18.00   FOR FUN NIEMODLIN v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  3. Godz. 18.50  UEG GRODKÓW v KGKS KRASNA GÓRA .........
  4. Godz. 19.40  HURAGAN GRABIN v FC NIEMODLIN .........
  5. Godz. 20.30  BONGO OPOLE v GROM MROCZKOWA .........
  6. Godz. 21.20   SPARTA NIEMDOLIN v OLDBOJE NIEMDOLIN .........

Kolejka 18  11.02.2014r

  1. Godz. 17.10  SPARTA NIEMDOLIN v BONGO OPOLE .........
  2. Godz. 18.00   KGKS KRASNA GÓRA v FC NIEMODLIN .........
  3. Godz. 18.50   HESTIA KRAPKOWICE v FOR FUN NIEMODLIN .........
  4. Godz. 19.40  GROM MROCZKOWA v UEG GRODKÓW .........
  5. Godz. 20.30 OLDBOJE NIEMDOLIN v FC Małe  .........
  6. Godz. 21.20   SMAKOSZE OSIEK GR. v HURAGAN GRABIN .........

Kolejka 19 18.02.2014r

  1. Godz. 17.10  HURAGAN GRABIN v KGKS KRASNA GÓRA .........
  2. Godz. 18.00  SMAKOSZE OSIEK GR. v HESTIA KRAPKOWICE .........
  3. Godz. 18.50   FC NIEMODLIN v GROM MROCZKOWA .........
  4. Godz. 19.40   FOR FUN NIEMODLIN v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  5. Godz. 20.30  UEG GRODKÓW v SPARTA NIEMDOLIN .........
  6. Godz. 21.20   FC Małe  v BONGO OPOLE .........

Kolejka 20  25.02.2014r

  1. Godz. 17.10 HESTIA KRAPKOWICE v HURAGAN GRABIN .........
  2. Godz. 18.00  GROM MROCZKOWA v KGKS KRASNA GÓRA .........
  3. Godz. 18.50   OLDBOJE NIEMDOLIN v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  4. Godz. 19.40  SPARTA NIEMDOLIN v FC NIEMODLIN .........
  5. Godz. 20.30 BONGO OPOLE v FOR FUN NIEMODLIN .........
  6. Godz. 21.20   FC Małe  v UEG GRODKÓW .........

Kolejka 21 4.03.2014r

  1. Godz. 17.10  FC NIEMODLIN v FC Małe  .........
  2. Godz. 18.00   SMAKOSZE OSIEK GR. v BONGO OPOLE .........
  3. Godz. 18.50   KGKS KRASNA GÓRA v SPARTA NIEMDOLIN .........
  4. Godz. 19.40   HURAGAN GRABIN v GROM MROCZKOWA .........
  5. Godz. 20.30  HESTIA KRAPKOWICE v OLDBOJE NIEMDOLIN .........
  6. Godz. 21.20  FOR FUN NIEMODLIN v UEG GRODKÓW .........

Kolejka 22  11.02.2014r

  1. Godz. 17.10  UEG GRODKÓW v SMAKOSZE OSIEK GR. .........
  2. Godz. 18.00   SPARTA NIEMDOLIN v GROM MROCZKOWA .........
  3. Godz. 18.50   BONGO OPOLE v HESTIA KRAPKOWICE .........
  4. Godz. 19.40  FC Małe  v KGKS KRASNA GÓRA .........
  5. Godz. 20.30  FOR FUN NIEMODLIN v FC NIEMODLIN .........
  6. Godz. 21.20  OLDBOJE NIEMDOLIN v HURAGAN GRABIN .........

 

DOCXTERMINARZ NHLP 2013 2014.docx

PDFTERMINARZ NHLP 2013 2014.pdf