Linki
×

Wyszukaj w serwisie

EuroBasket2013 wyniki z 3 dni

EuroBasket 2013: Wyniki pierwszego dnia

 
Grupa A
 
Czarnogóra - Słowacja
77:63 (14:18, 19:17, 26:17, 18:11)

Najlepiej punktujące:
Czarnogóra: Jelena Dubljevic 20, Jelena Skerovic 13, Milica Jovanovic 12
Słowacja: Katarina Tetemondova 13, Romana Vynuchalova 13, Timea Sujova 7


http://km.support.apple.com/library/APPLE/APPLECARE_ALLGEOS/flags/flag_ukraine.pngUkraina - Turcja
52:78 (11:24, 21:16, 8:22, 12:16)
 
 

Najlepiej punktujące:
Ukraina: Oleksandra Kurasova 8, Viktoria Mircheva 8, Olga Dubrovina 5
Turcja: Quanitra Hollingsworth 15, Nevriye Yilmaz 11, Tugba Palazoglu 11
 
Tabela grupy A po 1 dniu:

 

zespół

m

zw/por

kosze+/-

pkt

1.

Turcja

1

1/0

78/52

2

2.

Czarnogóra

1

1/0

77/63

2

3.

Słowacja

1

0/1

63/77

1

4.

Ukraina

1

0/1

52/78

1

 
Grupa B
 
Szwecja - Włochy
63:64 (13:12, 17:19, 19:20, 14:13)

Najlepiej punktujące:
Szwecja: Frida Eldebrink 23, Ashley Key 10, Elin Eldebrink 10
Włochy: Kathrin Ress 18 (14 zb), Raffaella Masciadri 9, Giorgia Sottana 8
 

Hiszpania - Rosja
77:72 (21:18, 17:11, 21:19, 18:24)

Najlepiej punktujące:
Hiszpania: Alba Torrens 30, Amaya Valdemoro 15, Marta Xargay 11
Rosja: Anna Petrakova 18, Epiphanny Prince 13, irina Osipova 10

Tabela grupy B po 1 dniu:

 

zespół

m

zw/por

kosze+/-

pkt

1.

Hiszpania

1

1/0

77/72

2

2.

Włochy

1

1/0

64/63

2

3.

Szwecja

1

0/1

63/64

1

4.

Rosja

1

0/1

72/77

1

 

Grupa C
 
Serbia - Wielka Brytania
68:76 (13:18, 25:23, 21:11, 9:24)

Najlepiej punktujące:
Serbia: Jelena Milovanovic 19, Ana Dabovic 17, Ines Ajanovic 10
Wlk. Brytania: Stephanie Gandy 13, Azania Stewart 13, Johannah Leedham 12 (10 zb)

 
 
Łotwa - Francja
39:62 (7:15, 7:18, 19:17, 6:12)
Najlepiej punktujące:
Łotwa: Elina Babkina 11, Kristine Karklina 8, Liene Jansone 5
Francja: Isabelle Yacoubou 17, Endene Miyem 9, Sandrine Gruda 9

Tabela grupy C po 1 dniu:

 

zespół

m

zw/por

kosze+/-

pkt

1.

Francja

1

1/0

62/39

2

2.

Wlk. Brytania

1

1/0

76/68

2

3.

Serbia

1

0/1

68/76

1

4.

Łotwa

1

0/1

39/62

1

 
Grupa D
 
Litwa - Chorwacja
77:89 (26:22, 19:21, 19:25, 13:21)

Najlepiej punktujące:
Litwa: Gintare Petronyte 23 (14 zb), Giedre Paugaite 14, Inesa Visgaudaite 11
Chorwacja: Iva Sliskovic 19, Jelena Ivezic 17, Antonija Misura 15
 
 
 
http://km.support.apple.com/library/APPLE/APPLECARE_ALLGEOS/TS3599/TS3599_belarus_flag.pngBiałoruś - Czechy
60:39 (21:5, 6:12, 12:12, 21:10)
Najlepiej punktujące:
Białoruś: Yelena Leuchanka 14, Anastasiya Verameyenka 10, Tatsiana Likhtarovich 10
Czechy: Michaela Zrustova 14, Alena Hanusova 8, Katerina Hindrakova 6

Tabela grupy D po 1 dniu:

 

zespół

m

zw/por

kosze+/-

pkt

1.

Białoruś

1

1/0

60/39

2

2.

Chorwacja

1

1/0

89/77

2

3.

Litwa

1

0/1

77/89

1

4.

Czechy

1

0/1

39/60

1

EuroBasket 2013: Wyniki drugiego dnia

Dodano: 16.06.2013, 15:05


 




Grupa A
 
Słowacja - Ukrainahttp://km.support.apple.com/library/APPLE/APPLECARE_ALLGEOS/flags/flag_ukraine.png
75:68 (20:28, 24:9, 17:14, 14:17)
Najlepiej punktujące:
Słowacja: Klaudia Lukacovicova 23, Lucia Kupcikova 18, Timea Sujova 11
Ukraina: Alina Iagupova 17, Oleksandra Kurasova 12, Viktoria Mircheva 9

 
 
Turcja - Czarnogóra
66:57 (12:21, 17:7, 18:10, 19:19)
 
Najlepiej punktujące:
Turcja: Tugba Palazoglu 12, Esmeral Tuncluer 12, Nevriye Yilmaz 10
Czarnogóra: Iva Perovanovic 17, Jelena Skerovic 16, Jelena Dubljevic 12
 
Tabela gr A po 2 dniu:
1. Turcja 2 2/0 144/109 4
2. Czarnogóra 2 1/1 134/129 3
3. Słowacja 2 1/1 138/145 3
4. Ukraina 2 0/2 120/153 2
 
Grupa B
 
Włochy - Hiszpania
59:71 (13:15, 10:22, 17:16, 19:18)

Najlepiej punktujące:
Włochy: Giergia Sottana 13, Franseca Dotto 12, Rafaela Masciadri 9
Hiszpania: Sancho Lyttle 19, Alba Torres 15, Amaya Valdemoro 12
 
 
Rosja - Szwecja
57:68 (18:14, 16:18, 7:19, 16:17)

Najlepiej punktujące:
Rosja: Epiphanny Prince 16, Nadezhda Grishaeva 11, Natalia Zhedik 9
Szwecja: Ashley Key 14, Frida Eldebrink 12, Louice Halvarsson 10 (10 zb)
 
Tabela gr B po 2 dniu:
1. Hiszpania 2 2/0 148/131 4
2. Szwecja 2 1/1 131/121 3
3. Włochy 2 1/1 123/134 3
4. Rosja 2 0/2 129/145 2
 
Grupa C

 
Wielka Brytania - Łotwa
69:56 (16:10, 16:14, 16:19, 21:13)
 
 
Najlepiej punktujące:
Wlk. Brytania: Kimberly Butler 14, Johannah Leedham 14, Azania Stewart 9
Łotwa: Ieva Krastina 12, Liene Jonsone 11, Anete Steiberga 11
 


Francja - Serbia
76:32 (20:8, 18:7, 17:10, 21:7)

Najlepiej punktujące:
Francja: Gaelle Skrela 14, Celine Dumerc 10, Isabelle Yacoubou 10
Serbia: Ana Dabovic 15, Tamara radocaj 8, Jelena Miljanovic 4
 
Tabela gr C po 2 dniu:
1. Francja 2 2/0 138/71 4
2. Wielka Brytania 2 2/0 145/124 4
3. Łotwa 2 0/2 95/131 2
4. Serbia 2 0/2 100/152 2
 
Grupa D
 
Chorwacja - Białoruśhttp://km.support.apple.com/library/APPLE/APPLECARE_ALLGEOS/TS3599/TS3599_belarus_flag.png
43:57 (13:15, 15:11, 7:18, 8:13)
Najlepiej punktujące:
Chorwacja: Jelena Ivezic 8, Antonija Misura 8, Matea Vrdoljak 8
Białoruś: Yelena Leuchanka 13, Tatsiana Liktarovich 12, Katsiaryna Snytsina 11
 
 
Czechy - Litwa
70:51 (14:14, 25:8, 14:9, 17:20)

Najlepiej punktujące:
Czechy: Petra Kulichova 15, Ilona Burgrova 13, Veronika Bortelova 13
Litwa: Gintare Petronyte 13, Kamile Nacickaite 12, Giedre Paugaite 8

Tabela gr D po 2 dniu:
1. Białoruś 2 2/0 117/82 4
2. Chorwacja 2 1/1 132/134 3
3. Czechy 2 1/1 109/111 3
4. Litwa 2 0/2 128/159 2

EuroBasket 2013: Wyniki trzeciego dnia

Dodano: 17.06.2013, 14:19


Przedstawiamy wyniki trzeciego dnia Mistrzostw Europy, które odbywają się we Francji.

 

 

Grupa A

Czarnogóra - Ukrainahttp://km.support.apple.com/library/APPLE/APPLECARE_ALLGEOS/flags/flag_ukraine.png
72:60 (16:19, 15:11, 22:13, 19:17)
 
Najlepiej punktujące:
Czarnogóra: Jelena Dubljevic 29, Iva Perovanovic 10, Snezana Aleksic 8
Ukraina: Alina Iagupova 21, Oleksandra Kurasova 14, Viktoria Mircheva 5
 
 
Turcja - Słowacja
66:48 (12:12, 20:8, 19:18, 15:10)

Najlepiej punktujące:
Turcja: Tugba Palazoglu 12, Nevriye Yilmaz 11, Quanitra Hollingsworth 10
Słowacja: Anna Jurcenkova 10, Lucia Kupcikova 7, Eva Kmetova 7
 
Tabela gr A po 3 dniu:
 
1. Turcja 3 3/0 210/157 6
2. Czarnogóra 3 2/1 206/189 5
3. Słowacja 3 1/2 186/211 4
4. Ukraina 3 0/3 180/225 3

Grupa B
 
Rosja - Włochy
72:66 (20:11, 15:19, 12:16, 25:20)

Najlepiej punktujące:
Rosja: Marina Kuzina 15, Epiphanny Prince 13, Irina osipova 12
Włochy: Giorgia Sottana 21, Kathrin Ress 11, Giulia Gatti 7

 
 
Szwecja - Hiszpania
49:73 (16:12, 14:18, 10:19, 9:24)

Najlepiej punktujące:
Szwecja: Frida Eldebrink 10, Elin Eldebrink 8, Louice Halyarsson 7
Hiszpania: Sancho Lyttle 17 (17 zb), Alba Torrens 14, Amaya Valdemoro 10
 
Tabela gr B po 3 dniu:

1. Hiszpania 3 3/0 221/180 6
2. Szwecja 3 1/2 180/194 4
3. Włochy 3 1/2 189/206 4
4. Rosja 3 1/2 201/211 4
 
Grupa C
 
Serbia - Łotwa
62:56 (20:14, 11:10, 12:12, 19:20)

Najlepiej punktujące:
Serbia: Jelena Milovanovic 15, Jovana Rad 10, Dajana Butulija 9
Łotwa: Kristine Karklina 17, Anete Steinberga 11, Elina Babkina 10
 
 
Francja - Wielka Brytania
79:47 (22:16, 11:6, 23:17, 23:8)

Najlepiej punktujące:
Francja: Isabelle Yacoubou 11, Valeriane Ayayi 11, Sandrine Gruda 10
Wlk. Brytania: Johannah Leedham 13, Lauren Thomas-Johnson 9, Kimberly Butler 6
 
Tabela gr C po 3 dniu:
 
1. Francja 3 3/0 217/118 6
2. Wlk. Brytania 3 2/1 192/203 5
3. Serbia 3 1/2 162/208 4
4. Łotwa 3 0/3 151/193 3
 
Grupa D
 
Litwa - Białoruśhttp://km.support.apple.com/library/APPLE/APPLECARE_ALLGEOS/TS3599/TS3599_belarus_flag.png
72:57 (15:14, 20:20, 16:21, 21:12)

Najlepiej punktujące:
Litwa: Gabriele Gutkauskaite 15, Mante Kvederaviciute 14, Kamile Nacickaite 11
Białoruś: Aliaksandra Tarasava 16, Maryia Papova 13, Nataliya Trafimava 10
 
Czechy - Chorwacja
76:68 (24:20, 13:12, 21:14, 16:22)
 
Najlepiej punktujące:
Czechy: Katerina Hindrakova 15, Michaele Zrustova 12, Veronika Bortelova 12
Chorwacja: Ana Lelas 13, Iva Sliskovic 13, Antonija Misura 11
 
Tabela gr D po 3 dniu:
 
1. Białoruś 3 2/1 184/154 5
2. Czechy 3 2/1 183/179 5
3. Chorwacja 3 1/2 200/208 4
4. Litwa 3 1/2 200/226 4

 

KoszykowkaKobiet.pl

foto: FIBAEurope