Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki turnieju tenisowego

 

Komunikat nr 9.

 z IX Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

za rok 2018.

W dniu 18.11.2018r. w Niemodlinie rozegrano IX Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2018 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”.  Wyniki turnieju:

1.

Szczepanek Karol

Stradunia

80

pkt.

2.

Linek Adam

Krapkowice

70

pkt.

3.

Wala Krzysztof

Stary Las

60

pkt.

4.

Machoń Radosław

Opole

55

pkt.

5.

Rogoziński Szymon

Nysa

50

pkt.

6.

Bega Krystian

Zdzieszowice

49

pkt.

7.

Nalepa Dariusz

Nysa

48

pkt.

8.

Wicher Robert

Żywocice

47

pkt.

9.

Wateha Robert

Brzeg

46

pkt.

10.

Bagiński Michał

Wierzbie

45

pkt.

11.

Lepich Marcin

Gogolin

44

pkt.

12.

Sekyra Andrzej

Opole

43

pkt.

13.

Patrzałek Mateusz

Skarbimierz-Osiedle

42

pkt.

14.

Gruszka Zbigniew

Grodziec

41

pkt.

15.

Wodniak Ireneusz

Krapkowice

40

pkt.

16.

Kurowski Mariusz

Nysa

39

pkt.

17.

Orzeł Marek

Opole

38

pkt.

18.

Gumuliński Piotr

Opole

37

pkt.

19.

Salata Jacek

Niemodlin

36

pkt.

20.

Skorodzień Tadeusz

Bodzanów

35

pkt.

21.

Kędra Damian

Brzeg

34

pkt.

22.

Gargol Tomasz

Charbielin

33

pkt.

23.

Krzyżanowski Wojciech

Pokój

32

pkt.

24.

Walicki Damian

Górażdże

31

pkt.

25.

Marchalewicz Wacław

Miłków

30

pkt.

26.

Szczepanek Jan

Stradunia

29

pkt.

27.

Strączek Krzysztof

Niemodlin

28

pkt.

28.

Kliś Martyna

Niemodlin

27

pkt.

29.

Szczepanek Henryk

Stradunia

26

pkt.

30.

Romanowski Paweł

Niemodlin

25

pkt.

31.

Szandarowski Piotr

Nysa

24

pkt.

32.

Lasman Karolina

Niemodlin

23

pkt.

33.

Szczepanek Błażej

Stradunia

22

pkt.

34.

Szandarowski Michał

Nysa

21

pkt.

35.

Fościak Wiesław

Nysa

20

pkt.

36.

Basowski Piotr

Niemodlin

19

pkt.

37.

Adamus Kacper

Opole

18

pkt.

38.

Romanowska Magdalena

Niemodlin

17

pkt.

39.

Kulig Tomasz

Opole

16

pkt.

40.

Ciesielski Leon

Lubrza

15

pkt.

41.

Nossol Józef

Walce

14

pkt.

42.

Kubiczek Krzysztof

Górażdże

13

pkt.

43.

Paluszkiewicz Jakub

Niemodlin

12

pkt.

44.

Biernacka Amelia

Niemodlin

11

pkt.

45.

Gargol Amelia

Charbielin

10

pkt.

46.

Szołtysiak Adrian

Nysa

9

pkt.

47.

Perzyna Amelia

Niemodlin

8

pkt.

48.

Basowska Hanna

Niemodlin

7

pkt.

49.

Janiak Oliwier

Nysa

6

pkt.

50.

Miśkowiec Kacper

Nysa

5

pkt.

 

 

 

  1. Zasady rozgrywania turnieju finałowego /wyciąg z regulaminu/.
    1. Do turnieju finałowego zalicza się punkty zdobyte w 6 turniejach (3 najsłabsze wyniki odrzuca się).
      1. Zawodnicy rozstawiani są zgodne z miejscem w klasyfikacji.
    2. W turnieju finałowym punkty liczone są podwójnie tj: za 1 miejsce 160 pkt., za 2 miejsce 140, itd.
  2. Nagrody.
    1. Do końcowej klasyfikacji liczona jest suma punktów z 6 turniejów oraz turnieju finałowego.
    2. W przypadku równej ilości punktów o wyższej lokacie decyduje: a)większa ilość punktów po 9 turniejach; b) udział w większej ilości turniejów: c) losowanie
    3. Zawodnicy sklasyfikowani na miejscach 1 – 8 otrzymują pamiątkowe puchary lub statuetki.

 

Klasyfikacja po turniejach rozegranych w 2018r.

 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

Po 6

1.

Wala Krzysztof

 

80

70

 

80

80

80

80

60

530

470

2.

Machoń Radosław

80

70

48

70

 

55

40

70

55

488

400

3.

Bega Krystian

 

60

60

 

47

38

55

50

49

359

321

4.

Salata Jacek

70

 

55

48

42

 

41

55

36

347

311

5.

Gumuliński Piotr

 

 

44

46

55

70

45

48

37

345

308

6.

Nalepa Dariusz

 

48

42

50

49

50

47

 

48

334

292

7.

Skorodzień Tadeusz

50

55

46

37

46

44

44

 

35

357

285

8.

Wicher Robert

 

36

47

49

50

45

21

46

47

341

284

9.

Lepich Marcin

 

50

38

 

48

47

 

47

44

274

274

10.

Kotylak Paweł

60

42

49

60

 

 

 

60

 

271

271

11.

Wateha Robert

46

38

40

45

45

42

34

 

46

336

264

12.

Patrzałek Mateusz

42

37

39

40

44

43

 

36

42

323

250

13.

Gruszka Zbigniew

44

 

36

 

38

40

29

49

41

277

248

14.

Kolman Marcin

 

 

80

80

 

 

38

45

 

243

243

15.

Krzyżanowski Wojciech

49

43

29

44

28

30

27

41

32

323

239

16.

Kurowski Mariusz

 

40

 

 

30

37

49

43

39

238

238

17.

Gargol Tomasz

 

41

35

36

41

36

 

 

33

222

222

18.

Adaszyński Mateusz

45

17

27

34

43

35

28

 

 

229

212

19.

Paluszkiewicz Jakub

38

35

26

43

34

26

32

 

12

246

208

20.

Strączek Krzysztof

40

30

18

29

36

29

 

32

28

242

196

21.

Nossol Józef

 

18

 

30

29

39

39

40

14

209

195

22.

Linek Adam

 

49

 

 

 

 

60

 

70

179

179

23.

Orzeł Marek

55

45

34

 

 

 

 

 

38

172

172

24.

Lasman Karolina

36

26

25

25

33

 

25

 

23

193

170

25.

Strzeja Andrzej

 

44

30

 

60

 

30

 

 

164

164

26.

Bagiński Michał

 

20

19

 

 

 

33

42

45

159

159

27.

Szczepanek Karol

 

 

 

 

 

 

70

 

80

150

150

28.

Walicki Damian

 

34

14

33

35

 

 

 

31

147

147

29.

Kliś Martyna

37

33

19

 

 

 

31

 

27

147

147

30.

Gargol Amelia

 

16

32

27

26

32

 

 

10

143

143

31.

Romanowski Paweł

41

27

24

21

 

 

 

 

25

138

138

32.

Wodniak Ireneusz

 

 

 

 

 

49

42

 

40

131

131

33.

Romanowska Magdalena

39

24

23

 

 

 

23

 

17

126

126

34.

Basowski Piotr

 

25

17

31

 

33

 

 

19

125

125

35.

Jarecka Malwina

 

 

 

47

40

34

 

 

 

121

121

36.

Rogoziński Szymon

 

 

50

 

 

 

20

 

50

120

120

37.

Gargol Wiktoria

 

19

16

23

31

31

 

 

 

120

120

38.

Szymczak Adam

 

29

21

26

39

 

 

 

4

119

119

39.

Borkowski Bartosz

 

47

37

35

 

 

 

 

 

119

119

40.

Kędra Ireneusz

48

 

 

41

 

 

24

 

 

113

113

41.

Gurgul Janusz

 

32

13

32

32

 

 

 

 

109

109

42.

Jarecki Gerard

 

 

 

22

37

48

 

 

 

107

107

43.

Szandarowski Michał

 

39

 

 

 

 

43

 

21

103

103

44.

Złotkowski Tomasz

 

 

45

 

 

 

50

 

 

95

95

45.

Omelan Grzegorz

47

46

 

 

 

 

 

 

 

93

93

46.

Adaszyński Sławomir

43

 

20

28

 

 

 

 

 

91

91

47.

Wodniak Michał

 

 

 

 

 

41

48

 

 

89

89

48.

Baziak Hubert

 

 

 

 

 

 

37

44

 

81

81

49.

Sekyra Andrzej

 

 

 

 

 

 

 

37

43

80

80

50.

Gajewska Wiktoria

35

 

11

 

27

 

 

 

 

73

73

51.

Kędra Damian

 

 

 

 

 

 

36

 

34

70

70

52.

Jarecka Marcelina

 

 

 

 

70

 

 

 

 

70

70

53.

Szczepanek Błażej

 

 

 

 

 

 

46

 

22

68

68

54.

Toborek Wiesław

 

 

 

 

 

60

 

 

 

60

60

55.

Fościak Wiesław

 

 

 

 

 

 

 

38

20

58

58

56.

Jaszkowic Krzysztof

 

 

 

55

 

 

 

 

 

55

55

57.

Adamus Kacper

 

 

 

 

 

 

 

35

18

53

53

58.

Kulig Tomasz

 

 

 

 

 

 

 

33

16

49

49

59.

Szczepanek Jan

 

 

 

 

 

 

18

 

29

47

47

60.

Ciesielski Leon

 

 

 

 

 

 

 

31

15

46

46

61.

Marchewski Wincenty

 

 

 

 

 

46

 

 

 

46

46

62.

Kubiczek Krzysztof

 

31

 

 

 

 

 

 

13

44

44

63.

Szandarowski Piotr

 

 

 

 

 

 

19

 

24

43

43

64.

Omielańczuk Ryszard

 

 

43

 

 

 

 

 

 

43

43

65.

Kurzak Bronisław

 

 

 

42

 

 

 

 

 

42

42

66.

Kanarski Kamil

 

 

41

 

 

 

 

 

 

41

41

67.

Smietana Krzysztof

 

 

 

 

 

 

 

39

 

39

39

68.

Poloczek Piotr

 

 

 

39

 

 

 

 

 

39

39

69.

Gałka Stanisław

 

 

 

38

 

 

 

 

 

38

38

70.

Gawlik Marcel

 

23

15

 

 

 

 

 

 

38

38

71.

Mleczek Kacper

 

 

12

24

 

 

 

 

 

36

36

72.

Kurowski Jakub

 

 

 

 

 

 

35

 

 

35

35

73.

Białecki Wiktor

 

 

 

 

 

 

 

34

 

34

34

74.

Mikoś Mikołaj

 

 

33

 

 

 

 

 

 

33

33

75.

Kołtun Szymon

 

15

 

 

 

 

16

 

 

31

31

76.

Weychert Wojciech

 

 

31

 

 

 

 

 

 

31

31

77.

Marchalewicz Wacław

 

 

 

 

 

 

 

 

30

30

30

78.

Wicher Patryk

 

 

 

 

 

28

 

 

 

28

28

79.

Mikoś Zuzanna

 

 

28

 

 

 

 

 

 

28

28

80.

Kaleta Piotr

 

28

 

 

 

 

 

 

 

28

28

81.

Szanty Marta

 

 

 

 

 

27

 

 

 

27

27

82.

Szczepanek Henryk

 

 

 

 

 

 

 

 

26

26

26

83.

Biernacka Amelia

 

 

 

 

 

 

15

 

11

26

26

84.

Polok Andrzej

 

 

 

 

 

 

26

 

 

26

26

85.

Perzyna Amelia

 

 

 

 

 

 

17

 

8

25

25

86.

Kędra Rafal

 

 

 

 

 

 

22

 

 

22

22

87.

Helbin Lesław

 

 

22

 

 

 

 

 

 

22

22

88.

Izydorczyk Jan

 

22

 

 

 

 

 

 

 

22

22

89.

Augustynowicz Czesław

 

21

 

 

 

 

 

 

 

21

21

90.

Bartkiewicz Zbigniew

 

 

 

20

 

 

 

 

 

20

20

91.

Basowska Hanna

 

 

 

 

 

 

12

 

7

19

19

92.

Mikietyn Krzysztof

18

 

 

 

 

 

 

 

 

18

18

93.

Synowiec Andrzej

16

 

 

 

 

 

 

 

 

16

16

94.

Zborowski Maciej

 

 

15

 

 

 

 

 

 

15

15

95.

Łatak Daniel

 

 

 

 

 

 

14

 

 

14

14

96.

Kowalski Mateusz

 

 

 

 

 

 

13

 

 

13

13

97.

Dussa Robert

11

 

 

 

 

 

 

 

 

11

11

98.

Pacan Małgorzata

 

 

10

 

 

 

 

 

 

10

10

99.

Baron Krzysztof

10

 

 

 

 

 

 

 

 

10

10

100.

Szołtysiak Adrian

 

 

 

 

 

 

 

 

9

9

9

101.

Malec Martyna

 

 

9

 

 

 

 

 

 

9

9

102.

Hołek Andrzej

8

 

 

 

 

 

 

 

 

8

8

103.

Janiak Oliwier

 

 

 

 

 

 

 

 

6

6

6

104.

Miśkowiec Kacper

 

 

 

 

 

 

 

 

5

5

5

 

 

 

Turniej finałowy zostanie rozegrany w dniu 16.12.2018r. w hali sportowej MOS i R w Niemodlinie ul. Reymonta o godz. 9.00

 
 
         
 

Sędzia

   
       
 

Zdzisław Grobelski

   

 

Administrator Marcin Janik.