Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki turniejów piłkarskich

DSC_6437.jpeg

Wtorek  9 lipca

Turniej piłki nożnej plażowej - Basen w Lipnie Kategoria szkół podstawowych

Wyniki szkoły podstawowe

Adasie – Kaczki 2:1

Pulpity – Miciaki 3:1

Adasie – Miciaki  3:1

Pulpity – Kaczki 4:2

Adasie – Pulpity 1;1

Kaczki : Miciaki 1:2

Końcowa kolejność

  1. Pulpity 7 pkt. bramki 8:4
  2. Adasie 7 pkt. 6:3
  3. Miciaki 3pkt,
  4. Kaczki 0 pkt.

Składy

Pulpity: Kacper Grin, Michał Kolman, Mateusz Walkowicz,
Adasie: Adam Skorupa, Maciej Szpiech,
Miciaki: Jakub Szmitowicz, Olaf Adamowicz, Pitr Duda,
Kaczki: Michał Kaczkowski, Marcin Heliński, Martyna Kasperska

Turniej piłki nożnej plażowej - Basen w Lipnie - Kategoria szkół gimnazjalnych

Patyki – Witki 3:5,

Patyki – Orły 2:1,

Orły – Witki 2:4,

 

Końcowa kolejność

  1. Witki 9 pkt.,
  2. Patyki 3 pkt.,
  3. Orły 0 pkt.,

Składy

Witki: Witek Majewicz, Wojciech Szremskim, Patryk Jastrzębski,

Patyki: Patryk Aleksandrowicz, Gracjan Dziedzic, Dawid Muszyński,

Orły: Michał Kramczyński, Paweł Dec

 

Piętek 11 lipca

Piłka nożna turniej dwójek hala OSiR

Wyniki

Martyny – Olki 5:2,

Adaśki – Decyki 7:7,

Pulpity – Martyny 4:8,

Olki – Adaśki 3:6,

Decyki – Pulpity 6:9,

Martyny – Adaśki 3:6,

Olki – Pulpity 6:1,

Martyny – Decyki 4:9,

Adaśki – Pulpity 7:2,

Olki – Decyki  6:6,

Końcowa kolejność

  1. Adaśki 10 pkt.,
  2. Martyny 6 pkt.,
  3. Decyki 5 pkt.,
  4. Olki 4 pkt.,
  5. Pupity 3 pkt.,

Składy drużyn

Adaśki: Adam Skorupa, Michał Kaczkowski,

 Martyny: Martyna Kasperska, Marcin Kolman,

Decyki: Paweł Dec, Olaf Adamowicz,

Olki: Ola Gatak, Mikołaj Belowski,

Pulpity: Michał Kolman, Miłosz Opalony

 

Poniedziałek 15 lipca Boisko Orlik 2012

Wynik

Niemodlin 1 – Niemodlin 2 3:4,

Krasna Góra – Gracze 5:1,

Niemodlin 1 – Krasna Góra 5:1,

Niemodlin 2 – Gracze 6:2,

Gracze – Niemodlin 1 7:0,

Niemodlin 2 – Krasna Góra 6:6

Końcowa kolejność

  1. Nimodlin 2 7 pkt.,
  2. Niemodlin 1 6 pkt.,
  3. Krasna Góra 3 pkt.,
  4. Gracze 0 pkt.,

Składy

Niemodlin 2: Marcin Kolman, Adam Skorupa, Michał Kolman, Michał Kaczkowski, Olaf Adamowicz, Paweł Dec, Martyna Kasperska, Miłosz Opalony, Jakub Dutkiewicz,

Niemodlin 1: Mikołaj Belowski, Mateusz Jasiński, Wojciech Zieliński, Patryk Łoeziński, Gracjan Hatala, Ola Gatak , Piotr Duda, Kacper Bereś, Mateusz Walkowicz,

Krasna Góra: Patryk Aleksandrowicz, Wojciech Szremski, Witold Majewicz, Tomasz Mikołajczyk, Dawid Muszyński, Patryk  Jastrzębski, Mateusz Arcab,

Gracze: Szymon Gut, Kacper Kilian, Kacper Gut, Mateusz Moździerski, Kamil Śmiechura, Bartek Łysikowski, Paweł Kasprzak,

 

Wtorek 16 lipca Boisko Orlik 2012

Wyniki

Gucie– Skorupiaki  3:11:,

Skorupiaki – Decyki 9:3,

Decyki – Gucie 13:2,

 

Końcowa kolejność

  1. Skorupiaki 6 pkt.,
  2. Decyki 3 pkt.,
  3. Gucie 0 pkt.,

Składy

Skorupiaki: Adam Skorupa, Witold Majewicz, Olo Oleksyn, Marcin Kolman, Ola Gatak, Patryk Jaszewski,

Decyki: Paweł Dec, Roman Mikołajczyk, Patryk Aleksandrowicz, Michał Kolman, Olaf Adamowicz, Martyna Kasperska,

Gucie: Maciej Gut, Dawid Muszyński, Jakub Dutkiewicz, Michał Kaczkowski, Miłosz Opalony, Michał Kramczyński, Mateusz Walkowicz.