Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki turnieju tenisa stołowego

IMG_2900.jpeg

Komunikat nr 7.

 z VII Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

za rok 2013.

 

W dniu 29.09.2013r. w Niemodlinie rozegrano VII Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2013 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”.  Wyniki turnieju:

1.

Jabłoński Paweł

Gościejowice

80

pkt.

2.

Strzeja Andrzej

Szymiszów

70

pkt.

3.

Gall Sebastian

Jankowice Wlk.

60

pkt.

4.

Piasecki Piotr

Opole

55

pkt.

5.

Pacek Marek

Brzeg

50

pkt.

6.

Swałtek Bogusław

Szybowice

49

pkt.

7.

Polok Andrzej

Krośnica

48

pkt.

8.

Salata Jacek

Niemodlin

47

pkt.

9.

Izydorczyk Jan

Opole

46

pkt.

10.

Górka Krzysztof

Szybowice

45

pkt.

11.

Piasecki Marek

Opole

44

pkt.

12.

Ćwikła Dariusz

Opole

43

pkt.

13.

Patrys Jan

Tułowice

42

pkt.

14.

Zając Stanisław

Szybowice

41

pkt.

15.

Humieniecki Stanisław

Szybowice

40

pkt.

16.

Micuń Edward

Niemodlin

39

pkt.

17.

Fościak Wiesław

Nysa

38

pkt.

18.

Machoń Radosław

Opole

37

pkt.

19.

Kuźmiński Piotr

Brzeg

36

pkt.

20.

Czech Angelika

Niemodlin

35

pkt.

21.

Kaleta Piotr

Niemodlin

34

pkt.

22.

Pencz Jarosław

Brzeg

33

pkt.

23.

Nossol Józef

Walce

32

pkt.

24.

Schodnik Adam

Opole

31

pkt.

25.

Gołębiowski Zygmunt

Szybowice

30

pkt.

26.

Kuźmiński Paweł

Brzeg

29

pkt.

27.

Gall Jakub

Jankowice Wlk.

28

pkt.

28.

Gurgul Janusz

Górażdże

27

pkt.

29.

Kurowski Mariusz

Nysa

26

pkt.

30.

Pająk Piotr

Czarnowąsy

25

pkt.

31.

Przemus Dariusz

Górażdże

24

pkt.

32.

Szymczak Adam

Górażdże

23

pkt.

33.

Bartkiewicz Zbigniew

Żerkowice

22

pkt.

34.

Augustyniak Jacek

Brzeg

21

pkt.

35.

Ramota Amelia

Nysa

20

pkt.

36.

Grzeszczuk Rafał

Nysa

19

pkt.

37.

Szymczak Mateusz

Górażdże

18

pkt.

 

 

Po siedmiu turniejach:

 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

1.

Pacek Marek

80

70

70

60

55

48

50

 

 

433

2.

Patrys Jan

70

46

49

70

60

50

42

 

 

387

3.

Jabłoński Paweł

60

80

80

 

80

 

80

 

 

380

4.

Salata Jacek

48

55

50

55

 

70

47

 

 

325

5.

Micuń Edward

46

47

44

48

40

43

39

 

 

307

6.

Fościak Wiesław

44

43

34

46

41

47

38

 

 

293

7.

Strzeja Andrzej

55

60

46

 

50

 

70

 

 

281

8.

Kurowski Mariusz

47

41

48

50

47

 

26

 

 

259

9.

Gall Sebastian

 

49

 

80

 

60

60

 

 

249

10.

Ćwikła Dariusz

43

30

35

43

 

40

43

 

 

234

11.

Pencz Jarosław

33

39

26

35

29

33

33

 

 

228

12.

Helbin Lesław

 

 

47

49

70

44

 

 

 

210

13.

Kuźmiński Paweł

49

 

 

38

48

45

29

 

 

209

14.

Pająk Piotr

30

40

39

44

 

30

25

 

 

208

15.

Czech Angelika

40

 

32

34

28

34

35

 

 

203

16.

Izydorczyk Jan

50

42

45

 

 

 

46

 

 

183

17.

Strączek Krzysztof

42

28

 

40

32

35

 

 

 

177

18-19.

Polok Andrzej

 

 

60

 

49

 

48

 

 

157

 

Kuźmiński Piotr

37

 

 

 

42

42

36

 

 

157

20.

Machoń Radosław

 

 

33

45

36

 

37

 

 

151

21.

Piasecki Piotr

 

 

 

 

46

46

55

 

 

147

22.

Janiak Karolina

34

25

27

37

20

 

 

 

 

143

23.

Kolman Marek

 

35

28

26

24

29

 

 

 

142

24.

Piasecki Marek

 

 

 

 

38

49

44

 

 

131

25.

Banik Andrzej

 

50

 

 

 

80

 

 

 

130

26.

Nossol Józef

 

 

 

39

27

31

32

 

 

129

27.

Walków Oktawia

35

32

 

33

17

 

 

 

 

117

28.

Lepich Marcin

 

 

 

30

44

41

 

 

 

115

29.

Wodniak Ireneusz

 

 

 

42

35

36

 

 

 

113

30-31.

Naściuk Jan

36

 

 

36

 

39

 

 

 

111

 

Maicher Bernard

 

 

 

41

33

37

 

 

 

111

32.

Kaleta Piotr

29

 

40

 

 

 

34

 

 

103

33.

Bega Krystian

 

 

 

47

 

55

 

 

 

102

34.

Białowąs Patrycja

41

26

 

 

31

 

 

 

 

98

35.

Dygnos Grzegorz

 

48

43

 

 

 

 

 

 

91

36.

Rogoziński Szymon

 

 

19

23

23

23

 

 

 

88

37-38.

Patrzałek Mateusz

 

29

24

32

 

 

 

 

 

85

 

Pankiewicz Jan

 

44

41

 

 

 

 

 

 

85

39.

Gall Jakub

 

27

 

27

 

 

28

 

 

82

40.

Warzycha Dominika

 

22

31

28

 

 

 

 

 

81

41.

Duda Jarosław

 

37

42

 

 

 

 

 

 

79

42.

Humieniecki Stanisław

 

 

38

 

 

 

40

 

 

78

43.

Kubica Jarosław

 

45

 

 

30

 

 

 

 

75

44.

Dobruk Marek

 

 

18

31

 

24

 

 

 

73

45.

Stawiński Kacper

24

23

 

 

25

 

 

 

 

72

46.

Jakubczak Paweł

 

33

36

 

 

 

 

 

 

69

47.

Krajewski Seweryn

38

 

30

 

 

 

 

 

 

68

48.

Górka Krzysztof

 

 

22

 

 

 

45

 

 

67

49.

Malińska Aleksandra

 

36

29

 

 

 

 

 

 

65

50.

Jonderko Romuald

 

 

 

20

43

 

 

 

 

63

51.

Sowada Mateusz

 

 

 

 

21

38

 

 

 

59

52.

Schodnik Adam

 

 

 

 

 

26

31

 

 

57

53-54.

Orzeł Marek

 

 

 

22

34

 

 

 

 

56

 

Gajda Tomasz

 

34

 

 

22

 

 

 

 

56

55.

Łojek Bogusław

 

 

55

 

 

 

 

 

 

55

56.

Polańska Weronika

 

 

25

29

 

 

 

 

 

54

57.

Rusin Tomasz

28

24

 

 

 

 

 

 

 

52

58-59.

Sowada Nikola

 

 

 

 

18

32

 

 

 

50

 

Mróz Filip

25

 

 

 

 

25

 

 

 

50

60.

Swałtek Bogusław

 

 

 

 

 

 

49

 

 

49

61.

Szmitowicz Edward

 

 

 

21

 

27

 

 

 

48

62-63.

Bielecki Grzegorz

 

 

 

 

45

 

 

 

 

45

 

Osada Radosław

45

 

 

 

 

 

 

 

 

45

64.

Jonderko Braian

 

 

 

24

19

 

 

 

 

43

65.

Bartkiewicz Zbigniew

 

 

20

 

 

 

22

 

 

42

66.

Zając Stanisław

 

 

 

 

 

 

41

 

 

41

67-68.

Antolak Marek

 

 

 

 

39

 

 

 

 

39

 

Stępkowski Józef

39

 

 

 

 

 

 

 

 

39

69.

Osowski Krzysztof

 

38

 

 

 

 

 

 

 

38

70-71.

Morawiec Roman

 

 

 

 

37

 

 

 

 

37

 

Alberski Dawid

 

 

37

 

 

 

 

 

 

37

72.

Oberska Natalia

 

 

 

 

15

21

 

 

 

36

73.

Rosiński Aleksander

32

 

 

 

 

 

 

 

 

32

74-75.

Płoszaj Sławomir

 

31

 

 

 

 

 

 

 

31

 

Stępkowska Anna

31

 

 

 

 

 

 

 

 

31

76.

Gołębiowski Zygmunt

 

 

 

 

 

 

30

 

 

30

77.

Hajtałowicz Grzegorz

 

 

 

 

 

28

 

 

 

28

78-79.

Gurgul Janusz

 

 

 

 

 

 

27

 

 

27

 

Telatyński Michał

27

 

 

 

 

 

 

 

 

27

80-81.

Antolak Łukasz

 

 

 

 

26

 

 

 

 

26

 

Krajewski Damian

26

 

 

 

 

 

 

 

 

26

82.

Gajewska Wiktoria

 

 

 

25

 

 

 

 

 

25

83.

Przemus Dariusz

 

 

 

 

 

 

24

 

 

24

84-86.

Szymczak Adam

 

 

 

 

 

 

23

 

 

23

 

Bugajska Alicja

 

 

23

 

 

 

 

 

 

23

 

Telatyński Kamil

23

 

 

 

 

 

 

 

 

23

87-88.

Wójcik Piotr

 

 

 

 

 

22

 

 

 

22

 

Nowak Łukasz

22

 

 

 

 

 

 

 

 

22

89-91.

Augustyniak Jacek

 

 

 

 

 

 

21

 

 

21

 

Przyszlak Zbigniew

 

 

21

 

 

 

 

 

 

21

 

Białowąs Mariusz

 

21

 

 

 

 

 

 

 

21

92-93.

Ramota Amelia

 

 

 

 

 

 

20

 

 

20

 

Mielnik Wiktor

 

 

 

 

 

20

 

 

 

20

94-95.

Grzeszczuk Rafał

 

 

 

 

 

 

19

 

 

19

 

Machoń Anna

 

 

 

19

 

 

 

 

 

19

96.

Szymczak Mateusz

 

 

 

 

 

 

18

 

 

18

97.

Cichewicz Grzegorz

 

 

17

 

 

 

 

 

 

17

98-99.

Wolski Andrzej

 

 

 

 

16

 

 

 

 

16

 

Mikoś Daniel

 

 

16

 

 

 

 

 

 

16

100.

Nowara Łukasz

 

 

 

 

14

 

 

 

 

14

101.

Hajtałowicz Bartosz

 

 

 

 

13

 

 

 

 

13

102.

Cichoń Bartosz

 

 

 

 

12

 

 

 

 

12

 

 

Ósmy  turniej zostanie rozegrany w dniu 27.10.2013r. w hali sportowej MOSiR w Niemodlinie ul. Reymonta o godz. 9.00

 
 
         
 

Sędzia Główny Turnieju

   
         
 

Zdzisław Grobelski