Linki
×

Wyszukaj w serwisie

Wyniki turnieju tenisowego

puchar.jpeg

Komunikat nr 7.

 z VII Turnieju Tenisa Stołowego Amatorów

za rok 2018.

 

W dniu 30.09.2018r. w Niemodlinie rozegrano VII Turniej Tenisa Stołowego Amatorów za rok 2018 o „Puchar Burmistrza Niemodlina”.  Wyniki turnieju:

1.

Wala Krzysztof

Stary Las

80

pkt.

2.

Szczepanek Karol

Stradunia

70

pkt.

3.

Linek Adam

Krapkowice

60

pkt.

4.

Bega Krystian

Zdzieszowice

55

pkt.

5.

Złotkowski Tomasz

Strzelce Opolskie

50

pkt.

6.

Kurowski Mariusz

Nysa

49

pkt.

7.

Wodniak Michał

Krapkowice

48

pkt.

8.

Nalepa Dariusz

Nysa

47

pkt.

9.

Szczepanek Błażej

Stradunia

46

pkt.

10.

Gumuliński Piotr

Opole

45

pkt.

11.

Skorodzień Tadeusz

Bodzanów

44

pkt.

12.

Szandarowski Michał

Nysa

43

pkt.

13.

Wodniak Ireneusz

Krapkowice

42

pkt.

14.

Salata Jacek

Niemodlin

41

pkt.

15.

Machoń Radosław

Opole

40

pkt.

16.

Nossol Józef

Walce

39

pkt.

17.

Kolman Marcin

Niemodlin

38

pkt.

18.

Baziak Hubert

Nysa

37

pkt.

19.

Kędra Damian

Brzeg

36

pkt.

20.

Kurowski Jakub

Nysa

35

pkt.

21.

Wateha Robert

Brzeg

34

pkt.

22.

Bagiński Michał

Wierzbie

33

pkt.

23.

Paluszkiewicz Jakub

Niemodlin

32

pkt.

24.

Kliś Martyna

Niemodlin

31

pkt.

25.

Strzeja Andrzej

Strzelce Opolskie

30

pkt.

26.

Gruszka Zbigniew

Grodziec

29

pkt.

27.

Adaszyński Mateusz

Niemodlin

28

pkt.

28.

Krzyżanowski Wojciech

Pokój

27

pkt.

29.

Polok Andrzej

Krośnica

26

pkt.

30.

Lasman Karolina

Niemodlin

25

pkt.

31.

Kędra Ireneusz

Brzeg

24

pkt.

32.

Romanowska Magdalena

Niemodlin

23

pkt.

33.

Kędra Rafal

Brzeg

22

pkt.

34.

Wicher Robert

Źywocice

21

pkt.

35.

Rogoziński Szymon

Nysa

20

pkt.

36.

Szandarowski Piotr

Nysa

19

pkt.

37.

Szczepanek Jan

Stradunia

18

pkt.

38.

Perzyna Amelia

Niemodlin

17

pkt.

39.

Kołtun Szymon

Niemodlin

16

pkt.

40.

Biernacka Amelia

Niemodlin

15

pkt.

41.

Łatak Daniel

Nysa

14

pkt.

42.

Kowalski Mateusz

Nysa

13

pkt.

43.

Basowska Hanna

Niemodlin

12

pkt.

 

 

Po siedmiu turniejach:

 

 

I

II

III

IV

V

VI

VII

VIII

IX

S

1.

Wala Krzysztof

 

80

70

 

80

80

80

 

 

390

2.

Machoń Radosław

80

70

48

70

 

55

40

 

 

363

3.

Skorodzień Tadeusz

50

55

46

37

46

44

44

 

 

322

4.

Wateha Robert

46

38

40

45

45

42

34

 

 

290

5.

Nalepa Dariusz

 

48

42

50

49

50

47

 

 

286

6-7.

Bega Krystian

 

60

60

 

47

38

55

 

 

260

 

Gumuliński Piotr

 

 

44

46

55

70

45

 

 

260

8.

Salata Jacek

70

 

55

48

42

 

41

 

 

256

9.

Krzyżanowski Wojciech

49

43

29

44

28

30

27

 

 

250

10.

Wicher Robert

 

36

47

49

50

45

21

 

 

248

11.

Patrzałek Mateusz

42

37

39

40

44

43

 

 

 

245

12.

Paluszkiewicz Jakub

38

35

26

43

34

26

32

 

 

234

13.

Adaszyński Mateusz

45

17

27

34

43

35

28

 

 

229

14.

Kotylak Paweł

60

42

49

60

 

 

 

 

 

211

15.

Kolman Marcin

 

 

80

80

 

 

38

 

 

198

16.

Gargol Tomasz

 

41

35

36

41

36

 

 

 

189

17.

Gruszka Zbigniew

44

 

36

 

38

40

29

 

 

187

18.

Lepich Marcin

 

50

38

 

48

47

 

 

 

183

19.

Strączek Krzysztof

40

30

18

29

36

29

 

 

 

182

20.

Lasman Karolina

36

26

25

25

33

 

25

 

 

170

21.

Strzeja Andrzej

 

44

30

 

60

 

30

 

 

164

22.

Kurowski Mariusz

 

40

 

 

30

37

49

 

 

156

23.

Nossol Józef

 

18

 

30

29

39

39

 

 

155

24.

Orzeł Marek

55

45

34

 

 

 

 

 

 

134

25.

Gargol Amelia

 

16

32

27

26

32

 

 

 

133

26.

Jarecka Malwina

 

 

 

47

40

34

 

 

 

121

27-28.

Kliś Martyna

37

33

19

 

 

 

31

 

 

120

 

Gargol Wiktoria

 

19

16

23

31

31

 

 

 

120

29.

Borkowski Bartosz

 

47

37

35

 

 

 

 

 

119

30.

Walicki Damian

 

34

14

33

35

 

 

 

 

116

31.

Szymczak Adam

 

29

21

26

39

 

 

 

 

115

32-33.

Kędra Ireneusz

48

 

 

41

 

 

24

 

 

113

 

Romanowski Paweł

41

27

24

21

 

 

 

 

 

113

34-36.

Linek Adam

 

49

 

 

 

 

60

 

 

109

 

Romanowska Magdalena

39

24

23

 

 

 

23

 

 

109

 

Gurgul Janusz

 

32

13

32

32

 

 

 

 

109

37.

Jarecki Gerard

 

 

 

22

37

48

 

 

 

107

38.

Basowski Piotr

 

25

17

31

 

33

 

 

 

106

39.

Złotkowski Tomasz

 

 

45

 

 

 

50

 

 

95

40.

Omelan Grzegorz

47

46

 

 

 

 

 

 

 

93

41-42.

Wodniak Ireneusz

 

 

 

 

 

49

42

 

 

91

 

Adaszyński Sławomir

43

 

20

28

 

 

 

 

 

91

43.

Wodniak Michał

 

 

 

 

 

41

48

 

 

89

44.

Szandarowski Michał

 

39

 

 

 

 

43

 

 

82

45.

Gajewska Wiktoria

35

 

11

 

27

 

 

 

 

73

46.

Bagiński Michał

 

20

19

 

 

 

33

 

 

72

47-49.

Szczepanek Karol

 

 

 

 

 

 

70

 

 

70

 

Rogoziński Szymon

 

 

50

 

 

 

20

 

 

70

 

Jarecka Marcelina

 

 

 

 

70

 

 

 

 

70

50.

Toborek Wiesław

 

 

 

 

 

60

 

 

 

60

51.

Jaszkowic Krzysztof

 

 

 

55

 

 

 

 

 

55

52-53.

Szczepanek Błażej

 

 

 

 

 

 

46

 

 

46

 

Marchewski Wincenty

 

 

 

 

 

46

 

 

 

46

54.

Omielańczuk Ryszard

 

 

43

 

 

 

 

 

 

43

55.

Kurzak Bronisław

 

 

 

42

 

 

 

 

 

42

56.

Kanarski Kamil

 

 

41

 

 

 

 

 

 

41

57.

Poloczek Piotr

 

 

 

39

 

 

 

 

 

39

58-59.

Gałka Stanisław

 

 

 

38

 

 

 

 

 

38

 

Gawlik Marcel

 

23

15

 

 

 

 

 

 

38

60.

Baziak Hubert

 

 

 

 

 

 

37

 

 

37

61-62.

Kędra Damian

 

 

 

 

 

 

36

 

 

36

 

Mleczek Kacper

 

 

12

24

 

 

 

 

 

36

63.

Kurowski Jakub

 

 

 

 

 

 

35

 

 

35

64.

Mikoś Mikołaj

 

 

33

 

 

 

 

 

 

33

65-67.

Kołtun Szymon

 

15

 

 

 

 

16

 

 

31

 

Weychert Wojciech

 

 

31

 

 

 

 

 

 

31

 

Kubiczek Krzysztof

 

31

 

 

 

 

 

 

 

31

68-70.

Wicher Patryk

 

 

 

 

 

28

 

 

 

28

 

Mikoś Zuzanna

 

 

28

 

 

 

 

 

 

28

 

Kaleta Piotr

 

28

 

 

 

 

 

 

 

28

71.

Szanty Marta

 

 

 

 

 

27

 

 

 

27

72.

Polok Andrzej

 

 

 

 

 

 

26

 

 

26

73-75.

Kędra Rafal

 

 

 

 

 

 

22

 

 

22

 

Helbin Lesław

 

 

22

 

 

 

 

 

 

22

 

Izydorczyk Jan

 

22

 

 

 

 

 

 

 

22

76.

Augustynowicz Czesław

 

21

 

 

 

 

 

 

 

21

77.

Bartkiewicz Zbigniew

 

 

 

20

 

 

 

 

 

20

78.

Szandarowski Piotr

 

 

 

 

 

 

19

 

 

19

79-80.

Szczepanek Jan

 

 

 

 

 

 

18

 

 

18

 

Mikietyn Krzysztof

18

 

 

 

 

 

 

 

 

18

81.

Perzyna Amelia

 

 

 

 

 

 

17

 

 

17

82.

Synowiec Andrzej

16

 

 

 

 

 

 

 

 

16

83-84.

Biernacka Amelia

 

 

 

 

 

 

15

 

 

15

 

Zborowski Maciej

 

 

15

 

 

 

 

 

 

15

85.

Łatak Daniel

 

 

 

 

 

 

14

 

 

14

86.

Kowalski Mateusz

 

 

 

 

 

 

13

 

 

13

87.

Basowska Hanna

 

 

 

 

 

 

12

 

 

12

88.

Dussa Robert

11

 

 

 

 

 

 

 

 

11

89-90.

Pacan Małgorzata

 

 

10

 

 

 

 

 

 

10

 

Baron Krzysztof

10

 

 

 

 

 

 

 

 

10

91.

Malec Martyna

 

 

9

 

 

 

 

 

 

9

92.

Hołek Andrzej

8

 

 

 

 

 

 

 

 

8

 

Ósmy  turniej zostanie rozegrany w dniu 28.10.2018r. w hali sportowej MOSiR w Niemodlinie ul. Reymonta o godz. 9.00

 
 
         
 

Sędzia Turnieju

   
         
 

Zdzisław Grobelski