Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacje z tenisem

sokolik świno.jpeg

W dniach od 04 sierpnia do 15 sierpnia 2013 roku Zarząd UKS SOKOLIK Niemodlin zorganizował dla swoich członków obóz sportowy z profilaktyką uzależnień w Świnoujściu Przytorze na wyspie Wolin.

Obóz odbywał się na terenie Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II, która to była doskonale przygotowana do przyjęcia uczestników. Od strony technicznej dzieci mogły korzystać z hali sportowej, placu zabaw i boiska sportowego, a od gastronomicznej obozowiczów rozpieszczano domowym jedzeniem, przygotowanym przez Panie kucharki ze szkolnej stołówki.

Zgodnie z ideą przedsięwzięcia, dzieci codziennie uczestniczyły w treningach tenisa stołowego, zajęciach sportowych i profilaktycznych. Dodatkowo ze względu na piękną pogodę, każdego dnia zażywały kąpieli słonecznych i morskich na plaży w Świnoujściu - Warszów. W trakcie obozu zorganizowano również 2 wycieczki: do Świnoujścia                                 i Międzyzdrojów. Opiekunami młodych tenisistów byli: Pan Zdzisław Grobelski i Pani Barbara Olszewska,  a kierownikiem obozu Pan Bartłomiej Walków.

Dofinansowanie do kosztów wypoczynku dzieci UKS SOKOLIK Niemodlin otrzymał                   z Urzędu Miejskiego w Niemodlinie, Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok  2013. Ponadto   w realizacji obozu pomógł Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie oraz sklep Black Red White z siedzibą przy ul. Opolska 33 w Niemodlinie. Za zgodą kierownictwa tych instytucji, nieodpłatnie wypożyczono stoły tenisowe oraz użyczono transportu do ich przewozu.  Za wymienione powyżej formy pomocy Zarząd UKS SOKOLIK składa serdeczne podziękowania.

Opracował

Zarząd UKS „Sokolik” Niemodlin

 

 

 

 


Data publikacji: 30-08-2013 08:34
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 30-08-2013 08:41
Modyfikował: Marcin Janik