Linki
×

Wyszukaj w serwisie

UKS OSiR Jedynka Niemodlin – Cuprum Polkowice 1:7

Futsal- polkowice 006.jpeg

Niestety w kolejnym spotkaniu ponieśliśmy porażkę, po dwóch dobrych spotkaniach Berlandem i Gorzyczkami, nie mieliśmy szans z ekipą z Polkowic. Mecz może mógłby potoczyć się inaczej gdybyśmy wykorzystali swoje dwie szanse, jakie stworzyliśmy w pierwszym fragmencie pierwszej odsłony, oczywiście nie wliczając  w to niewykorzystanych dwóch dalekich rzutów karnych. A później było już tylko gorzej i trzeba było przełknąć gorycz porażki. Na usprawiedliwienie, możemy dodać, że my raczkujemy w futsalu, a polkowiczanie to drużyna z przeszłością ekstraklasową i z budżetem ponad dziesięciokrotnie wyższym od nas.  A sportowo widać postęp i pracę zawodników i trenera, ale niestety my jesteśmy na innym etapie przygotowań i wszyscy nasi zawodnicy są w okresie przygotowawczym i to niestety w głównej mierze zaważyło na naszej dyspozycji.

Następny mecz u siebie rozegramy niedzielę 10 lutego o godzinie 17.00 w hali OSiR w Niemodlinie,  na który oczywiście zapraszamy.

Protokół
UKS OSiR Jedynka Niemodlin – Cuprum Polkowice 1:7


Bramki: Płaza Dawid,
UKS OSiR: Paradowski Paweł, Patrys Marcin, Kramczyński Piotr, Kilian Patryk, Płaza Dawid, Muraszko Kamil, Gola Jakub, Dulski Dawid, Dec Adrian, Wiercimok Mateusz, trener Dariusz Lubczyński, kierownik Lipowski Krzysztof, statystyk Alan Szpala,
 

 


Data publikacji: 30-01-2013 11:35
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 30-01-2013 12:08
Modyfikował: Marcin Janik