Linki
×

Wyszukaj w serwisie

XVIII Mały Bieg Skalnika

images.jpeg

W sobotę 17 listopada 129  zawodników i zawodniczek stanęło na starcie XVIII Małego Biegu  Skalnika. Organizatorem biegu byli PSP w Graczach i PG w Graczach oraz KSS Bazalt Gracze, a patronat nad imprezą objął  Burmistrza Niemodlina Pan Mirosław Stankiewicz. Zawodnicy osobno dziewczynki i osobno chłopcy podzieleni zostali na sześć  kategorii wiekowych, każdy uczestnik startujący w zawodach otrzymał poczęstunek i upominek, a zawodnicy z miejsc od 1 do 3 nagrody rzeczowe ufundowane przez Burmistrza Niemodlina.

Oto klasyfikacja zwycięzców kategorii:

  XVIII MAŁY BARBÓRKOWY BIEG SKALNIKA GRACZE  17 LISTOPADA 2012R.

I kategoria wiekowa klasy I, II szkoły podstawowej – dziewczęta:

1 miejsce – Zuzanna Zając Szkoła Podstawowa w Rogach

2 miejsce – Ewelina Połowniak Szkoła Podstawowa w Rogach

3 miejsce – Nikola Wołowiec Szkoła Podstawowa w Graczach

I kategoria wiekowa klasy I, II szkoły podstawowej – chłopcy:

1 miejsce – Piotr Duda  Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

2 miejsce – Mateusz Kownacki  Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

3 miejsce – Kacper Czubak  Szkoła Podstawowa w Graczach

II kategoria wiekowa klasy III, IV szkoły podstawowej – dziewczęta:

1 miejsce –  Barbara Romanowsza Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

2 miejsce – Marta Zabłocka Szkoła Podstawowa nr 2 w Niemodlinie

3 miejsce – Marta Bernacka Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

II kategoria wiekowa klasy III, IV szkoły podstawowej – chłopcy:

1 miejsce –Dominik Rusnak  Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

2 miejsce – Dominik Mucha  Szkoła Podstawowa nr 2 w Niemodlinie

3 miejsce – Kamil Kasperski  Szkoła Podstawowa w Graczach

III kategoria wiekowa klasy V, VI szkoły podstawowej – dziewczęta:

1 miejsce –  Laura Milińska Szkoła Podstawowa nr 2 w Niemodlinie

2 miejsce – Patrycja Martynus Szkoła Podstawowa nr 1 w Niemodlinie

3 miejsce – Karolina Kamoń Szkoła Podstawowa w Graczach

III kategoria wiekowa klasy V, VI szkoły podstawowej – chłopcy:

1 miejsce –  Kacper Żołędziowski Szkoła Podstawowa w Graczach

2 miejsce – Maciej Nowak  Szkoła Podstawowa w Rogach

3 miejsce – Witold Majewicz Szkoła Podstawowa w Rogach

 

IV kategoria wiekowa klasy I, II, III gimnazjum – dziewczęta:

1 miejsce –  Joanna Budzałek Publiczne Gimnazjum w Graczach

2 miejsce – Joanna Cyndal Publiczne Gimnazjum w Graczach

3 miejsce – Iwona Sikorska Zespół Szkół w Niemodlinie

IV kategoria wiekowa klasy I, II, III gimnazjum – chłopcy:

1 miejsce –  Przemysław Zabłocki Zespół Szkół w Niemodlinie

2 miejsce – Krzysztof Napieracz Publiczne Gimnazjum w Graczach

3 miejsce – Szymon Gut Publiczne Gimnazjum w Graczach

 

E.W. Nicpoń

Gratulujemy organizatorom wzorowej organizacji imprezy.