Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Uwaga Ważna informacja !!!

OSIR Niemodlin.jpeg

W związku z Decyzją nr 144/HK/2019 Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Opolu ul. Krakowska 51 (PPIS) informujemy, że z dniem 2 sierpnia 2019 roku obowiązuje zakaz kąpieli na Basenie w Niemodlinie przy ul. Daszyńskiego. Zakaz obowiązuje do odwołania.

Przepraszamy.

Informacja dodatkowa:
w jednej z niecek basenu a dokładnie w jej środkowej części woda jest zanieczyszczona bakterią Pseudomonas aeruginosa więc w dniu dzisiejszym podjęliśmy następujące działania:

1. W chwili obecnej podjęliśmy zdecydowane działania naprawcze w celu wyeliminowania z wody basenowej bakterii Pseudomonas aeruginosa zgodnie z zaleceniami PPIS.

2. Przeprowadzimy proces dezynfekcji wody.

3. Następnie przeprowadzimy ponowne badania wody w możliwie najkrótszym czasie.

4. Poformujemy Państwa o wynikach badania wody.

 

Jednocześnie bardzo prosimy osoby korzystające z basenu, o zachowanie podstawowych zasad higieny osobistej. Korzystanie z toalet i przebieralni znajdujących się na terenie basenu. Rodziców małych dzieci zachęcamy do zakładania specjalnych pieluch zalecanych do korzystania podczas kąpieli.

Prosimy również przekazywać wszystkie informacje o niepokojących lub nieodpowiednich zachowaniach innych osób kąpiących się lub korzystających z basenu.

Informację należy przekazać grupie ratowników pracujących na terenie obiektu.

W załączeniu decyzja Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego w Opolu.

dec sanepid 1.jpegdec sanepid 2.jpeg

Administrator Marcin Janik. 


Data publikacji: 02-08-2019 13:16
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 02-08-2019 13:29
Modyfikował: Marcin Janik