Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Czwarte miejsce w Województwie

uni.jpeg

Wyniki dwóch  turniejów finałowych o Mistrzostwo Województwa Opolskiego, rozegranych w naszej hali. O krok od wielkiej niespodzianki , byli hokeiści Niemodlińskiej Jedynki, którzy spotkanie o finał przegrali w serii rzutów karnych, nieznacznie ulegając późniejszemu zwycięzcy całego turnieju PSP 18 Kędzierzyn Koźle.

 

KOMUNIKAT

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju – chłopcy
GIMNAZJADA

NIEMODLIN - 12.03.2013

RUNDA ELIMINACYJNA

PG 3 Brzeg   ZS Ozimek    2 – 0
PG Łambinowice  PG 6 K-Koźle   7 – 1
PG Kietrz   ZSS Nysa    0 – 1

GRUPA A

ZSS Nysa   PG 3 Brzeg    2 – 0
ZSS Nysa   PG Łambinowice   3 – 5
PG 3 Brzeg   PG Łambinowice   0 – 5

TABELA GRUPY A

1. PG ŁAMBINOWICE  2 6 (10 – 3)
2. ZSS NYSA   2 3 (  5 – 5)
3. PG 3 BRZEG   2 0 (  0 – 7)

GRUPA B

PG Skoroszyce  PG Branice    3 – 0
PG Skoroszyce  ZS Brzeg    3 – 1
PG Branice   ZS Brzeg    0 – 0

TABELA GRUPY B

1. PG SKOROSZYCE  2 6 (6 – 1)
2. ZS BRZEG   2 1 (1 – 3)
2. PG BRANICE   2 1 (0 – 3)

PÓŁFINAŁ

ZSS Nysa   PG Skoroszyce   0 – 2
PG Łambinowice  ZS Brzeg    3 – 1

Mecz o III – IV miejsce

ZS Brzeg   ZSS Nysa    0 – 1

 

Mecz o I – II miejsce

PG Skoroszyce  PG Łambinowice    1 – 2

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. PG SKOROSZYCE
2. PG ŁAMBINOWICE
3. ZSS NYSA
4. ZS BRZEG
5-6. PG BRANICE
       PG 3 BRZEG
7-9. PG 6 K-KOŹLE
       PG KIETRZ
       ZS OZIMEK
 

KOMUNIKAT

Mistrzostwa Województwa w Unihokeju – chłopcy
Igrzyska Młodzieży Szkolnej

NIEMODLIN - 14.03.2013

GRUPA A

PSP Sidzina    PSP 21 Opole   1 – 2
ZSS Nysa    PSP Jasienica Dolna  2 – 0
ZSS Nysa    PSP Opole 21   1 – 2
PSP Sidzina    PSP Jasienica Dolna  0 – 0
ZSS Nysa    PSP Sidzina    2 – 1
PSP Jasienica Dolna  PSP 21 Opole   1 – 1

TABELA GRUPY A

1. PSP 21 OPOLE   3 5 (5 – 3)
2. ZSS NYSA   3 4 (5 – 3)
3. JASIENICA DOLNA  3 2 (1 – 3)
4. PSP SIDZINA   3 1 (2 – 4)

GRUPA B

PSP 1 Niemodlin   PSP Skoroszyce   2 – 1
PSP 3 Prudnik   PSP Nowa Cerekwia  0 – 1
PSP 3 Prudnik   PSP Skoroszyce   1 – 3
PSP 1 Niemodlin   PSP Nowa Cerekwia  1 – 0
PSP Skoroszyce   PSP Nowa Cerekwia  0 – 1
PSP 1 Niemodlin   PSP 3 Prudnik   3 – 0

TABELA GRUPY B

1. PSP 1 NIEMODLIN  3 6 (6 – 1)
2. PSP NOWA CEREKWIA 3 4 (2 – 1)
3. PSP SKOROSZYCE  3 2 (4 – 4)
4. PSP 3 PRUDNIK   3 0 (1 – 7)

GRUPA C

PSP 11 Opole   PSP Lasocice   0 – 0
PSP Niwnica    PSP 4 Prudnik   1 – 3
PSP Niwnica    PSP Lasocice   0 – 3
PSP 11 Opole   PSP 4 Prudnik   2 – 1
PSP 11 Opole   PSP Niwnica    0 – 0
PSP 4 Prudnik   PSP Lasocice   1 – 2
TABELA GRUPY C

1. PSP LASOCICE   3 5 (5 – 2)
2. PSP 11 OPOLE   3 4 (2 – 1)
3. PSP 4 PRUDNIK   3 2 (5 – 4)
4. PSP NIWNICA   3 1 (1 – 6)

GRUPA D

PSP Chróścina Nyska  PSP Dylaki    0 – 1
PSP Biała Nyska   PSP 18 K-Koźle   0 – 2
PSP Biała Nyska   PSP Dylaki    1 – 0
PSP 18 K-Koźle   PSP Chróścina Nyska  2 – 2
PSP 18 K-Koźle   PSP Dylaki    4 – 0
PSP Chróścina Nyska  PSP Biała Nyska   1 – 1

TABELA GRUPY D

1. PSP 18 K-KOŹLE  3 5 (8 – 2)
2. PSP BIAŁA NYSKA  3 3 (2 – 3)
3. PSP DYLAKI   3 2 (1 – 5)
4. PSP CHRÓŚCINA NYSKA 3 2 (3 – 4)

PÓŁFINAŁ

PSP 21 Opole   PSP Lasocice   0 – 3
PSP 1 Niemodlin   PSP 18 K-Koźle   2 – 2 karne 0 – 1

MECZ O III – IV MIEJSCE

PSP 21 Opole   PSP 1 Niemodlin   3 – 2

MECZ O I – II MIEJSCE

PSP Lasocice   PSP 18K-Koźle   0 – 1

KLASYFIKACJA GENERALNA

1. PSP 18 KĘDZIERZYN KOŹLE
2. PSP LASOCICE
3. PSP 21 OPOLE
4. PSP 1 NIEMODLIN
5. PSP BIAŁA NYSKA
6. PSP 11 OPOLE
7. ZSS NYSA
8. PSP NOWA CEREKWIA
9. PSP DYLAKI
10. PSP 4 PRUDNIK
11. PSP JASIENICA DOLNA
12. PSP SKOROSZYCE
13. PSP CHRÓŚCINA NYSKA
14. PSP NIWNICA
15. PSP SIDZINA
16. PSP 3 PRUDNIK