Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Sezon futsalowy zakończony

DSC_0557.jpeg

ANJ Ząbkowski Niemodlin obronił tytuł

Sezon futsalowy można uznać za zakończony i udany. W rozgrywkach które rozpoczęliśmy w 20 listopada 2018 roku wystartowało 6 drużyn, które rywalizowały o tytuł Mistrza NLF,  walka trwała do ostatniej kolejki, a bezpośrednimi rywalami byli jak co roku ANJ i Oldboje, zwycięsko z tej walki wyszli  ponownie dużo młodsi futsaliści ANJ Ząbkowski, na trzecim miejscu uplasowali się debiutanci ligi Reset Niemodlin. Pozostałe ekipy dzielnie stawiały czoła rozgrywkom i rozkręcali się z meczu na mecz. Mowa tu o niezwykle ambitnych drużynach Arkadii, Orła i Huraganu Grabin. Statystyki ligowe mogą cieszyć, rywalizacja toczyła się w sportowej atmosferze i cieszyła się zainteresowaniem kibiców. Jak zawsze główną nagrodą  były komplet strojów sportowych, nagrodzono również najlepszego strzelca NLF Jakuba Lakwę Reset Niemodlin zdobywcę 30 bramek, najlepszym zawodnikiem wybrano Grzegorza Stencla ANJ Ząbkowski Niemodlin a najlepszym bramkarzem uznano Mateusza Szymków ANJ Ząbkowski Niemodlin, ponadto doceniono również najmłodszego zawodnika ligi Adama Skorupę i „najbardziej doświadczonego” Dariusza Hołyńskiego Oldboje Niemodlin. Nagrody w imieniu Pani Burmistrz wręczał Przewodniczący Ray Miejskiej w Niemodlinie Pan Bartosz Wajman.

Organizatorem rozgrywek NLF2018/2019 był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Niemodlinie patronem rozgrywek Burmistrz Niemodlina Pani Dorota Koncewicz, dziękujemy również Panu Krystianowi Golcowi szefowi  Firmy JAKO Sporty Opole, za nagrody rzeczowe dla wyróżnionych zawodników.

A już dziś zapowiadamy i zapraszamy drużyny na kolejny sezon Niemodlińskiej Ligi Futsalu który rozpoczniemy w listopadzie 2019 roku.

 

 

Administrator Marcin Janik.