Linki
×

Wyszukaj w serwisie

ANJ Ząbkowski w 1/32 PP

Puchar zostaje w Niemodlinie, ANJ po 3 latach ponownie wygrywa Wojewódzki Puchar Polski im. Grzegorza Lachowicza i zagra na szczeblu centralnym w 1/32 PP. Droga nie była łatwa, ale jest awans. O turnieju eliminacyjnym już pisaliśmy, mecz z Otmętem z 1:4 na 5:4, szacunek panowie!!!  Turniej finałowy to  najpierw półfinałowy mecz z Wojciobusem Opole, pewne zwycięstwo 9:2 i oczekiwanie na przeciwnika w finale, którym okazuje się eliminacyjny rywal Otmęt Krapkowice,  Otmęt w półfinale po dogrywce pokonuje do niedawna drugoligowe  Bongo Opole.  Finał którego stawką był awans do 1/32 PP i nagroda finansowa organizatora rozgrywek Opolskiego Związku Piłki Nożnej w kwocie 2000 złotych dla zwycięzcy i 1000 złotych dla drugiego finalisty. ANJ nie pozostawił złudzeń rywalowi i po raz drugi w tej edycji rozgrywek tym razem pewnie ograł Otmęt Krapkowice 4:1. Gratulacje Panowie, życzymy powodzenia w dalszej fazie rozgrywek i kolejnych awansów, aż do finału. Trzecie miejsce zajęło Bongo Opole które po dogrywce pokonało Wojciobus Opole. Turniej z trybun oglądali i nagrody wręczali Prezes OZPN w Opolu Tomasz Garbowski i Pani Iwona Lachowicz z  rodziną, w turnieju w barwach Bongo grał również Remik Lachowicz. To nie koniec nagród w turnieju, sponsor Pan Grzegorz Babijczuk Firma Gredar, ufundował nagrody indywidualne dla króla strzelców – Adama Setli, najlepszego zawodnika - Jakuba Pindrala i najlepszego bramkarza Piotra Szmilewskiego.  
W 1/32 PP ANJ Ząbkowski Niemodlin jako gospodarz zmierzy się MTS Knurów.

Skład ANJ Ząbkowski Niemodlin: Kamil Mikitów, Mateusz Wiercimok, Tadeusz Wencel, Marcin Patrys, Marcin Pluto, Maciej Kochman, Adam Setla, Michał Błoński, Kamil Stach, trenerzy Kamil Ząbkowski i Alan Szpala.

Wszystkie wieści minionego sportowego weekendu znajdziecie poniżej:

1. Awans ANJ Ząbkowski Niemodlin do 1/32 Pucharu Polski,
2.wygrana Sokoła https://www2.laczynaspilka.pl/.../mks-sokol-niemodlin,lzs... ,
3. dwa zwycięstwa siatkarek w Kędzierzynie Koźlu z gospodyniami i Jadynką Kluczbork,
4. wygrana i przegrana koszykarzy w Żorach https://www.facebook.com/groups/970562506352506 ,
5. udane turnieje młodych piłkarzy Jedynki Niemodlin https://www.facebook.com/jedynkaniemodlin
6. awans i Dremana Opole do kolejnej fazy rozgrywek MMP w Futsalu https://www.facebook.com/dremanfutsal ,
7. niestety przegrana Skalnika https://www2.laczynaspilka.pl/.../lks-skalnik-gracze,oks... .

To telegraficzny skrót wydarzeń sportowych minionego weekendu, które odbyły się z udziałem naszych sportowców. Więcej informacji o wydarzeniach znajdziecie klikając w linki. 

Administrator Marcin Janik.