Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Komunikat 4

herb gminy.jpeg

Komunikat nr 4.

 z IV Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

za rok 2019

W dniu 28.04.2019r. w Niemodlinie rozegrano IV Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2019 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”.  Wyniki turnieju:

1.

Kolman Marcin

Niemodlin

80

pkt.

2.

Wala Krzysztof

Stary Las

70

pkt.

3.

Strzeja Andrzej

Strzelce Opolskie

60

pkt.

4.

Bega Krystian

Zdzieszowice

55

pkt.

5.

Salata Jacek

Niemodlin

50

pkt.

6.

Czernous Janusz

Strzelce Opolskie

49

pkt.

7.

Kędra Damian

Brzeg

48

pkt.

8.

Kurowski Mariusz

Nysa

47

pkt.

9.

Machoń Radosław

Opole

46

pkt.

10.

Skorodzień Tadeusz

Bodzanów

45

pkt.

11.

Lepich Marcin

Gogolin

44

pkt.

12.

Wicher Robert

Żywocice

43

pkt.

13.

Gumuliński Piotr

Opole

42

pkt.

14.

Wateha Robert

Brzeg

41

pkt.

15.

Nalepa Dariusz

Nysa

40

pkt.

16.

Złotkowski Tomasz

Strzelce Opolskie

39

pkt.

17.

Piasecki Marek

Opole

38

pkt.

18.

Gruszka Zbigniew

Gtodziec

37

pkt.

19.

Szandarowski Michał

Nysa

36

pkt.

20.

Rogoziński Szymon

Nysa

35

pkt.

21.

Wodniak Ireneusz

Krapkowice

34

pkt.

22.

Szymczak Adam

Górażdże

33

pkt.

23.

Strączek Krzysztof

Niemodlin

32

pkt.

24.

Bohatczuk Marcin

Niemodlin

31

pkt.

25.

Mikoś Zuzanna

Brynica

30

pkt.

26.

Patrzałek Mateusz

Skarbimierz Osiedle

29

pkt.

27.

Krzyżanowski Wojciech

Pokój

28

pkt.

28.

Madziała Kacper

Głubczyce

27

pkt.

29.

Fościak Wiesław

Nysa

26

pkt.

30.

Romanowski Paweł

Niemodlin

25

pkt.

31.

Lasman Karolina

Niemodlin

24

pkt.

32.

Wicher Patryk

Żywocice

23

pkt.

33.

Mikoś Mikołaj

Brynica

22

pkt.

34.

Szandarowski Piotr

Nysa

21

pkt.

35.

Paluszkiewicz Jakub

Niemodlin

20

pkt.

36.

Romanowska Magdalena

Niemodlin

19

pkt.

37.

Helbin Lesław

Nysa

18

pkt.

38.

Lepich Dawid

Gogolin

17

pkt.

39.

Goliszewski Kamil

Lipno

16

pkt.

40.

Perzyna Amelia

Niemodlin

15

pkt.

41.

Walicki Damian

Górażdże

14

pkt.

42.

Gargul Janusz

Górażdże

13

pkt.

43.

Pacan Małgorzata

Nysa

12

pkt.

44.

Romanowska Aleksandra

Niemodlin

11

pkt.

45.

Kotylak Paweł

Głuchołazy

10

pkt.

 

 

Po czterech turniejach:

 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

1.

Salata Jacek

70

70

45

50

 

 

 

 

 

235

3.

Machoń Radosław

80

46

38

46

 

 

 

 

 

210

2.

Skorodzień Tadeusz

60

49

49

45

 

 

 

 

 

203

4.

Wala Krzysztof

 

31

80

70

 

 

 

 

 

181

5.

Nalepa Dariusz

55

38

44

40

 

 

 

 

 

177

6.

Izydorczyk Jan

50

50

60

 

 

 

 

 

 

160

7.

Gruszka Zbigniew

48

43

29

37

 

 

 

 

 

157

8.

Złotkowski Tomasz

 

47

65

39

 

 

 

 

 

151

11.

Strzeja Andrzej

 

48

40

60

 

 

 

 

 

148

9.

Piasecki Marek

 

60

48

38

 

 

 

 

 

146

10.

Patrzałek Mateusz

47

37

32

29

 

 

 

 

 

145

12.

Gumuliński Piotr

 

55

47

42

 

 

 

 

 

144

13.

Fościak Wiesław

42

41

34

26

 

 

 

 

 

143

14.

Kurowski Mariusz

46

 

41

47

 

 

 

 

 

134

15.

Kolman Marcin

 

 

46

80

 

 

 

 

 

126

16.

Wicher Robert

 

45

36

43

 

 

 

 

 

124

17.

Rogoziński Szymon

 

36

50

35

 

 

 

 

 

121

18.

Krzyżanowski Wojciech

44

23

23

28

 

 

 

 

 

118

19.

Wateha Robert

 

44

28

41

 

 

 

 

 

113

20.

Strączek Krzysztof

37

19

14

32

 

 

 

 

 

102

21.

Lepich Marcin

 

26

30

44

 

 

 

 

 

100

22.

Czernous Janusz

 

12

33

49

 

 

 

 

 

94

23.

Bega Krystian

 

 

37

55

 

 

 

 

 

92

24.

Szandarowski Michał

 

22

25

36

 

 

 

 

 

83

25.

Urban Dariusz

38

25

19

 

 

 

 

 

 

82

26-27.

Szczepanek Karol

 

80

 

 

 

 

 

 

 

80

 

Augustynowicz Czesław

46

34

 

 

 

 

 

 

 

80

28.

Wodniak Ireneusz

 

42

 

34

 

 

 

 

 

76

29.

Wicher Patryk

 

35

15

23

 

 

 

 

 

73

30.

Linek Adam

 

 

70

 

 

 

 

 

 

70

31.

Wodniak Michał

 

30

35

 

 

 

 

 

 

65

32.

Poloczek Piotr

44

 

18

 

 

 

 

 

 

62

33-34.

Helbin Lesław

 

 

43

18

 

 

 

 

 

61

 

Bagiński Michał

 

39

22

 

 

 

 

 

 

61

35.

Gargol Tomasz

 

29

31

 

 

 

 

 

 

60

36.

Urban Roman

41

17

 

 

 

 

 

 

 

58

37-39.

Paluszkiewicz Jakub

 

32

 

20

 

 

 

 

 

52

 

Kotylak Paweł

 

 

42

10

 

 

 

 

 

52

 

Adaszyński Mateusz

 

28

24

 

 

 

 

 

 

52

40.

Marchalewicz Wacław

49

 

 

 

 

 

 

 

 

49

41-43.

Kędra Damian

 

 

 

48

 

 

 

 

 

48

 

Szandarowski Piotr

 

27

 

21

 

 

 

 

 

48

 

Janiak Oliower

39

 

9

 

 

 

 

 

 

48

44-45.

Madziała Kacper

 

20

 

27

 

 

 

 

 

47

 

Michno Krzysztof

 

21

26

 

 

 

 

 

 

47

46.

Nossol Józef

 

18

27

 

 

 

 

 

 

45

47.

Romanowski Paweł

 

16

 

25

 

 

 

 

 

41

48-50..

Gargol Amelia

 

24

16

 

 

 

 

 

 

40

 

Baziak Hubert

 

40

 

 

 

 

 

 

 

40

 

Łatak Daniel

40

 

 

 

 

 

 

 

 

40

51.

Adamus Krzysztof

 

 

39

 

 

 

 

 

 

39

52.

Sosnowski Antoni

36

 

 

 

 

 

 

 

 

36

53-54.

Lepich Dawid

 

8

10

17

 

 

 

 

 

35

 

Pisarkiewicz Daniel

35

 

 

 

 

 

 

 

 

35

55-56.

Lasman Karolina

 

10

 

24

 

 

 

 

 

34

 

Szymanowski Karol

34

 

 

 

 

 

 

 

 

34

57-58.

Szymczk Adam

 

 

 

33

 

 

 

 

 

33

 

Orzeł Marek

 

33

 

 

 

 

 

 

 

33

59.

Bohatczuk Marcin

 

 

 

31

 

 

 

 

 

31

60-62.

Mikoś Zuzanna

 

 

 

30

 

 

 

 

 

30

 

Romanowska Magdalena

 

11

 

19

 

 

 

 

 

30

 

Gargol Wiktoria

 

13

17

 

 

 

 

 

 

30

63.

Adaszyński Sławomir

 

15

12

 

 

 

 

 

 

27

64-65.

Mikoś Mikołaj

 

 

 

22

 

 

 

 

 

22

 

Perzyna Amelia

 

7

 

15

 

 

 

 

 

22

66.

Kanarski Tomasz

 

 

21

 

 

 

 

 

 

21

67.

Matros Izabela

 

 

20

 

 

 

 

 

 

20

68.

Lenkiewicz Nikola

 

4

13

 

 

 

 

 

 

17

69.

Goliszewski Kamil

 

 

 

16

 

 

 

 

 

16

70-71.

Walicki Damian

 

 

 

14

 

 

 

 

 

14

 

Kliś Martyna

 

14

 

 

 

 

 

 

 

14

72.

Gargul Janusz

 

 

 

13

 

 

 

 

 

13

73.

Pacan Małgorzata

 

 

 

12

 

 

 

 

 

12

74-75.

Romanowska Aleksandra

 

 

 

11

 

 

 

 

 

11

 

Miśkowicz Tomasz

 

 

11

 

 

 

 

 

 

11

76.

Kołtun Szymon

 

9

 

 

 

 

 

 

 

9

77.

Sołtysiak Adrian

 

 

8

 

 

 

 

 

 

8

78.

Szczepanek Jan

 

6

 

 

 

 

 

 

 

6

79.

Drabik Zpfia

 

5

 

 

 

 

 

 

 

5

80.

Drabik Hanna

 

3

 

 

 

 

 

 

 

3

 

 

 

Piąty turniej zostanie rozegrany w dniu 19.05.2019r. w hali sportowej                                                                                                                                                                               MOSiR w Niemodlinie  przy ul. Reymonta o godz. 9.00

 
 
 

Sędzia

   
         
 

                Zdzisław Grobelski

   
       

 

Administrator Marcin Janik.