Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Terminarz NLF 2021

DSC_1043.jpeg

Terminarz Niemodlińskiej Ligi Futsalu 2020/2021

Kolejka 1

Data   

01.12.2020      18:00  Young Boys Tułowice - KGKS Krasna Góra 7:1 (1:2)

01.12.2020      18:50  KS  UNIA TUŁOWICE  - Huragan Grabin 6:0 (2:0)

01.12.2020      19:40  Team Opole  – Desperados przełożony

01.12.2020      20:30  ANJ Ząbkowski Niemodlin - Albatros Niemodlin 9:6 (3:6)

01.12.2020      21:20  Drużyna Bez Nazwy - Na Topie Niemodlin 4:3 (2:1) 

Kolejka 2

Data   

08.12.2020      18:00  KS  UNIA TUŁOWICE – Desperados 9:2 (6:1)

08.12.2020      18:50  Na Topie Niemodlin - Huragan Grabin9:5 (6:2)

08.12.2020      19:40  Team Opole  - Albatros Niemodlin 2:1(0:1)

08.12.2020      20:30  Young Boys Tułowice - ANJ Ząbkowski Niemodlin 1:8 (0:3)

08.12.2020      21:20  Drużyna Bez Nazwy - KGKS Krasna Góra 5:10 (1:4)

Kolejka 3

Data   

12.12.2020      15:00  Huragan Grabin          - KGKS Krasna Góra  ……….:……….

12.12.2020      15:50  Young Boys Tułowice - Albatros Niemodlin ……….:……….

12.12.2020      16:40  Drużyna Bez Nazwy - ANJ Ząbkowski Niemodlin ……….:……….

12.12.2020      17:30  KS  UNIA TUŁOWICE - Team Opole    ……….:……….

12.12.2020      18:20  Na Topie Niemodlin – Desperados ……….:……….

Kolejka 4

Data   

15.12.2020      18:00  KGKS Krasna Góra – Desperados 3:4 (1:1)

15.12.2020      18:50  KS  UNIA TUŁOWICE - Albatros Niemodlin 5:3 (2:2)

15.12.2020      19:40  Na Topie Niemodlin - Team Opole  2:2 (1:1)

15.12.2020      20:30  Huragan Grabin - ANJ Ząbkowski Niemodlin 4:9 (2:4)

15.12.2020      21:20  Drużyna Bez Nazwy - Young Boys Tułowice5:6 (1:1)

 

Kolejka 5

Data   

19.12.2020      15:00  KGKS Krasna Góra - Team Opole  1:13 (1:6)

19.12.2020      15:50  Huragan Grabin          - Young Boys Tułowice 4:4 (2:3)

19.12.2020      16:40  Na Topie Niemodlin - KS  UNIA TUŁOWICE 2:4 (2:2)

19.12.2020      17:30  Desperados - ANJ Ząbkowski Niemodlin 1:11 (1:2)

19.12.2020      18:20  Drużyna Bez Nazwy -- Albatros Niemodlin 2:14 (0:7)

Kolejka 6

Data   

22.12.2020      18:00  Na Topie Niemodlin - Albatros Niemodlin 11:7 (6:3)

22.12.2020      18:50  Desperados - Young Boys Tułowice2:7 (0:4)

22.12.2020      19:40  ANJ Ząbkowski Niemodlin - Team Opole  1:7 (1:3)

22.12.2020      20:30  KGKS Krasna Góra - KS  UNIA TUŁOWICE 3:12 (2:6)

22.12.2020      21:20  Huragan Grabin - Drużyna Bez Nazwy …2:14 (3:3)

Kolejka 7

Data   

29.12.2020      18:00  Huragan Grabin          - Albatros Niemodlin ……….:……….

29.12.2020      18:50  KGKS Krasna Góra - Na Topie Niemodlin ……….:……….

29.12.2020      19:40  ANJ Ząbkowski Niemodlin - KS  UNIA TUŁOWICE ……….:……….

29.12.2020      20:30  Team Opole  - Young Boys Tułowice ……….:……….

29.12.2020      21:20  Desperados - Drużyna Bez Nazwy  ……….:……….

Kolejka 8

Data   

02.01.2021      15:00  KGKS Krasna Góra- Albatros Niemodlin ……….:……….

02.01.2021      15:50  Desperados - Huragan Grabin ……….:……….

02.01.2021      16:40  ANJ Ząbkowski Niemodlin - Na Topie Niemodlin ……….:……….

02.01.2021      17:30  Young Boys Tułowice - KS  UNIA TUŁOWICE ……….:……….

02.01.2021      18:20  Team Opole  - Drużyna Bez Nazwy ……….:……….

Kolejka 9

Data   

05.01.2021      18:00  Team Opole  - Huragan Grabin ……….:……….

05.01.2021      18:50  ANJ Ząbkowski Niemodlin - KGKS Krasna Góra ……….:……….

05.01.2021      19:40  Young Boys Tułowice - Na Topie Niemodlin ……….:……….

05.01.2021      20:30  Desperados - Albatros Niemodlin ……….:……….

05.01.2021      21:20  KS UNIA TUŁOWICE - Drużyna Bez Nazwy ……….:……….

Kolejka 10

Data   

09.01.2021      15:00  KGKS Krasna Góra - Young Boys Tułowice ……….:……….

09.01.2021      15:50  Huragan Grabin - KS  UNIA TUŁOWICE……….:……….

09.01.2021      16:40  Desperados - Team Opole  ……….:……….

09.01.2021      17:30  Albatros Niemodlin - ANJ Ząbkowski Niemodlin ……….:……….

09.01.2021      18:20  Na Topie Niemodlin - Drużyna Bez Nazwy ……….:……….

Kolejka 11

Data   

12.01.2021      18:00  ANJ Ząbkowski Niemodlin - Young Boys Tułowice ……….:……….

12.01.2021      18:50  Huragan Grabin          - Na Topie Niemodlin ……….:……….

12.01.2021      19:40  Albatros Niemodlin - Team Opole  ……….:……….

12.01.2021      20:30  Desperados -KS  UNIA TUŁOWICE ……….:……….

12.01.2021      21:20  KGKS Krasna Góra - Drużyna Bez Nazwy ……….:……….

Kolejka 12

Data   

16.01.2021      15:00  Albatros Niemodlin - Young Boys Tułowice ……….:……….

16.01.2021      15:50  KGKS Krasna Góra - Huragan Grabin ……….:……….

16.01.2021      16:00  Team Opole  - KS  UNIA TUŁOWICE ……….:……….

16.01.2021      17:30  Desperados - Na Topie Niemodlin ……….:……….

16.01.2021      18:20  ANJ Ząbkowski Niemodlin - Drużyna Bez Nazwy ……….:……….

Kolejka 13

Data   

19.01.2021      18:00  ANJ Ząbkowski Niemodlin - Huragan Grabin ……….:……….

19.01.2021      18:50  Desperados - KGKS Krasna Góra ……….:……….

19.01.2021      19:40  Team Opole  - Na Topie Niemodlin ……….:……….

19.01.2021      20:30  Albatros Niemodlin - KS  UNIA TUŁOWICE ……….:……….

19.01.2021      21:20  Young Boys Tułowice - Drużyna Bez Nazwy ……….:……….

 

 

Kolejka 14

Data   

23.01.2021      15:00  Young Boys Tułowice - Huragan Grabin ……….:……….

23.01.2021      15:50  ANJ Ząbkowski Niemodlin – Desperados ……….:……….

23.01.2021      16:40  KS  UNIA TUŁOWICE - Na Topie Niemodlin ……….:……….

23.01.2021      17:30  Team Opole  - KGKS Krasna Góra ……….:……….

23.01.2021      18:20  Albatros Niemodlin - Drużyna Bez Nazwy ……….:……….

Kolejka 15

Data   

26.01.2021      18:00  Young Boys Tułowice – Desperados ……….:……….

26.01.2021      18:50  KS  UNIA TUŁOWICE - KGKS Krasna Góra ……….:……….

26.01.2021      19:40  Team Opole  - ANJ Ząbkowski Niemodlin ……….:……….

26.01.2021      20:30  Albatros Niemodlin - Na Topie Niemodlin ……….:……….

26.01.2021      21:20  Drużyna Bez Nazwy - Huragan Grabin ……….:……….

Kolejka 16

Data   

02.02.2021      18:00  Albatros Niemodlin - Huragan Grabin ……….:……….

02.02.2021      18:50  Na Topie Niemodlin - KGKS Krasna Góra ……….:……….

02.02.2021      19:40  KS  UNIA TUŁOWICE - ANJ Ząbkowski Niemodlin ……….:……….

02.02.2021      20:30  Young Boys Tułowice - Team Opole  ……….:……….

02.02.2021      21:20  Drużyna Bez Nazwy – Desperados ……….:……….

Kolejka 17

Data   

09.02.2021      18:00  KS  UNIA TUŁOWICE - Young Boys Tułowice ……….:……….

09.02.2021      18:50  Huragan Grabin          - Desperados ……….:……….

09.02.2021      19:40  Na Topie Niemodlin - ANJ Ząbkowski Niemodlin ……….:……….

09.02.2021      20:30  Albatros Niemodlin - KGKS Krasna Góra ……….:……….

09.02.2021      21:20  Drużyna Bez Nazwy - Team Opole  ……….:……….

Kolejka 18

Data   

16.02.2021      18:00  Young Boys Tułowice - Na Topie Niemodlin ……….:……….

16.02.2021      18:50  KGKS Krasna Góra - ANJ Ząbkowski Niemodlin ……….:……….

16.02.2021      19:40  Huragan Grabin - Team Opole  ……….:……….

16.02.2021      20:30  Albatros Niemodlin – Desperados ……….:……….

16.02.2021      21:20  Drużyna Bez Nazwy - KS  UNIA TUŁOWICE ……….:……….

Do pobrania DOCXTerminarz Niemodlińskiej Ligi Futsalu 2021.docx

Administrator Marcin Janik.