Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Komunikat nr 6. z VI Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

sokolik.png

Komunikat nr 6.

 z VI Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

za rok 2022.

W dniu 12.06.2022r. w Niemodlinie rozegrano VI Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2022 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”.  Wyniki turnieju:

1.

Linek Adam

Krapkowice

80

pkt.

2.

Skorodzień Tadeusz

Bodzanów

70

pkt.

3.

Lepich Marcin

Gogolin

60

pkt.

4.

Gumuliński Piotr

Opole

55

pkt.

5.

Bagiński Michał

Wierzbie

50

pkt.

6.

Piasecki Marek

Opole

49

pkt.

7.

Krawczyk Leon

Niemodlin

48

pkt.

8.

Gadziała Roman

Kałków

47

pkt.

9.

Machoń Radosław

Opole

46

pkt.

10.

Kurowski Mariusz

Nysa

45

pkt.

11.

Lepich Dawid

Gogolin

44

pkt.

12.

Lasman Szymon

Niemodlin

43

pkt.

13.

Lasman Karolina

Niemodlin

42

pkt.

14.

Brzozowski Kacper

Opole

41

pkt.

15.

Adaszyński Sławomir

Niemodlin

40

pkt.

16.

Dressler Tymon

Niemodlin

39

pkt.

 

 

Po sześciu turniejach:

 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

1.

Gumuliński Piotr

70

70

44

55

80

55

 

 

 

374

2.

Skorodzień Tadeusz

60

 

60

46

55

70

 

 

 

291

3.

Adaszyński Mateusz

55

49

70

45

70

 

 

 

 

289

4.

Kurowski Mariusz

47

50

41

43

40

45

 

 

 

266

5.

Lasman Karolina

48

44

30

37

42

42

 

 

 

243

6.

Bagiński Michał

44

 

50

48

43

50

 

 

 

235

7.

Machoń Radosław

42

 

45

42

50

46

 

 

 

225

8.

Adaszyński Sławomir

38

41

31

34

33

40

 

 

 

217

9.

Gadziała Roman

28

38

20

36

45

47

 

 

 

214

10.

Kozubek Wojciech

26

47

39

47

49

 

 

 

 

208

11.

Adamus Kacper

 

45

55

60

47

 

 

 

 

207

12.

Lasman Szymon

32

30

23

39

32

43

 

 

 

199

13.

Lepich Marcin

45

 

42

50

 

60

 

 

 

197

14.

Krawczyk Leon

40

42

22

44

 

48

 

 

 

196

15.

Piasecki Marek

50

 

38

 

48

49

 

 

 

185

16.

Izydorczyk Jan

49

 

37

38

46

 

 

 

 

170

17.

Dyluś Dariusz

37

 

43

40

44

 

 

 

 

164

18.

Strzeja Andrzej

 

55

48

 

60

 

 

 

 

163

19.

Linek Adam

 

 

 

80

 

80

 

 

 

160

20.

Krawczyk Andrzej

29

37

26

33

 

 

 

 

 

125

21.

Brzozowski Kacper

27

 

21

 

29

41

 

 

 

118

22.

Szmitoeicz Antoni

31

29

24

 

31

 

 

 

 

115

23.

Lepich Dawid

 

 

28

41

 

44

 

 

 

113

24.

Strączek Krzysztof

 

32

13

28

28

 

 

 

 

101

25.

Polok Hubert

 

48

 

49

 

 

 

 

 

97

26.

Bolechowski Tomasz

34

34

27

 

 

 

 

 

 

95

27.

Szczepanek Jan

 

 

49

35

 

 

 

 

 

84

28.

Fościak Wiesław

43

39

 

 

 

 

 

 

 

82

29.

Mikoś Zuzanna

 

46

35

 

 

 

 

 

 

81

30-32.

Wala Krzysztof

 

 

80

 

 

 

 

 

 

80

 

Sawicki Grzegorz

 

80

 

 

 

 

 

 

 

80

 

Kula Konrad

80

 

 

 

 

 

 

 

 

80

33-34.

Gruszka Zbigniew

 

38

 

 

37

 

 

 

 

75

 

Poloczek Piotr

46

 

29

 

 

 

 

 

 

75

35.

Wołowski Jakub

33

 

 

 

39

 

 

 

 

72

36-37.

Gumuliński Paweł

 

40

 

 

30

 

 

 

 

70

 

Rogoziński Szymon

 

 

 

70

 

 

 

 

 

70

38.

Romanowska Aleksandra

 

 

17

27

25

 

 

 

 

69

39.

Kanarski Kamil

30

 

36

 

 

 

 

 

 

66

40.

Dressler Tymon

 

 

 

 

24

39

 

 

 

63

41.

Kotylak Paweł

 

60

 

 

 

 

 

 

 

60

42.

Michno Mateusz

 

 

 

25

27

 

 

 

 

52

43.

Kolman Marcin

 

 

47

 

 

 

 

 

 

47

44.

Piasecki Piotr

 

 

46

 

 

 

 

 

 

46

45-46.

Szczepanek Paweł

 

 

14

29

 

 

 

 

 

43

 

Wodniak Ireneusz

 

43

 

 

 

 

 

 

 

43

47-48.

Niedźwiecka Dominika

 

 

 

 

41

 

 

 

 

41

 

Gąsiorek Krzysztof

41

 

 

 

 

 

 

 

 

41

49.

Nalepa Dariusz

 

 

40

 

 

 

 

 

 

40

50.

Kołtun Szymon

39

 

 

 

 

 

 

 

 

39

51.

Gargol Wiktoria

 

 

 

 

38

 

 

 

 

38

52-53.

Gargol Amelia

 

 

 

 

36

 

 

 

 

36

 

Augustynowicz Czesław

36

 

 

 

 

 

 

 

 

36

54-56.

Janik Krzysztof

 

 

 

 

35

 

 

 

 

35

 

Szandarowski Michał

 

35

 

 

 

 

 

 

 

35

 

Urban Andrzej

35

 

 

 

 

 

 

 

 

35

r57-58.

Gargol Tomasz

 

 

 

 

34

 

 

 

 

34

 

Nossol Józef

 

 

34

 

 

 

 

 

 

34

59-60.

Urban Dariusz

 

 

33

 

 

 

 

 

 

33

 

Goliszewski Kamil

 

33

 

 

 

 

 

 

 

33

61-62.

Marchalewicz Szymon

 

 

 

32

 

 

 

 

 

32

 

Wicher Roman

 

 

32

 

 

 

 

 

 

32

63-64.

Osipiak Paweł

 

 

 

31

 

 

 

 

 

31

 

Szandarowski Piotr

 

31

 

 

 

 

 

 

 

31

65.

Marchalewicz Wacław

 

 

 

30

 

 

 

 

 

30

66-67.

Żak Wojciech

 

 

 

 

26

 

 

 

 

26

 

Perzyna Amelia

 

 

 

26

 

 

 

 

 

26

68-69.

Siekierka Piotr

 

 

25

 

 

 

 

 

 

25

 

Padamczyk Filip

25

 

 

 

 

 

 

 

 

25

70.

Padamczyk Sławomir

24

 

 

 

 

 

 

 

 

24

71.

Pater Maksymilian

23

 

 

 

 

 

 

 

 

23

72.

Urban Roman

 

 

19

 

 

 

 

 

 

19

73.

Nanko Hubert

 

 

18

 

 

 

 

 

 

18

74.

Dendera |Robert

 

 

16

 

 

 

 

 

 

16

75.

Olejnik Michał

 

 

15

 

 

 

 

 

 

15

 

Siódmy turniej zostanie rozegrany w miesiącu wrześniu. Termin zostanie ogłoszony na stronie OSiR Niemodlin do dnia 25.08.2022r.

 
 
 

Sędzia Turnieju

   
         
 

Zdzisław Grobelski

   
       

 

 

 

 

 

 

 

 

Administrator Marcin Janik.