Linki
×

Wyszukaj w serwisie

UKS OSiR Jedynka Niemodlin – Cuprum Polkowice 1:7

Futsal- polkowice 006.jpeg

Niestety w kolejnym spotkaniu ponieśliśmy porażkę, po dwóch dobrych spotkaniach Berlandem i Gorzyczkami, nie mieliśmy szans z ekipą z Polkowic. Mecz może mógłby potoczyć się inaczej gdybyśmy wykorzystali swoje dwie szanse, jakie stworzyliśmy w pierwszym fragmencie pierwszej odsłony, oczywiście nie wliczając  w to niewykorzystanych dwóch dalekich rzutów karnych. A później było już tylko gorzej i trzeba było przełknąć gorycz porażki. Na usprawiedliwienie, możemy dodać, że my raczkujemy w futsalu, a polkowiczanie to drużyna z przeszłością ekstraklasową i z budżetem ponad dziesięciokrotnie wyższym od nas.  A sportowo widać postęp i pracę zawodników i trenera, ale niestety my jesteśmy na innym etapie przygotowań i wszyscy nasi zawodnicy są w okresie przygotowawczym i to niestety w głównej mierze zaważyło na naszej dyspozycji.

Następny mecz u siebie rozegramy niedzielę 10 lutego o godzinie 17.00 w hali OSiR w Niemodlinie,  na który oczywiście zapraszamy.

Protokół
UKS OSiR Jedynka Niemodlin – Cuprum Polkowice 1:7


Bramki: Płaza Dawid,
UKS OSiR: Paradowski Paweł, Patrys Marcin, Kramczyński Piotr, Kilian Patryk, Płaza Dawid, Muraszko Kamil, Gola Jakub, Dulski Dawid, Dec Adrian, Wiercimok Mateusz, trener Dariusz Lubczyński, kierownik Lipowski Krzysztof, statystyk Alan Szpala,