Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki pierwszego turnieju

ts5.jpeg

W niedzielę 26 stycznia rozegrano pierwszy z dziesięciu zaplanowanych turniejów tenisa stołowego amatorów o puchar Burmistrz Niemodlin, jest to jedenasty sezon tych rozgrywek, które cieszą się wielkim zainteresowaniem zawodników. Ale zanim rozpoczęto nowy jedenasty sezon, Burmistrz Niemodlina Pani Dorota Koncewicz osobiście pogratulowała i wręczała nagrody najlepszym zawodnikom poprzedniego cyklu rozgrywek, a na dowód tego zapraszamy do obejrzenia kilku fotek z tej ceremonii. 

 

 

W pierwszym turnieju sezonu 2020 najlepszym zawodnikiem został Adam Linek z Krapkowic, drugie miejsce zajął Niemodlinianin Marcin Kolman, trzecie Tomasz Złotkowski ze Strzelec Opolskich, słowa uznania i gratulacje należą się również pozostałym zawodnikom którzy w licznie stawili się na zawody, co przedstawia poniższy komunikat.  

Komunikat nr 1.

 z I Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

za rok 2020.

W dniu 26.01.2020r. w Niemodlinie rozegrano I Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2020 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”.  Wyniki turnieju:

1.

Linek Adam

Krapkowice

80

pkt.

2.

Kolman Marcin

Niemodlin

70

pkt.

3.

Złotkowski Tomasz

Strzelce Opolskie

60

pkt.

4.

Sawicki Grzegorz

Głubczyce

55

pkt.

5.

Wala Krzysztof

Stary Las

50

pkt.

6.

Wodniak Michał

Krapkowice

49

pkt.

7.

Szczepanek Karol

Stradunia

48

pkt.

8.

Skorodzień Tadeusz

Bodzanów

47

pkt.

9.

Lepich Marcin

Gogolin

46

pkt.

10.

Rogoziński Szymon

Nysa

45

pkt.

11.

Piasecki Marek

Opole

44

pkt.

12.

Szczepanek Jan

Stradunia

43

pkt.

13.

Kotylak Paweł

Nysa

42

pkt.

14.

Majer Marcin

Opole

41

pkt.

15.

Polok Andrzej

Krośnica

40

pkt.

16.

Patrzałek Mateusz

Skarbimierz-Osiedle

39

pkt.

17.

Bagiński Michał

Wierzbie

38

pkt.

18.

Strzeja Andrzej

Strzelce Opolskie

37

pkt.

19.

Izydorczyk Jan

Opole

36

pkt.

20.

Maczurek Robert

Przywory

35

pkt.

21.

Niedżwiecka Dominika

Strzelce Opolskie

34

pkt.

22.

Szczepanek Błażej

Stradunia

33

pkt.

23.

Salata Jacek

Niemodlin

32

pkt.

24.

Micuń Edward

Niemodlin

31

pkt.

25.

Mikoś Zuzanna

Brynica

30

pkt.

26.

Kurowski Mariusz

Nysa

29

pkt.

27.

Wodniak Ireneusz

Krapkowice

28

pkt.

28.

Poloczek Piotr

Opole

27

pkt.

29.

Adaszyński Mateusz

Niemodlin

26

pkt.

30.

Goliszewski Kamil

Lipno

25

pkt.

31.

Walicki Damian

Górażdże

24

pkt.

32.

Szandarowski Michał

Nysa

22

pkt.

33.

Piasecki Piotr

Opole

21

pkt.

34.

Adamus Kacper

Opole

20

pkt.

35.

Wicher Robert

Żywocice

19

pkt.

36.

Gruszka Zbigniew

Grodziec

18

pkt.

37.

Gumuliński Paweł

Opole

17

pkt.

38.

Nossol Józef

Walce

16

pkt.

39.

Krawczyk Andrzej

Niemodlin

15

pkt.

40.

Strączek Krzysztof

Niemodlin

14

pkt.

41.

Kurowski Jakub

Nysa

13

pkt.

42.

Fościak Wiesław

Nysa

12

pkt.

43.

Wicher Patryk

Żywocice

11

pkt.

44.

Atamańczuk Ryszard

 

10

pkt.

45.

Bolechowski Tomasz

Brzeg

9

pkt.

46.

Lepich Dawid

Gogolin

8

pkt.

47.

Romanowska Magdalena

Niemodlin

7

pkt.

48.

Gurgul Janusz

Górażdże

6

pkt.

49.

Szymczak Adam

Górażdże

5

pkt.

50.

Lasman Karolina

Niemodlin

4

pkt.

51.

Krzyżanowski Wojciech

Pokój

3

pkt.

52.

Kubiczek Krzysztof

Opole

2

pkt.

53.

Siekiera Dawid

Żywocice

1

pkt.

54.

Kołtun Szymon

Niemodlin

1

pkt.

55.

Krawczyk Leon

Niemodlin

1

pkt.

56.

Adaszyński Sławomir

Niemodlin

1

pkt.

57.

Romanowska Aleksandra

Niemodlin

1

pkt.

58.

Perzyna Amelia

Niemodlin

1

pkt.

59.

Lasman Szymon

Niemodlin

1

pkt.

 

Drugi turniej zostanie rozegrany w dniu 16.02.2020r. w hali sportowej MOSiR w   Niemodlinie                                                                                                                                                     przy ul. Reymonta o godz. 9.00

 
 
 

Sędzia

   
         
 

Zdzisław Grobelski