Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wracamy do zajęć i treningów

baner osir.jpeg

Informacja i zalecenia dla Najemców i Trenerów korzystających z hali  Ośrodka Sportu i Rekreacji w Niemodlinie przy ul. Reymonta 11 i Boiska Orlik przy ul. Reymonta 9 w związku z panującą sytuacją pandemiczną Covid 19.

 1. OSiR Niemodlin udostępnienia obiekt i weryfikuje  liczbę osób korzystających z obiektu,
 2. OSiR Niemodlin udostępnienia obiekt bez możliwość korzystania z szatni i węzła sanitarnego, do dyspozycji ćwiczących będzie udostępniona toaleta.
 3. OSiR Niemodlin udostępnienia obiekt,  zapewnia osobom korzystającym z obiektu środki do dezynfekcji rąk, za prawidłową dezynfekcję rąk odpowiedzialny jest trener grupy.
 4. Osoby korzystające z obiektu lub sprzętu są obowiązane do dezynfekcji rąk wchodząc i opuszczając obiekt,  zalecane jest zachowywanie dystansu społecznego.
 5. OSiR Niemodlin udostępnienia obiekt zapewnia i ogranicza kontakt między grupami korzystających.
 6. Trener lub Najemca ustala miejsce zbiórki zawodników przed halą lub Boiskiem Orlik na parkingu 5/10 minut przed treningiem, a po treningu odprowadza swoją grupę w to samo miejsce.
 7. Trener lub Najemca obiektu zobowiązany jest do pomiaru temperatury uczestników treningu.
 8. Trener lub Najemca i uczestnicy zajęć zobowiązani są do przestrzegania zaleceń w związku z Covid 19 i ogólnego regulaminu obiektu.
 9. Trener lub Najemca wnoszący na teren obiektu  swój sprzęt sportowy lub innego rodzaju sprzęty, zobowiązany jest do ich dezynfekcji,  przed wniesieniem go do hali  OSiR w Niemodlinie.
 10. Trener lub Najemca zobowiązany jest do punktualnego wejścia (zgodnie z podpisaną umową) i bezpiecznego i punktualnego opuszczenia obiektu wyjściem uzgodnionym i wskazanym  z pracownikiem.
 11. Każda grupa wchodząca na teren obiektu powinna posiadać swój regulamin zajęć, a uczestnik treningu podpisane stosowne oświadczenia o stanie zdrowia.
 12. Do hali wchodzimy bezpośrednio wejściem od strony parkingu i tą drogą opuszczamy obiekt.

Uwaga bardzo ważne zabrania się wstępu na obiekt osobą które:

 1. W przeciągu ostatnich 10 dni miały kontakt z osobą chorą na Covid 19.
 2. Mają podwyższoną temperaturę ciała.
 3. W danej chwili mają objawy chorobowe takie jak: kaszel, katar, podwyższoną temperaturę, duszności bule mięśni, przemęczenie organizmu. 

  Administrator Marcin Janik. 

Data publikacji: 02-11-2020 11:01
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 02-11-2020 11:20
Modyfikował: Marcin Janik