Linki
×

Wyszukaj w serwisie

UKS OSiR 1 Niemodlin - GKS Futsal Komprachcice 3:4

SAM_3374.jpegSAM_3401.jpeg

Dobra postawa całego zespołu z lokalnym rywalem, a zarazem II ligowym przeciwnikiem, ale niestety zwycięstwa jeszcze nie  mamy.  Mecz rozegrany w poniedziałkowy wieczór w hali OSiR-u , był szybki emocjonujący, obfitował w wiele sytuacji bramkowych  a zaangażowanie obu ekip było  prawie jak  na ligowych parkietach. Przewaga naszego zespołu i sytuacje bramkowe jakie stworzyliśmy w okresie całego meczu pozawalają na dobre prognozy w przyszłości, na dziś brakuje zgrania i futsalowego ogrania.   

Efekt końcowy już znamy, ale z meczu na mecz widać postępy zespołu trenera Jacka Mazurkiewicza. Na usprawiedliwienie możemy dodać, że zespół szuka optymalnego zestawienia, a trenerowi w każdym meczu brakuje któregoś z kluczowych zawodników. W czwartek o godzinie 20.30, kolejny sprawdzian i  będzie to zarazem próba generalna przed ligą rywalem UKS będzie ponownie zespół Bogstaru Opole zapraszamy.

Skład UKS OSiR 1 Niemodlin

Szymków Mateusz, Babicz Paweł, Szpala Damian, Gola Jakub, Dulski Dawid, Muraszko Kamil, Dec Adrian, Sebastian Wiercimok, Paradowski Paweł, Dec Przemysław, Szylar Przemysław, Płaza Dawid, Tomasik Sylwester,

Pierwszy mecz ligowy w rozegramy w sobotę 17 listopada w  Polkowicach o godzinie 19.00.

 


Data publikacji: 13-11-2012 12:12
Opublikował: Marcin Janik
Data modyfikacji: 13-11-2012 13:17
Modyfikował: Marcin Janik