Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Grudzień przepełniony imprezami

gredar.jpeg

 

Na bogato zapowiada się kalendarz grudniowych imprez sportowych w naszym mieście, futsal, koszykówka, siatkówka,  tenis stołowy, unihokej  i inne dyscypliny na które już dziś zapraszamy Państwa do naszej hali. Dzieci, młodzież i dorośli nie będą się nudzić, koniec roku to jak zwykle imprezy mikołajkowei świąteczne, amatorów i zawodowców, dorosłych i dzieci.
Zapraszamy do nas, na wszystkie imprezy  wstęp jest wolny.

1 grudzień niedziela

godz. 9.00 100 Turniej Tenisa Stołowego Amatorów pod Patronatem Burmistrz Niemodlina Pani Doroty Koncewicz , czyli ostatnia runda tych zawodów w 2019.

Poniedziałek 2 grudzień

godz. 20.00 mecz 1 Polskiej Ligi Futsalu
Profi Sport Wrocław – Gredar Brzeg,

Wtorek 3 grudzień

godz. 16.00 mecz koszykówki Śląskiej Ligi Koszykówki

U14 - UKS Jedynka Niemodlin : STELA Cieszyn

godz. 18.00 3 kolejka Niemodlińskiej Ligi Futsalu program kolejki:

9.        Huragan : Moja Ulubiona Drużyna                  2019-12-03 18:00

10.      Oldboje : Czarni Niemodlin                                2019-12-03 19:00

11.      Diwa Personalservice : KGKS Krasna Góra     2019-12-03 20:00

12.      ANJ Ząbkowski : FC Tuło                         2019-12-03 21:00

Środa 4 grudzień godz. 10.00

Finał Wojewódzki w  unihokeju dziewczyn z udziałem SP 1 Niemodlin

Czwartek  5 grudzień

godz. 10.00 Półfinał Wojewódzki w koszykówce 3x3 chłopców z udziałem uczniów SP 1  Niemodlin

godz. 15.00 Mikołajkowy turniej siatkówki dziewczyn.

godz. 18.00 Turniej Eliminacyjny Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu OZPN,

Piątek 6 grudzień

godz. 9.00 Mikołajkowy Turniej Tenisa Stołowego dzieci

godz. 18.00 Turniej Eliminacyjny Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu OZPN z udziałem ANJ Ząbkowski Niemodlin,

Sobota 7 grudzień

godz. 9.00 Mikołajkowe turnieje  i mecze koszykówki
U13 - UKS Jedynka Niemodlin : MKS Otmuchów

Turniej U12 -
UKS Jedynka Niemodlin : UKS MOSM Bytom I

12:15 - U12 - UKS MOSM Bytom I : MKKS Rybnik II

13:30 - U12 - UKS Jedynka Niemodlin : MKKS Rybnik II

godz. 15.00

4 kolejka Niemodlińskiej Ligi Futsalu program kolejki:

  1. ANJ Ząbkowski : Czarni Niemodlin                   2019-12-07 15:00
  2. Moja Ulubiona Drużyna : KGKS Krasna Góra            2019-12-07 16:00
  3. Huragan : FC Tuło                                     2019-12-07 17:00
  4. Diwa Personalservice : Oldboje                        2019-12-07 18:00

 

10 grudzień wtorek
 

  •  

2. Huragan : ANJ Ząbkowski2019-12-10 19:00

3. Diwa Personalservice : Czarni Niemodlin 2019-12-10 20:00

4. KGKS Krasna Góra : FC Tuło2019-1 2-10 21:00

 

11 grudzień środa

Godz. 19.00 Mecz Finału Pucharu Polski w Futsalu na szczeblu OZPN

14 grudzień sobota

Godz. 12.30 Mecz koszykówki

U13 - UKS Jedynka Niemodlin : KS Start Meble Dobrodzień

Godz. 14.00 6 Kolejka NLF program kolejki:

  1. KGKS Krasna Góra : ANJ Ząbkowski                 2019-12-14 14:00
  2. Moja Ulubiona Drużyna : Diwa Personalservice      2019-12-14 15:00
  3. FC Tuło : Oldboje                                      2019-12-14 16:00           
  4. Huragan : Czarni Niemodlin                               2019-12-14 17:00

16 grudzień poniedziałek

Godz. 10.00 Szkolne zawody tenisa stołowego

 

17 grudzień wtorek

godz.10.00 Finał Powiatu „Gry i zabawy”

Godz. 16.00 Mecz koszykówki

U14 - UKS Jedynka Niemodlin: MOSM Tychy

Godz. 18.00 7 kolejka NLF program kolejki:

  1. KGKS Krasna Góra : Huragan                             2019-12-17 18:00
  2. Oldboje : ANJ Ząbkowski                         2019-12-17 19:00
  3. FC Tuło : Diwa Personalservice                         2019-12-17 20:00
  4. Moja Ulubiona Drużyna : Czarni Niemodlin 2019-12-17 21:00

 

21 grudzień sobota

12.00 Turniej piłki nożnej UKS Jedynka Niemodlin

Administrator Marcin Janik.