Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wakacje z tenisem

sokolik świno.jpeg

W dniach od 04 sierpnia do 15 sierpnia 2013 roku Zarząd UKS SOKOLIK Niemodlin zorganizował dla swoich członków obóz sportowy z profilaktyką uzależnień w Świnoujściu Przytorze na wyspie Wolin.

Obóz odbywał się na terenie Szkoły Podstawowej Nr 9 im. Jana Pawła II, która to była doskonale przygotowana do przyjęcia uczestników. Od strony technicznej dzieci mogły korzystać z hali sportowej, placu zabaw i boiska sportowego, a od gastronomicznej obozowiczów rozpieszczano domowym jedzeniem, przygotowanym przez Panie kucharki ze szkolnej stołówki.

Zgodnie z ideą przedsięwzięcia, dzieci codziennie uczestniczyły w treningach tenisa stołowego, zajęciach sportowych i profilaktycznych. Dodatkowo ze względu na piękną pogodę, każdego dnia zażywały kąpieli słonecznych i morskich na plaży w Świnoujściu - Warszów. W trakcie obozu zorganizowano również 2 wycieczki: do Świnoujścia                                 i Międzyzdrojów. Opiekunami młodych tenisistów byli: Pan Zdzisław Grobelski i Pani Barbara Olszewska,  a kierownikiem obozu Pan Bartłomiej Walków.

Dofinansowanie do kosztów wypoczynku dzieci UKS SOKOLIK Niemodlin otrzymał                   z Urzędu Miejskiego w Niemodlinie, Gminnego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych na rok  2013. Ponadto   w realizacji obozu pomógł Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie oraz sklep Black Red White z siedzibą przy ul. Opolska 33 w Niemodlinie. Za zgodą kierownictwa tych instytucji, nieodpłatnie wypożyczono stoły tenisowe oraz użyczono transportu do ich przewozu.  Za wymienione powyżej formy pomocy Zarząd UKS SOKOLIK składa serdeczne podziękowania.

Opracował

Zarząd UKS „Sokolik” Niemodlin