Linki
×

Wyszukaj w serwisie

ANJ Ząbkowski Mistrzem NLF

DSC_2222.jpeg

14 sezon NLF zakończony

ANJ Ząbkowski „nowy stary mistrz” sezonu 2023/2024. Futsaliści ANJ do końca musieli walczyć o kolejny tytuł w NLF i dopiero wygrana w bezpośrednim pojedynku z powracającym na parkiet NLF Rybnios Rybna zapewnili sobie fotel lidera na zakończenie sezonu. Gratulacje. W lidze zaprezentowało się siedem ekip, niektórzy powrócili po kilku latach czyli Metal(owiec) Łambinowice i wcześniej wspomniana Rybna,  Góral Sidzina zaliczył powrót po rocznej przerwie. Mieliśmy absolutnych debiutantów FC Kopacze z Grądów super i cieszymy się  że w NLF prezentują się nowe ekipy. No i na deser nasi stali bywalcy którzy uzupełnili stawkę drużyn: ANJ  Ząbkowski, Sokół Niemodlin i Na Topie.  Wszystkim drużynom wielkie dzięki za udział i sportowe emocje. Sezon już zakończony, nagrody wręczone, więc kilka słów o zawodnikach wyróżnionych należałoby napisać i tak taż zrobimy.

NAJLEPSZYM ZAWODNIKIEM NLF wybrany został Maciej Hałaj ANJ Ząbkowski, klasyfikację KRÓL STRZELCÓW  wygrał również Maciej Hałaj ANJ Ząbkowski który ustrzelił 28 goli, NALEPSZYM BRAMKARZEM NLF  wybrano Patryka Bodnika Rybnios Rybna, NALEPSZYM MŁODZIEŻOWCEM NLF  wybrano Jakuba Kuzdrowskiego ANJ Ząbkowski, NASTARSZYM ZAWODNIKIEM był Piotr Kramczyński Na Topie Niemodlin. Gratulacje Panowie!!! 

Mała ceremonia wręczenia odbyła nietypowo bo podczas przerwy meczu Opolskiej III Ligi Futsalu w którym ANJ Ząbkowski Niemodlin pokonał Metal Kluczbork 7:3 i po tym meczu ANJ został nowym liderem tych rozgrywek.

Organizatorem rozgrywek Niemodlińskiej Ligi Futsalu był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie. Nagrody główne ufundowała Pani Dorota Koncewicz Burmistrz Niemodlina, za które w imieniu uczestników serdecznie dziękujemy. Specjalne  nagrody indywidulane  dla wyróżnionych zawodników ufundowali Pan Grzegorz Krzyśków Biuro Podróży Agricola z Niemodlina i Pan Robert Bochynek Rob-Instal Technika Grzewcza również z Niemodlina, dziękujemy naszym partnerom, którzy po raz kolejny wspomogli nasze rozgrywki. Dziękujemy naszym niezawodnym koleżankom Oli, Ewie i Natalce, które wspomagały nas w sprawnym przeprowadzeniu rozgrywek ligowych NLF.

Na koniec zapraszamy na  kolejną edycję Niemodlińskiej Ligi Futsalu.

 


Data publikacji: 23-02-2024 10:13
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 23-02-2024 10:33
Modyfikował: Marcin Janik