Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Aktywny sierpień z OSiR-em

 

Miesiąc sierpień to nie tylko projekt „Sportowe Wakacje” który trwa, my mamy dla Was jeszcze dwie, a nawet trzy propozycje aktywnej formy wypoczynku.
Pierwsza z nich rozpocznie się już niebawem 22 sierpnia o godz. 10.00, zapraszamy Was na Rajd Rowerowy „Rowerem przez Bory Niemodlińskie”, start i meta imprezy  przy basenie ul. Daszyńskiego 8. Rajd  to wspólny przejazd, spacerowym tempem drogami leśnymi wiodącymi przez Bory Niemodlińskie, trasa liczy 18.8 km, na trasie można zobaczyć wiele ciekawych miejsc historycznych, zaobserwować bogatą faunę, florę i wiele pomników przyrody. Wiek uczestników Rajdu nie ma znaczenia, ponieważ tempo przejazdu dostosujemy do wszystkich uczestników, tych starszych i młodszych. .  Po przybyciu na miejsce startu i zarazem mety, na uczestników Rajdu czeka ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie i oddanie dokumentów w dowolny sposób do organizatora Rajdu Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie w terminie do dnia 18 sierpnia 2021 roku.

Druga propozycja to Marsz Nordick Walking „Piechotą przez Bory Niemodlińskie”, impreza odbędzie się 29 sierpnia 2012 roku o godzinie 11.00, start i meta przy basenie ul. Daszyńskiego 8. Marsz podobnie jak i Rajd dedykowany jest dla Wszystkich chętnych, bez ograniczeń wiekowych, trasa to pętla około 4 km, która wiedzie przez  ścieżki i szlaki w okolicach basenu. Marsz poprowadzi instruktor Nordick Walking. Na trasie Marszu można zobaczyć wiele ciekawych miejsc historycznych i zbytkowych, zaobserwować bogatą faunę, florę i wiele pomników przyrody. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie, dokumentów i oddanie w dowolny sposób do organizatora Marszu  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie w terminie do dnia 25 sierpnia 2021 roku.  Po przybyciu na miejsce startu i zarazem mety, na uczestników Marszu, czeka ognisko i wspólne pieczenie kiełbasek.

29 sierpnia o godzinie 13.00. ostatnim akcentem lata  będzie „Rodzinny Festyn Zakończenie Lata” miejscem spotkania  będzie oczywiście nasz basen przy Daszyńskiego 8. Na uczestników czeka wiele atrakcji, konkursów, zawodów, występów, prezentacji i pokazów,  zadbamy również o odpowiednią oprawę muzyczną i zaplecze gastronomiczne. Festyn oczywiście bez ograniczeń wiekowych. Więcej szczegółów Festynu i szczegółowy program  już wkrótce.

Zapraszamy, przypominamy o naszych zapisach do Rajdu i Marszu, dokumenty do pobrania poniżej.

Rajd Rowerem (2).jpeg

Dokumenty do pobrania Rajd: 

mapa rajdu mapa nadleśnictwo.jpeg

Trasa Rajdu  https://www.relive.cc/view/vxOQrwwym26

 

Nordic Walking (1).jpeg

Dokumenty do pobrania Marsz:

 

Administrator Marcin Janik. 

 


Data publikacji: 06-08-2021 13:12
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 17-08-2021 10:46
Modyfikował: Marcin Janik